Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='omry']Iwan dwa razy do roku, zaraz znowu się zacznie.. :placz:[/QUOTE]

Dokładnie, nic tylko płakać i odkurzać 2 razy dziennie :(

[quote name='Kaaasia'][URL]http://img26.imageshack.us/img26/9240/dsc08929kopia.jpg[/URL] Wow :crazyeye:
Oli też teraz lnieje- to ma związek z ogrzewaniem i suchym powietrzem w domu ale nie aż tak.

Ps. Oli nie śpi tylko na kolankach :eviltong:[/QUOTE]

Boksie chyba nie mają cholernie latającego podszerstka czy się mylę?

[quote name='Victoria']moja tez sie sypie teraz.. ;)[/QUOTE]

Moja poprzednia sunia sypała się na wiosne a nie teraz, ten świat wariuje...

[quote name='Bobryna'][URL]http://img26.imageshack.us/img26/9240/dsc08929kopia.jpg[/URL] to Blusia też teraz się tak "sypie" :placz: nawet w podobnej ilości :eviltong:
P.S. Mamy podobny "furminator" ;)[/QUOTE]

Nooo z Blusią i jej futerkiem to musisz mieć ciekawie:evil_lol: To jest bardzo dobra szczota:eviltong:

[quote name='Mamrotka']witamy się z Zuluskiem :), masz bardzo urodziwą rottkę, bardzo lubię rottweilery dlatego postanowiłam tutaj zawitać. Powiedz ile wazy Twoja sunia ?[/QUOTE]

Witam Cię i Zuluska :) Dziękuję za komplemencik. Mała ważona była miesiąc temu- 42kg ale chyba się spasła z powodu zmniejszonego ruchu, zresztą ma prawo.


My po wizycie u weta. W następnym tygodniu zabieg sztucznej stabilizacji kolana i wycięcie więzadła krzyżowego. Boję się strasznie tego że będzie ją bolało, że będzie się denerwowała kuśtykaniem:-( ale to najlepsze rozwiązanie...

Link to comment
Share on other sites

łoooo...to z takiego piesa krótkowłosego się tyle wyczsze? :crazyeye: a ja na gwiazdkę dostałam od teściów coś wspaniałego, co pozwoliło mi zapomnieć o tym że z psa się sypie - więc zazdrośćcie mi :razz: a mianowicie robot sprzątający (czyt. odkurzacz) który sobie jeździ i wszystką sierść sobie zjada ..omnomnom :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']To będziemy trzymać kciuki za Bestię :) Oby zabieg jej pomógł[/QUOTE]

Dzięki! Pomoże na pewno i wierzę że będzie dobrze tylko o jej samopoczucie się martwię- jak ona to zniesie, narkozę, jeszcze mniej ruchu...

[quote name='Kaaasia']Trzymam za was kciuki. Wiem że to stres ale jeśli nie ma innego wyjścia to musicie to zrobić.

Chciałam zapaytać o coś na stawy. Mam zamiar kupić dla Olka Arthroflex ale może jest coś lepszego.

Ps. Boksery nie mają podszerstka[/QUOTE]

Dzięki za kciuki- przydadzą się! Stresuje się pewnie podobnie jak Ty przy odjajczaniu :eviltong:
Oli nie ma problemów ze stawami więc Arthroflex jest super (sama daję Besti), ma dawkę prafilaktyczną i większą leczniczą. W składzie nie ma tylko kolagenu który przydaje się przy stawach ale wydaje mi się że pisałaś kiedyś o galarecie z kurzych łapek- taka dawka kolagenu co jakiś czas wystarczy:) Oli skoczny duży chłopak więc o stawy kolanowe i biodrowe powinien dbać;)

[quote name='Sonka95']Mojej Sonii nic nie wychodzi ... w sobotę przeczesałam ją i nic nie było na szczotce ;)
Rany .. to co będzie na wiosnę :crazyeye:[URL]http://img26.imageshack.us/img26/9240/dsc08929kopia.jpg[/URL][/QUOTE]

To ja już nie wiem o co chodzi z tymi kudłami...........

