Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bejkowa']Hejooo ! :eviltong: Witamy się po raz pierwszy ! Fajny Rottek :loveu:[/QUOTE]

Witam:) A dziękujemy!

[quote name='Medorowa']Śliczna dziewczynka, naprawdę śliczna:loveu::loveu::loveu:
Kto wie, może i u mnie kiedyś zawita rotek, wspaniałe psy;)[/QUOTE]

Witam i dziękuję za kompelmencik:loveu: Rzeczywiście to wspaniałe psiaki- słyszę to głównie od właścicieli którzy roty posiadali więc coś w tym musi być;) aaa i oczywiście sama się przekonuję! Ale jak każda rasa- musi być dostosowana do właściciela.

[quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko:)[/QUOTE]

Czeeeść Oskarki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Nudą wieje to trzeba galerię rozruszać ;)
Po spamować:evil_lol:

I zdjęcia nowe by się przydały :diabloti:

Bestyjka ma problemy ze stawami?

Miłej nocki :loveu:[/QUOTE]

Iza w zagadaniu najlepsza:eviltong: Zdjęcia tak ale pogoda nim w tym nie pomaga, pewnie jakiś wypad zrobimy na dniach to coś ciekawego wkleję.
Co do stawów to ma dysplazję a ja jej niepotrafię pomóc. Najbliższy ośrodek gdzie by mogła profilaktycznie się leczyć jest 300km od nas więc wypad jednodniowy jest trochę bez sensu. Ciężko, ale miejmy nadzieje że będzie chodziła i niecierpiała do końca swoich dni...

[quote name='Kaaasia']Środowe cześć :smile:[/QUOTE]

Cześć Kasiu:)




Dzisiaj druga rocznica śmierci mojej Sońki. Łzy się kręcą w oku. Z samego rana zmarł mój ukochany ostatni dziadek a kilka godzin później Ona... Najgorszy dzień w moim życiu.

Była malutka, grubiutka, oczki duże, wyjątkowo grzeczna. Było tyle śmiesznych historii z nią związanych, kiedyś zjadła pół blachy sernika na wigilię:) albo często na działce uciekała i wracała po kilku godzinach wytarzana w jakiejś gnojówce- teraz miło się to wspomina. Tesknię i żałuję że więcej dla niej dobrego w życiu nie zrobiłam:-(

[IMG]http://imageshack.us/a/img717/125/dsc04326np.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Podobno pływanie jest dobre na stawy a Bestyjka widzę, że bardzo lubi pływać :) Na pewno zadbasz o nią i nie będzie cierpiała nigdy :)

Sonieczka... :(
[*]

U mnie minęło 5 lat a tak samo tęsknię ciągle. To zawsze boli... ale i miło powspominać, choć łzy zawsze wychodzą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']
[*]

ależ Ona piękna była,i miała super uszka[/QUOTE]

Niestety "miała" brzmi strasznie:-(

[quote name='Ptysiak']Podobno pływanie jest dobre na stawy a Bestyjka widzę, że bardzo lubi pływać :) Na pewno zadbasz o nią i nie będzie cierpiała nigdy :)

Sonieczka... :(
[*]

U mnie minęło 5 lat a tak samo tęsknię ciągle. To zawsze boli... ale i miło powspominać, choć łzy zawsze wychodzą...[/QUOTE]

Pływać kocha, wczoraj się wykąpała w morzu wariatka jedna, a było baaardzo zimno, może jest morsem?:evil_lol:
Kto straci swojego przyjaciela zrozumie drugiego człowieka jak bardzo cierpi...




Jutro jedziemy do nowego domku:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Pływać kocha, wczoraj się wykąpała w morzu wariatka jedna, a było baaardzo zimno, może jest morsem?:evil_lol:
Kto straci swojego przyjaciela zrozumie drugiego człowieka jak bardzo cierpi...[/QUOTE]
Całkiem możliwe, macie Bestyjkowego Morsa w domu :evil_lol:
Dobrze napisane.

Jak w nowym domku ?? :)

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy na miejscu:razz:
Oczywiście Bestia nie mogła bez niespodzianek nas zostawić:mad: Myślałam że z tyłu samochodu bawi się swoją zabawką a ona rozpruła torbę z zakupami i zjadła pół kilo cukru!!!! Oczywiście obkleiła się cała jak i wszytko wokół. Przyszła do domu, napiła się wody, wstać nie mogła i się zrzygała:shake: Jak już wydobrzała to rozpruła swoją poduszkę i pełno gąbki było w całym pokoju. Oto efekty...

