Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

[quote name='Kaaasia']Może nie ;)
Zajmą się zabawą.[/QUOTE]

Oj boję się tej zabawy :eviltong:

[quote name='Aleks89']No ja bym dwóch obcych sobie psów samych w domu nie zostawił.Łatwo o jakąś walke w sumie o cokolwiek nawet Twojego kapcia.Kennel to podstawa moim zdaniem.
Ale jeśli chcesz ,czujesz się na siłach to bierz go na DT i już.Zobaczysz jak to jest mieć dwa psy:cool3:Albo sie zasiedzi:diabloti:I już go nie oddasz:evil_lol:[/QUOTE]

Dokładnie, dobrze piszesz. Mam nadzieję że jednak się nie zasiedzi:evil_lol:

[quote name='zaba14']Też bym nie zostawiła dwóch obcych sobie psów samych, chociaż pewnie ak szybciej by się dogadały niż w obecności właściciela o którego "stary" pies może być zazdrosny ;) o byle jaką pierdołe psy potrafią się gryźć... W przypadku mojego psa na pewno musiałabym usunąć wszystkie jej zabawki, bo tego by na pewno broniła ;)[/QUOTE]

Kiedyś moja pilnowała zabawek przed innym psem, czasami lubi zdominować delikatnie i tego się boję.

[quote name='marta.k9080']Trzymamy kciuki i łapki z całych sił:p
Ja sobie będę musiała ręce doszyć chyba bo marzę o pięciu futrach:evil_lol:[/QUOTE]

Nie głupi pomysł z tym doszywaniem, druga para oczu w D***e też by się przydała:evil_lol:

[quote name='Sonka95']No najlepiej to było by przeprowadzić wcześniej ich spotkanie jak są razem ;)
Trzymam kciuki , aby wszystko się udało :loveu:[/QUOTE]

Obędzie się chyba bez spotkania, dzięki za kciuku!

[quote name='YxNinaxY']Dwa psy na spacerze to dość trudna sprawa ale spokojnie można sobie dać radę ;) Psiak śliczny i jakby się pięknie razem prezentowały! ;)[/QUOTE]

Rodzeństwo?:diabloti: Chociaż moja przy nim jak facet wygląda haha

[quote name='omry']Ja nieraz z czterema chodzę, czasem z pięcioma i sobie radzę :evil_lol: Trzeba znaleźć sposób, choć nie powiem, że to prosta sprawa i gdzieś dalej iść to jednak męczarnia :)[/QUOTE]

Omry zdradź taktykę:evil_lol:

[quote name='leónowa']Nie tyle straszne jest wychodzenie z taką gromadą, co nauczenie ich chodzenia spokojnie, coby jeden przez drugiego nie skakał, bo musi obwąchać każdą trawkę.[/QUOTE]

Powiedz to mojej suce gdy ma obok siebie innego psa:eviltong:





Dobra do rzeczy- tak w ogóle to będzie u mnie na DT od 30 lub 31stycznia po kastracji:multi::multi::multi: Masakra:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super że się zdecydowałaś :multi:. Mam nadzieję że będziesz nam zdawać bogate relacje z tego jak się dogadują :smile:

Z tym chodzeniem na smyczy to po prostu nauka. Kiedyś Oli nie potrafił iść normalnie na smyczy jak obok szedł pies-podskakiwał, zaczepiał do zabawy. Po czasie ładnie spacerował, a teraz bywa że mogę prowadzić jego i psa (dwa ciągniki :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Omry zdradź taktykę:evil_lol:[/QUOTE]

Krótkie smycze, po dwa w rękę i idziemy, nic trudnego :evil_lol:

[quote name='Besti']Dobra do rzeczy- tak w ogóle to będzie u mnie na DT od 30 lub 31stycznia po kastracji:multi::multi::multi: Masakra:evil_lol:[/QUOTE]

Gratulacje, fajna decyzja. Trzymamy kciuki.

