Jump to content
Dogomania

Sunia ma juz DS :)


miska29

Recommended Posts

Śliczna sunia w typie yorka , błąka się, garnie się do ludzi, najprawdopodobniej wyrzucona z samochodu i trzymana w domu ( nie śmierdzi), błagam o pomoc, idą chlodne dni, może ktos szuka psiaka dla siebie, spokojnego i przyjaznego ....
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4592f8b46fae5663.html"]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...46fae5663.html[/URL]

Edited by miska29
Link to comment
Share on other sites

Muszę pogadac z mężem...Mam dwa psiaki w tym jedną suczkę, nie wiem czy suki sie zaakceptują. Nigdy nie byłam domem tymczasowym dla zadnego psiaka, nie wiem co i jak... Gdzie mam ją jeszcze ogłosic? Moze ktos mi poradzi co zrobic? Bardzo proszę i dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Szkoda malutkiej. Może w tytule podaj miejsce gdzie przebywa. Może ktoś z okolic się zgłosi.[/QUOTE]

W każdym razie moze ktoś ze świętokrzyskiego podpowie Ci, jak być domem tymczasowym - dla takiej slicznotki powinien nowy dom sie szybko znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Sunia juz jest u mnie, zabrałam ją do siebie w sobotę :) Najprawdopodobniej jutro wyjedzie do domku tymczasowego w Katowicach, w niedzielę zostanie odebrana przez dziewczynę z tego forum, która szukała tu pieska dla swojej cioci, sunia zmieni obywatelstwo na niemieckie :))

Link to comment
Share on other sites

Czy ten dom jest oby sprawdzony? Widziałam chyba miesiąc temu wpis na FB ostrzegający że do niemiec adoptują małe psy i szczeniaki,które służą jako przynęta dla psów do walk.Tak tylko ostrzegam. Może zmienili taktykę.[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=479642145394441&set=a.100847449940581.1829.100000459790033&type=1&theater[/URL]

Edited by sambo_os1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='miska29']Sunia juz jest u mnie, zabrałam ją do siebie w sobotę :) Najprawdopodobniej jutro wyjedzie do domku tymczasowego w Katowicach, w niedzielę zostanie odebrana przez dziewczynę z tego forum, która szukała tu pieska dla swojej cioci, sunia zmieni obywatelstwo na niemieckie :))[/QUOTE]
Cioteczka z tego forum ma ciocię w niemczech, która chce małą sunię?
Która to ciotka, daj nika, to żadna tajemnica.

Link to comment
Share on other sites

Mimo tych lampek powinno sie tez dokladniej czytac podane informacje.
Rejestracja samochodu na tym zdjeciu na FB nie jest niemiecka. Niemiecka zaczyna sie literami.
Ta wyglada raczej na wloska czy hiszpanska (nie moge odcyfrowac tej literki po lewej stronie).
Tekst po niemiecku ostrzega niemieckich wlascicieli przed kradzieza ich psow na walki RUND UM EUROPA, co znaczy gdzies w lub wokol Europy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soniaM']Mimo tych lampek powinno sie tez dokladniej czytac podane informacje.
Rejestracja samochodu na tym zdjeciu na FB nie jest niemiecka. Niemiecka zaczyna sie literami.
Ta wyglada raczej na wloska czy hiszpanska (nie moge odcyfrowac tej literki po lewej stronie).
Tekst po niemiecku ostrzega niemieckich wlascicieli przed kradzieza ich psow na walki RUND UM EUROPA, co znaczy gdzies w lub wokol Europy.[/QUOTE]
Te "lampki" nie dotyczą tego zdjęcia, ale ogólnie adopcji do Niemiec, chyba wyraźnie o tym piszemy. I nadal chcę wiedzieć, do kogo trafiła sunia do Katowic?

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Sunia jest w domku zastępczym w Katowicach... Wczoraj ją tam dowieźlismy. Proszę oto wątek główny: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231927-Zagubione-MALENSTWO!-Szukamy-DT-na-6-dni!-Prosimy-o-pomoc[/URL]!
Dzis o 11 mała ma wizytę u weterynarza, ma zostac zbadana, zaszczepiona i zaczipowana, Marzenka z DT ma jej wyrobic paszport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...