[IMG]http://imageshack.us/a/img27/24/dsc07808kopia.jpg[/IMG]

A tu usiadła kiedy zabrałam jej tą poduszkę z fochem oczywiście i noga na nogę haha:lol:
[IMG]http://imageshack.us/a/img839/8902/dsc07817kopia.jpg[/IMG]

Ogólnie nie znam jeszcze okolicy więc później zdam relację.

Pozdrowionka ze Szczecina:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Cukier zjadła ? :crazyeye: dobra jest :evil_lol:
[URL]http://imageshack.us/a/img27/24/dsc07808kopia.jpg[/URL] :evil_lol: chyba jej się podoba podusia :evil_lol:[/QUOTE]

Tak cukier, prosto z torebki i to pół kilo bleeee

[quote name='leónowa']Hahaha takiej agentki jeszcze nie widziałam, wiecie jak poprawić człowiekowi humor:-D[/QUOTE]

Haha teraz to śmieszne ale wtedy nie było, ale fakt, Mała uatrakcyjnia życie:evil_lol:

[quote name='Kaaasia']Jakie ma fajne posłanko :smile:
[URL]http://imageshack.us/a/img839/8902/dsc07817kopia.jpg[/URL] Foch musi być. Przecież takie niewinne mordki nie robią brzydkich rzeczy :evil_lol:[/QUOTE]

to fakt:evil_lol: Posłanko jej się raczej nie spodobało jeśli mała podusię zżarła

[quote name='YxNinaxY']Ooo ze Szczecina to niedaleko mnie ;)[/QUOTE]

Gryfino-Szczecin rzut beretem:) Może się kiedyś spotkamy:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana :)']Witamy się pierwszy raz :)
Piękna Suczka i widać,że lubi sprawiać niespodzianki :cool3: Fajnie, że lubi pływać zawsze to odciąży stawy skoro ma z nimi problem :) Będziemy zaglądać :P
I zapraszamy również do nas[/QUOTE]

Dziękuję za komplementy i miłe powitanie- oczywiście, że wpadniemy:)

[quote name='szalej']wIESZ, JAK PATRZE NA TWOJEGO rOTTKA TO NIE WIEM CZEMU MAM PRZED OCZAMI MOJEGO HAKERA :p ON JEST CHYBA JAKĄŚ MIESZANKĄ Z ROTKIEM WŁASNIE, WYRAZ PYSIA MAJĄ IDENTYCZNY ( sorka za caps)[/QUOTE]

Bardzo możliwe, budowę czoła uszu ma bardzo podobną i jak mówisz że miny też identyczne to warto się zastanowić:)

[quote name='YxNinaxY']Nie widzę problemu :)[/QUOTE]

Jestem za!

[quote name='omry']Besti ze Szczecina jesteś?! :crazyeye:[/QUOTE]

Taaaak:) Rozmawiałyśmy kiedyś o tym na forum wizażu o ile dobrze pamiętam

[quote name='unikatowydiament']z kąt Ja znam te fochy:mad: najpierw narozrabiają ,a potem się gniewają:lol:

pozdrawiamy cieplutko:)[/QUOTE]

Haha to teraz wiesz, że nie jesteś sama:eviltong: Również pozdrawiam!





Dzisiaj pojechałam na zakupy, martwiłam się że zostanie sama na kilka godzin, pochowałam wszytko żeby niczego nie pogryzła, pięknie wszystko zostawione.
Przed samym domem pytam się nagle: "wyrzuciłeś te śmieci spod progu?"
"myślałem że ty to zrobiłaś"
I wszystko jasne czym pies się zajmował...:roll: Wszystkie pudełka po jogurtach i mięsie wylizane do zera, resztki cukru z przedwczoraj poroznoszone po pokoju, podłoga zaklejona, brudna- masakra jednym słowem... Były generalne porządki drugi raz dzisiaj:eviltong:

Zdjęcie to oczywiście część niespodzianki jaką zastałam:)


[IMG]http://imageshack.us/a/img99/759/dsc07829kopia.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...