Byłam dzisiaj u nas w schronie, nie ma rottków. Tylko ten mieszaniec dobka z rottkiem, którego zdjęcia też Ci wysyłałam. U niego totalnie bez zmian, nawet w tym samym miejscu siedzi. Bruna nie ma, nawet go nie pamiętają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Dlaczego? Ja bym wręcz przeciwnie doradziła, spacery wspólne.[/QUOTE]
Ja bym chociaż pierwszy spacer zrobiła oddzielny - chodzi o sprawdzenie jak samiec się zachowuje na spacerach, żeby wiedzieć czego się mniej więcej spodziewać. To tylko moje zdanie, nie znam tego psa. Zależy też jak Bestia się zachowuje, czy jest całkiem już ogarnięta, wówczas wspólne spacerki mogłyby być od razu ;)
Z resztą Besti zrobi jak będzie uważała za słuszne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Ja bym chociaż pierwszy spacer zrobiła oddzielny - chodzi o sprawdzenie jak samiec się zachowuje na spacerach, żeby wiedzieć czego się mniej więcej spodziewać. To tylko moje zdanie, nie znam tego psa. Zależy też jak Bestia się zachowuje, czy jest całkiem już ogarnięta, wówczas wspólne spacerki mogłyby być od razu ;)
Z resztą Besti zrobi jak będzie uważała za słuszne.[/QUOTE]

Wspólne spacery to idealna okazja do tego, by psy się poznały. Fakt, pierwszy spacer może być sam, a najlepiej wziąć psa ze schronu, przejść się z nim, zobaczyć jak się zachowuje, a później niech dojdzie Bestyjka i na początku razem na spacerek, jeszcze zanim Besti zaprowadzi go do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Wspólne spacery to idealna okazja do tego, by psy się poznały. Fakt, pierwszy spacer może być sam, a najlepiej wziąć psa ze schronu, przejść się z nim, zobaczyć jak się zachowuje, a później niech dojdzie Bestyjka i na początku razem na spacerek, jeszcze zanim Besti zaprowadzi go do domu.[/QUOTE]
Tak zrobiłam z moimi psami ;)
Z tymi oddzielnymi spacerami przesadziłam, może jeden w ciągu dnia osobny, reszta razem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Tak zrobiłam z moimi psami ;)
Z tymi oddzielnymi spacerami przesadziłam, może jeden w ciągu dnia osobny, reszta razem?[/QUOTE]

Jeśli Bestia albo pies są niedoskonali i trzeba nad czymś popracować, to w sumie dobrze jest chodzić osobno, żeby się od siebie nie uczyły, a już szczególnie on, lecz na pewno nie cały czas. Myślę, że wspólne spacery naprawdę pomogą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Super że się zdecydowałaś :multi:. Mam nadzieję że będziesz nam zdawać bogate relacje z tego jak się dogadują :smile:

Z tym chodzeniem na smyczy to po prostu nauka. Kiedyś Oli nie potrafił iść normalnie na smyczy jak obok szedł pies-podskakiwał, zaczepiał do zabawy. Po czasie ładnie spacerował, a teraz bywa że mogę prowadzić jego i psa (dwa ciągniki :evil_lol:)[/QUOTE]

Obgadam ich tutaj- o to nie musisz się martwić:lol:
Kurczę moja właśnie nadal tak ciągnie do psów dlatego może być ciekawie, może on ją czegoś mądrego nauczy:eviltong:

[quote name='YxNinaxY']Gratuluję decyzji! :D
I czkam z niecierpliwością na pierwsze relacje i zdjęciaaaa :cool3:[/QUOTE]

Zdjęciaaaa będą na 100%. Mam nadzieje że to dobra decyzja.

[quote name='Angi']super, mam nadzieję, że już go nie oddasz :evil_lol:[/QUOTE]

Ejjj:eviltong: Nie no raczej nie zostanie na stałe.

