Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

[url]http://img842.imageshack.us/img842/5058/dsc07158z.jpg[/url] aaaaaa :loveu::loveu::loveu:

A ja zauważyłam, że jednak chyba psy zdają sobie czasami sprawę z tego że są większe. Ptysiek zupełnie inaczej zachowuje się w obecności szczurków, małych psiaków czy malutkich Człowieków. Może i jest niezdarny, czasami niechcący stanie na ogonek szczurka np. ale zaraz zabiera łapkę jak poczuje. Porusza się ogólnie wolniej i delikatniej niż np. w zabawie ze mną czy równym sobie psem.

No mniej więcej właśnie to miałam na myśli co do zabierania kości itd. Tylko chyba się wysłowić nie potrafię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobry-dobry wszytkim:eviltong:
Witaj Maalwi, miło że do nas zaglądnęłaś:)
Besti ok, śpi całymi dniami, jesteśmy w domu rodzinnym do poniedziałku a jej tutaj się nudzi strasznie, mi zresztą też.
A ja od wczoraj siedzę przy komputerze i szukam pracy:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']A czemu tak nudno?
Ech, też muszę szukać pracy :shake:[/QUOTE]

Bo mój dom rodzinny w mieście ma jakąś aurę że jest tu zawsze nudno i nie ma co robić, za to na wiosce mimo że towarzystwo to samo to jakoś jest weselej, nie wiem dlaczego tak jest;)

[quote name='Kaaasia']Ja też :shake:. A nie jest to łatwe jak się ma psa z problemem separacyjnym.[/QUOTE]

Kasia a Ty z mama nie mieszkasz? Oli nie może sam zostawać?

[quote name='unikatowydiament']trzymamy kciukaski,abyś jak najszybciej znalazła dobrą pracę:)[/QUOTE]

Dzięki Kochana:buzi:

Jak narazie z kilkunastu ofert odpisał jeden gabinet, że szukają osób ale z doświadczeniem a ja świeżak po studiach:placz:

Miałam wstawić zdjęcia ale zapomniałam kabla, więc będą po niedzieli.

Aaaaa zapomniałam dodać, że budują w mojej okolicy schronisko gminne, w sumie będzie gotowe za rok ale już się szykuje nowa wolontariuszka, zawsze o tym marzyłam:)

Edited by Besti
Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']W prawie wszystkich ofertach jest praca dla osób z doświadczeniem...dlatego ciekawa jestem co ja znajdę po studiach.... mogę zapytać jakie studia skończyłaś?[/QUOTE]

Najlepiej poszukiwani są studenci, z doświadczeniem, oczywiście dyspozycyjni i jeszcze dobrze jakby były to osoby niepełnosprawne aby mniej za nie płacić:roll: Tak się nie da...

Ja skończyłam kosmetologie. O pracę w zawodzie ciężko bo inne oferty oczywiście są. A Ty co studiujesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']

Kasia a Ty z mama nie mieszkasz? Oli nie może sam zostawać?

[/QUOTE]
Tak mieszkam.
Przy wychowaniu Olka popełniłam bardzo duuuży błąd- za bardzo się nad nim rozczulałam. Jak wychodziliśmy z domu to tak aby jedna osoba została. No i się przyzwyczaił. Potem nastąpily różne zmiany na które nie miałam wpływu, a teraz jest jeszcze gorzej. Oli zostaje tak na około 1h. Ma konga, czasem kość i chwilę się zajmuje a potem jest szczekanie, wycie i niszczenie w domu, a czasem jest tak że nic nie ruszy z zostawionych mu przysmaków :shake:. Nie wiem co bym zastała po zostawieniu go samego ma 10h, nie mówiąc już o sąsiadach :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Tak mieszkam.
Przy wychowaniu Olka popełniłam bardzo duuuży błąd- za bardzo się nad nim rozczulałam. Jak wychodziliśmy z domu to tak aby jedna osoba została. No i się przyzwyczaił. Potem nastąpily różne zmiany na które nie miałam wpływu, a teraz jest jeszcze gorzej. Oli zostaje tak na około 1h. Ma konga, czasem kość i chwilę się zajmuje a potem jest szczekanie, wycie i niszczenie w domu, a czasem jest tak że nic nie ruszy z zostawionych mu przysmaków :shake:. Nie wiem co bym zastała po zostawieniu go samego ma 10h, nie mówiąc już o sąsiadach :shake:.[/QUOTE]

Myślałaś o kennelu? Ja z kurą miałam jeszcze gorzej, niż Ty, a wystarczyło przyzwyczaić psa do klatki :) Teraz od czasu do czasu piszczy przez kilka minut, zdarza jej się, ale zazwyczaj po prostu śpi :)
Na Dogo jest wątek, poczytaj sobie o crate games :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Myślałaś o kennelu? Ja z kurą miałam jeszcze gorzej, niż Ty, a wystarczyło przyzwyczaić psa do klatki :) Teraz od czasu do czasu piszczy przez kilka minut, zdarza jej się, ale zazwyczaj po prostu śpi :)
Na Dogo jest wątek, poczytaj sobie o crate games :)[/QUOTE]
Zastanawiałam się i z wetką dyskutowałam ale przy podejściu Olka mogło by to nic nie dać bo i w klatce mógł by ryja drzeć cały czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Zastanawiałam się i z wetką dyskutowałam ale przy podejściu Olka mogło by to nic nie dać bo i w klatce mógł by ryja drzeć cały czas.[/QUOTE]

Z wetką? :) Rozmawianie z wetami o takich rzeczach zazwyczaj nie ma sensu. Oni się znają na fizyce, a na psychice to już rzadziej :)
Twoja decyzja, mnie też nikt nie namawiał, ale na Twoim miejscu zaryzykowałabym, bo w sumie nic nie tracisz. Jeśli nie spróbujesz, to najprawdopodobniej będziecie po prostu stali w miejscu, a klatka przy odpowiednim wprowadzeniu działa cuda, serio :)
Nie zrażaj się też tym 'wprowadzaniem' do klatki, bo to w rzeczywistości nie jest wcale takie trudne. Zależy też od psa, wiadomo, ale ja sama myślałam, że z kurą będę miała większy problem, bo to istny diabeł był jak sam zostawał, ale poszło nam bardzo sprawnie i uważam, że to jedna z najlepszych decyzji, jakie mogłam podjąć jeśli chodzi o tego psa :)
Poczytaj i podejmij decyzję. Ja trzymam kciuki, by Wam się udało, czy to z klatką, czy bez :)

Link to comment
Share on other sites

Ja z wetką rozmawiałam na różne tematy min. o klatce. A ta nasza chyba jakieś pojęcie ma bo i swoją hodowlę jakoś prowadzi ;).
Żeby nie było- ja nie mam nic przeciwko klatce, uważam że jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli jest mądrze stosowane. Narazie popróbujemy jeszcze bez niej i zobaczymy co nam z tego wyjdzie :smile:

Link to comment
Share on other sites

Tylko najgorsze jest to przy lękliwych pieskach że gdy TRZEBA będzie zostawić je same to sobie nie poradzą, lepiej dmuchać na zimne i nie stać w miejscu.
Mi hodowca też kazał kupić klatkę, nie zrobiłam tego a Mała ma inną metodę na samotność: kanapa i moje kapcie przy sobie:lol:

Vailet zdjęcia będą po niedzieli bo zapomniałam wziąć kabla od aparatu a fotki są:evil_lol: Między innymi z dzisiejszą wyżerką, tata dostał sarninę no i Bestia miała zajęcie na kilka godzin:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...