Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

[quote name='Kaaasia'][URL]http://img341.imageshack.us/img341/141/dsc09134m.jpg[/URL] Jaki pychol zadowolony :loveu:

Widzę, że szukanie domku dla Lucka idzie pełną parą :cool3:.[/QUOTE]

Pychol zadowolony, już się zaklimatyzował.
No kurde najwyższa pora:eviltong:

[quote name='asiak_kasia']Kurde ja to tak mam zawsze, jak planuje psa z papierem, to trafiam na jakaś bidę, serducho zagra i figa z kariery wystawowej :diabloti:[/QUOTE]

Kasia dobry tatuaż zrobimy Lucowi i normalnie nie ma drugiego takiego na wystawie, co Ty na to?:razz:

[quote name='Angi']boooszee, jak można mieć dwójkę morderców w domu? ... :evil_lol:[/QUOTE]

Tak- jeszcze żyję jeśli o to pytasz:evil_lol:

[quote name='Kaaasia']Kurde, a ze mnie strasznie zły człowiek bo jak się nakręciałam na psa z papierem to nic innego się nie pojawi :placz:
Z drugiej strony przy obecnym pieseczku obcy dorosły pies w domu to rzeź :diabloti:[/QUOTE]

Są jeszcze suczki :)

[quote name='leónowa']Ohoho Lucyfer, że niby taki diabelski pies (no bo w końcu rottek, to jak by inaczej:evil_lol:)? Gratuluje nowego lokatora:p[/QUOTE]

Zastanawiałam się czy Lucek to Lucjan czy Lucyfer ale właśnie chyba to drugie.

[quote name='Ana :)'][URL]http://img202.imageshack.us/img202/9117/dsc09085j.jpg[/URL] genialne zdjęcie :D

Wiesz co śmiać się z SIEJI SIEJI GOGULINY ahh Ty niedobra !! :evil_lol:[/QUOTE]

Ana proszę Cię:grin:

[quote name='omry']Widzę, że się chłopak zaaklimatyzował :evil_lol:[/QUOTE]

Nie jest źle, nie będę wymieniać tu jego wyczynów:evil_lol:

[quote name='darunia-puma']serce rośnie jak się patrzy na jego uśmiech ;-) w jego imieniu bardzo, bardzo dziękuję[/QUOTE]

Darunia ale masz serce do psów, miłe słowa :)

[quote name='marta.k9080'][URL]http://img341.imageshack.us/img341/141/dsc09134m.jpg[/URL]

:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Wieeeem:loveu:

[quote name='YxNinaxY']Ale co za niewychowany z niego typek, Bestyjka buziaki daje a on warczy:roll:
Pięknie się razem prezentują, i ta jego ucieszona morda :loveu:[/QUOTE]

Już nie warczy bo to nie działa, patrzy się z politowaniem na nią:evil_lol: Śmiesznie razem wyglądają.

[quote name='unikatowydiament']widzę że Best wzięła sie do roboty,i została nauczycielką Lucka:lol:,tylko pamiętaj że Ona nauczy go i dobrych i złych rzeczy:evil_lol:[/QUOTE]

Nie strasz kochana bo będzie na Ciebie:diabloti: Ja się boje że on ją coś mądrego nauczy bo to to mały móżdżek ma

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochana, mi tam papier potrzebny jak kwiatek do kożucha. Chociaż taki rasowy rotek to marzenie i pewnie w końcu się u nas pojawi.
Póki co chyba nie mam szczęścia do radowodowców :diabloti:

TZtowi się Lucek podoba, tylko on się boi, że znowu zdrowotnie będzie problem...drugi raz byśmy tego nie przetrwali. Ale coś mi się zdaje, że Lucyferek nie będzie długo czekał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']Młody cudowny :D szybko cos znajdzie :)

szarpaczek polarowy-czy to z Dog Chowa? :cool3:[/QUOTE]

"Młody":cool3:
Tak to ten, dostałam w gratisie do karmy, a dlaczego pytasz?:eviltong:

[quote name='asiak_kasia']Kochana, mi tam papier potrzebny jak kwiatek do kożucha. Chociaż taki rasowy rotek to marzenie i pewnie w końcu się u nas pojawi.
Póki co chyba nie mam szczęścia do radowodowców :diabloti:

TZtowi się Lucek podoba, tylko on się boi, że znowu zdrowotnie będzie problem...drugi raz byśmy tego nie przetrwali. Ale coś mi się zdaje, że Lucyferek nie będzie długo czekał :evil_lol:[/QUOTE]

Widzisz- ja mam papier, suczka po najlepszym psie roku i chora... Nie ma zasady.
Zostaje trauma po chorym piesku, ja też bałam się wziąć następnego po mojej poprzedniej suni którą musiałam uśpic.
Jak Luco znajdzie dom kto będzie mnie tak czule przytulał:placz:

[quote name='Bobryna'][URL]http://img15.imageshack.us/img15/1106/dsc09142vg.jpg[/URL] hehe, Lucek wygląda przy Bestii jak dobek albo jakiś szczeniaczek :evil_lol:
Fajnie, że się już zaaklimatyzował :) I jak, sami zostają w jednym pomieszczeniu?[/QUOTE]

Mój TŻ mówi na niego jamnik:roll: Ale rzeczywiście "twarz" dobkowata, ciało szczupłe ale widać rottka po potężnych łapach.
Nie zostawiam ich samych, Lucjana zamykam w klatce, on jest cięty na żarcie a Bestia uwielbia coś podkradać, wolę bez ryzyka