[quote name='Ana :)']Gratuluje decyzji :multi: na prawdę super wieści :) teraz nic tylko czekać na nowego lokatora no i oczywiście mam nadzieje, że będą bogate relacje obsypane zdjęciami :D:loveu:[/QUOTE]

Też się cieszę z decyzji, micha mi się cieszy na samą myśl :D

[quote name='betty_labrador']o super decyzja :D narazie DT zobaczymy co dalej :D :kciuki:[/QUOTE]

Dalej DS najlepszy! Inaczej go nie oddam:eviltong:

[quote name='Sonka95']Gratulacje :loveu:[/QUOTE]

W sumie dzięki:eviltong:

[quote name='marta.k9080']Świetna wiadomość!:multi:dasz radę![/QUOTE]

Muszę, wkopałam się- nie ma wyjścia:evil_lol:

[quote name='unikatowydiament']super wiadomość:multi:[/QUOTE]

Już się doczekać nie mogę!

[quote name='omry']Krótkie smycze, po dwa w rękę i idziemy, nic trudnego :evil_lol:

Gratulacje, fajna decyzja. Trzymamy kciuki.

Byłam dzisiaj u nas w schronie, nie ma rottków. Tylko ten mieszaniec dobka z rottkiem, którego zdjęcia też Ci wysyłałam. U niego totalnie bez zmian, nawet w tym samym miejscu siedzi. Bruna nie ma, nawet go nie pamiętają.[/QUOTE]

A jak jeden zrobi klocka to co wtedy?:evil_lol: Dzięki za kciuki.
Nie pamiętam żebyś mi wysyłała zdjęcia? Dzięki za pamięć o rottkach, kiedys do nich pisałam w sprawie Bruna i nie otrzymałam odpowiedzi.

[quote name='Bobryna']Gratuluję decyzji :multi: Na początek oddzielne spacerki, pochowanie zabawek/gryzaków, ogólny nadzór i na pewno sobie poradzisz ;)[/QUOTE]

Ooooo z pochowaniem zabawek to bardzo dobry pomysł! Moja może być zazdrosna. Dzięki!

[quote name='omry']Dlaczego? Ja bym wręcz przeciwnie doradziła, spacery wspólne.[/QUOTE]

[quote name='Bobryna']Ja bym chociaż pierwszy spacer zrobiła oddzielny - chodzi o sprawdzenie jak samiec się zachowuje na spacerach, żeby wiedzieć czego się mniej więcej spodziewać. To tylko moje zdanie, nie znam tego psa. Zależy też jak Bestia się zachowuje, czy jest całkiem już ogarnięta, wówczas wspólne spacerki mogłyby być od razu ;)
Z resztą Besti zrobi jak będzie uważała za słuszne.[/QUOTE]

[quote name='omry']Wspólne spacery to idealna okazja do tego, by psy się poznały. Fakt, pierwszy spacer może być sam, a najlepiej wziąć psa ze schronu, przejść się z nim, zobaczyć jak się zachowuje, a później niech dojdzie Bestyjka i na początku razem na spacerek, jeszcze zanim Besti zaprowadzi go do domu.[/QUOTE]

Kilka spacerków zrobię osobnych lub na dwie osoby:) Bestia jest grzeczna, pilnuje się. Ja tego psa w ogóle nie znam, widziałam go przez 3minuty, nie wiem czego się mogę po nim spodziewać więc przezorny zawsze ubezpieczony. Trzeba być dobrej myśli, trochę pracy i tyle:) Będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Nie pamiętam żebyś mi wysyłała zdjęcia? Dzięki za pamięć o rottkach, kiedys do nich pisałam w sprawie Bruna i nie otrzymałam odpowiedzi.[/QUOTE]

Wizaż, luty rok temu:

[COLOR=#000000][FONT=georgia]Mix rottweiler - doberman Goliat.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=georgia]Duży psiak, ma koło 7-8 lat. Nie jest agresywny. Nic więcej nie wiemy.[/FONT][/COLOR]

[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/29/dscn6544n.jpg/[/URL]

[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/804/dscn6545m.jpg/[/URL]

[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/9/dscn6549f.jpg/[/URL]

[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/69/dscn6550k.jpg/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Tak, to skopiowałam z rottkowego tematu.[/QUOTE]

Rottkowy wątek
[*] :evil_lol:
Dzięki za przypomnienie psiaczka.

[quote name='marta.k9080']już nie mogę doczekać się Rottkowych foteczek:p[/QUOTE]

Wy będziecie mieć tylko fotki a ja psiaczka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...