Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

I mały Otto ma rację, nie jest wybredny, bierze jak leci, nie kaprysi:razz:

Tak to zabawka z Biedry, ciiicho:evil_lol:

Rzeczywiście się rozwala ale ja ją w domu psu zabieram bo po 2minutach zostałyby tylko nitki, ale dla psa który nie niszczy zabawek bardzo fajny aport:)

Mam właśnie problem z zabawkami dla Bestii, lubi się położyć i je ciumkać, ale czy jest tania czy droga, mała czy duża to za chwilę ją rozgryza na drobne kawałeczki:shake: Zastanawiam się na kongiem ale to koszt 90zł...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaaasia']U mnie kong działa połowicznie- jak napchany to Oli wyciamka ale ani razu go nie nadgryzł ;)
A różnego rodzaju sznury z węzłami? Oli ma jeszcze taką kulę przez którą są przeciągnięte trzy sznurki.
On o dziwo jest psem który nie niszczy zabawek.[/QUOTE]

A jaki masz rozmiar konga? Ten największy?
Wszelkie sznury, szarpaki nie przeżyły długo, zostają z nich niteczki, strasznie niszczy zabawki:shake:

[quote name='szalej']Ona jest superowa, uwielbiam rottki bo one wbrew opinii sa takie pełne życia i radości i po niej to super widać :D[/QUOTE]

To fakt, opinie rasa ma straszną wśród ludzi które nie mieli z nią do czynienia. Wiele osób ze zdziwieniem patrzy na Bestię kiedy mówię że to rottweiler:evil_lol:

[quote name='Ana :)']
Noo ba :D[/QUOTE]

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Jakie cicho... [B]ja mam już 3 zabawki z Biedronki[/B] :evil_lol: oczywiście tylko na spacery bo inaczej by nie przeżyły :)

Dobry wieczór Bestyjki :)[/QUOTE]

Iza bawi się zabawkami ha-ha-ha:turn-l:
Dobry wieczór Ptysiaczki:lol:

[quote name='Kaaasia']Ten maluszek by wiecznie na kolankach siedział :loveu:

U nas już tylko jedna zabawka biedronkowa żyje :roll:[/QUOTE]

Oj to trzeba go wziąć póki jest malutki i się mieści:lol:

Widzę że Biedronka stała się przyjacielem psów:lol:

Link to comment
Share on other sites

witamy się :)
rottek to jedno z moich psich marzeń które mam nadzieję w przyszłości zrealizuję, uwielbiam rottki taki jak Twoja suczka ,aktywne a nie zatuczone.

co do zabawek ja mając w domu psuja nad psuje mogę polecić tylko piłki hilton speed 6,8cm lub nawet 8 jak na rottka mój ma wielką paszcze i te 6,8cm wystarczają .
taka piłka wytrzymuję u mnie koło miesiąca a nie jest droga koło 10zł , żadna inna zabawka nie przeżyła dłużej niż 1-2dni , sznury pruje zawodowo nawet tylko przy szarpaniu , zresztą wszystko psuję przy szarpaniu , mało co wytrzymuję, nadal jestem na etapie szukania bardzo mocnych zabawek ale średnio nam to idzie, wszystkie gumowe, lateksowe są na jeden raz .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Oli zawsze się mieści :diabloti:
Jakby ktoś nie wiedział, boksie to są pieski nakolankowe :lol:[/QUOTE]

Buahaha chciałabym zobaczyć jak on "się mieści":evil_lol: Musisz kiedyś zaprezentować!

[quote name='gops']witamy się :)
rottek to jedno z moich psich marzeń które mam nadzieję w przyszłości zrealizuję, uwielbiam rottki taki jak Twoja suczka ,aktywne a nie zatuczone.

co do zabawek ja mając w domu psuja nad psuje mogę polecić tylko piłki hilton speed 6,8cm lub nawet 8 jak na rottka mój ma wielką paszcze i te 6,8cm wystarczają .
taka piłka wytrzymuję u mnie koło miesiąca a nie jest droga koło 10zł , żadna inna zabawka nie przeżyła dłużej niż 1-2dni , sznury pruje zawodowo nawet tylko przy szarpaniu , zresztą wszystko psuję przy szarpaniu , mało co wytrzymuję, nadal jestem na etapie szukania bardzo mocnych zabawek ale średnio nam to idzie, wszystkie gumowe, lateksowe są na jeden raz .[/QUOTE]

Witamy Gops:)
Czyli wiesz doskonale o czym mowa jeśli chodzi o niszczyciela zabawek:) Piłki odpadają bo nie może aportować, ograniczam jej to.



Dzisiaj przekonałam się że stawy ją bolą, po 1,5godz bardzo intensywnego spaceru (bieganie, skakanie po lesie) wywróciła się na kamieniach i ciężko jej było wstać, aż mnie serce zabolało:-(

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór Cioteczki:) Dzisiaj Bestia dobrze się czuje. Spacer był krótszy. Znalazłyśmy w pobliski lasku jakieś jeziorko i zanim się oglądnęłam to ta już się taplała a teraz śmierdzi mi bagnem:roll:

Ograniczam jej ruch, tylko jeden długi spacer, rzadko aportuje ale jak ja mam jej wszystkiego zabronić jak ona skacze i świruje kiedy jest szczęśliwa?:-( Młoda jest a wyszaleć się nie może... Ciężko bo czasami zaczepia do zabawy skacząc wokół mnie i ganiając jak szalona a ja na nią krzycze:-(

Szukam właśnie ortopedy który poprowadzi jej chorobę, walczymy dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Racja, zapomniałam, że Besti jeszcze taka młoda. Trudno jej zabronić radosnego podskakiwania :shake:[/QUOTE]

A nie wygląda na młodą?:eviltong: Przecież to taki malutki szczeniaczek:loveu:

[quote name='Ana :)']Tak by się bawić chciała, a nie może sie dziewczyna wyszaleć:-([/QUOTE]

Kupuję jej dużo gryzaków, zabawek do ciamkania żeby chociaż sobie tak czas zajęła

[quote name='unikatowydiament']oj bidulka:-(
że też psiaki muszą chorować?!

pozdrawiamy:)[/QUOTE]

Niestety muszą, nawet nie powiedzą gdy je coś boli...

[quote name='Kaaasia']Zdrówka dla Bestyjki.
Najgorsze że psu nie wytłumaczysz że musi się oszczędzać dla własnego dobra :shake:[/QUOTE]

Dzięki:buzi: Dokładnie...



Mamy kolejną nową zabawkę, ostatnimi czasy kupuję te najtańsze bo to niszczyciel a ja bankrutuje.
Wymęczyłam ją trochę, sukces:diabloti:


Hop siup i już w bestialskiej paszczy
[IMG]http://imageshack.us/a/img853/7097/dsc07945l.jpg[/IMG]


Dawaj! Ja go zabiję!
[IMG]http://imageshack.us/a/img801/9664/dsc07955u.jpg[/IMG]


Tymi krzywymi zębami cię zniszczę
[IMG]http://imageshack.us/a/img819/5259/dsc07992d.jpg[/IMG]


Powalenie zawodnika do gleby
[IMG]http://imageshack.us/a/img717/9374/dsc08011s.jpg[/IMG]


Przejęcie wroga
[IMG]http://imageshack.us/a/img802/5614/dsc08029p.jpg[/IMG]


...i eliminacja po 2minutach:diabloti: 1:0 dla Besti!
[IMG]http://imageshack.us/a/img546/8510/dsc08035l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...