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek Rottka Bazyla. Został wyrwany z rozpadającej się budy w pseudohodowli. Adoptowała go Ania, poczuł jak można żyć, że może być dla kogoś kimś ważnym! Po 10miesiącach w wigilię Bazyl źle się poczuł. Zapadł wyrok- chłoniak... Piesek się męczy, ciężko mu się oddycha. Proszę o wsparcie, chociaż duchowe dla Ani aby nie traciła nadziei i walczyła o każdy dzień przyjaciela!!!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239379-Wyrok-Chłoniak-historia-Bazyla[/url]

Proszę Kochani! Wierzę że można na Was liczyc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Cześć Bestyjki :loveu:[/QUOTE]

Ojej Ptysie- miło Was gościc:loveu:

[quote name='Sonka95']Dzień Doberek ;)[/QUOTE]

Teraz Dobry wieczór!

[quote name='darunia-puma']witam ślicznie cioteczki i całuję mocno dwa pychole[/QUOTE]

Te pychole i pewnie by Ciocie z chęcią soczyście pocałował:eviltong:

[quote name='marta.k9080']dobry wieczór Rottki:p[/QUOTE]

Dobry dobry!

[quote name='unikatowydiament']wieczorne witanki:)[/QUOTE]

Helooooł :)



Bolą mnie nogi od podwójnych spacerów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Kondycję wyrobisz sobie:eviltong:[/QUOTE]

Odchudzanie przedwiosenne:razz:

[quote name='rashelek']To póki co nie daje rady wyprowadzać ich razem? Ale pomyśl, jaką będziesz miała kondychę i jak się dotlenisz! :lol:[/QUOTE]

Jak na razie kondychy nie ma tylko bolą mnie plecy, nogi i ręce, leżę i kwiczę:eviltong:
Nie da rady ich razem wyprowadzać, Bestia skacze w każdą stronę a Lucjan chce za wszelką cenę zabić każdego napotkanego psa:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Besti']Odchudzanie przedwiosenne:razz:

Jak na razie kondychy nie ma tylko bolą mnie plecy, nogi i ręce, leżę i kwiczę:eviltong:
Nie da rady ich razem wyprowadzać, Bestia skacze w każdą stronę a Lucjan chce za wszelką cenę zabić każdego napotkanego psa:roll:[/QUOTE]

No to cyrk na kółkach...Spokojnie,dojdziesz do tego,że oba będą szły grzecznie jak aniołki...albo chociaż przyzwoicie:diabloti:
Było pracować nad ciałem,to byś teraz nie była taka styrana:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']No to cyrk na kółkach...Spokojnie,dojdziesz do tego,że oba będą szły grzecznie jak aniołki...albo chociaż przyzwoicie:diabloti:
[B]Było pracować nad ciałem[/B],to byś teraz nie była taka styrana:evil_lol:[/QUOTE]

Ohoho obraziłam się Marta na Ciebie:diabloti:
Nikt normalny nie wychodzi w śnieżycę z psem o 6 rano jak Ty i jeszcze jest z tego zadowolony więc nie każdy ma kondycję i się nie czepiaj:eviltong:

[quote name='Ana :)']Hej :loveu:
może z czasem jakoś uda Ci się w końcu wyjść z nimi razem :)[/QUOTE]

Wyjść tak, gorzej wrócić w stanie nienaruszonym:evil_lol:

[quote name='darunia-puma']pewnie że się uda ;-) haha już widzę lucjanka jak próbuje mocno przytulać pieski na spacerkach ;-) widok bezcenny!!![/QUOTE]

Oj tak pewnie by się ładnie przytulił do jakiegoś pieska a ja zła pańcia mu nie pozwalam...

[quote name='betty_labrador']a ta pytalam o szarpak-sprwdzałam czy dobrze rozpoznaje i chcialam wiedziec czy fajny jest :)[/QUOTE]

Chyba fajny, jak na razie. Chowam go więc jest jeszcze PRAWIE cały. Ale fajny do przeciągania, długi i elastyczny.

[quote name='darunia-puma']ja również potrzebuję mega silnego szarpaka dla naszego astka może ktoś mi coś poleci? przepraszam za offa[/QUOTE]

Przetestowałam trochę tych szarpaków i powiem że u mnie żaden się nie spisał w 100%. Mój pies lubi je rwać zębami i każdy się temu poddaje z łatwością. Jeśli chodzi o taki do przeciągania to fajny jest właśnie ten z DogChow (chociaż też już porwany lekko).

[quote name='Sonka95']Mam nadzieje , ze się poprawi i będziesz mogła wyprowadzać 2 psy na raz ;)[/QUOTE]

Trzymaj kciuki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Besti']Ohoho obraziłam się Marta na Ciebie:diabloti:
Nikt normalny nie wychodzi w śnieżycę z psem o 6 rano jak Ty i jeszcze jest z tego zadowolony więc nie każdy ma kondycję i się nie czepiaj:eviltong:[/QUOTE]

Ja nie jestem normalna:evil_lol: [SIZE=1]ale kondycję mam[/SIZE]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']A to Lucek niedobry :nono: obce suczki tez chce pozabijać?[/QUOTE]

Na spacerze i w domu to dwa inne psy! Lubi wymęczyć swoją pańcię.
W sumie nie wiem jak do suczek, jak widzę jakiegoś zwierza to uciekam zanim zaglądne pod ogon:eviltong: Nie powinien do suk ale to wariat:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...