[quote name='dorka1403']łoooo...to z takiego piesa krótkowłosego się tyle wyczsze? [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG] a ja na gwiazdkę dostałam od teściów coś wspaniałego, co pozwoliło mi zapomnieć o tym że z psa się sypie - więc zazdrośćcie mi [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG] a mianowicie robot sprzątający (czyt. odkurzacz) który sobie jeździ i wszystką sierść sobie zjada ..omnomnom [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG][/QUOTE]

Tyle wychodzi z niej codziennie- chyba muszę futro zacząć sobie szyć lub poduszki wypełniać:razz:
Aaaaaa też chcę!!!!!! Muszę poznać kochanych Twoich teściów:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

łoo ile kłaków z takiej krótkiej sierści,ale ja miesiąc temu wyczesałam dwa razy tyle:evil_lol:
Rozumiem Twoje nerwy,Lunce szyto ostatnio łapkę,a ja telepałam się jak histeryczka w poczekalni.Musisz sobie powtarzać ,że Twój stres odbije się na Bestyjce i tym jej nie pomagasz,a pomagasz jej właśnie tym zabiegiem.Głowa do góry!
Bestyjko kochana będę trzymała kciuki z całych sił za Ciebie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana :)']O jejku aż tak się sypie ? masakra ja bym zbierała i futra szyła :D
Otto tylko troszeczkę się sypia ale i tak na dywanie kudły zostają. Dobrze, że mam tylko jeden w sumie mały dywanik w domu :P

Trzymam kciuki za udany zabieg !! :)[/QUOTE]

Z tymi futrami niezły interes by był więc chyba otworzę biznes:cool3: Tez mam jeden dywan NA SZCZĘŚĆIE

[quote name='marta.k9080']łoo ile kłaków z takiej krótkiej sierści,ale ja miesiąc temu wyczesałam dwa razy tyle:evil_lol:
Rozumiem Twoje nerwy,Lunce szyto ostatnio łapkę,a ja telepałam się jak histeryczka w poczekalni.Musisz sobie powtarzać ,że Twój stres odbije się na Bestyjce i tym jej nie pomagasz,a pomagasz jej właśnie tym zabiegiem.Głowa do góry!
Bestyjko kochana będę trzymała kciuki z całych sił za Ciebie:loveu:[/QUOTE]

Marta masz rację... Nie można być niepewnym bo pies to wyczuje szczególnie nasze strachulce histeryczki ;)


[quote name='leónowa']Ale się z niej sypie! U nas na razie się jeszcze nie zaczęło, bo troche za wcześnie(na szczęście)...[/QUOTE]

Oj nie martw się- Was też to spotka:evil_lol:

[quote name='Sonka95']Miłego weekendu życzymy :loveu:[/QUOTE]

Weekend już za nami :(

[quote name='unikatowydiament']My także mocno trzymamy kciukaski:)[/QUOTE]

Dziękuję, przydadzą się!

[quote name='aganela']Na pewno wszystko będzie dobrze, u mnie psina też trochę chora:([/QUOTE]

Czytałam właśnie, to przez zmianę temperatury- raz na plusie, raz na minusie... Zwariować idzie.

[quote name='marta.k9080']hej Bestyjki jak się czujecie?[/QUOTE]

Bestia jak zwykle na wesoło :) ja niekoniecznie....

[quote name='Sonka95']I jak tam zdrówko ?? ;)[/QUOTE]

Ahhh dziękuję ale bez zmian, stresik jest, jutro będzie większy

[quote name='dorka1403']żyjecie dziołchy?[/QUOTE]

Żyjemy tylko dogo coś umarło, jedni mieli problem z logowaniem a ja nie widziałam nowych postów, albo ich nie było albo wyświetlały mi się inne strony wątku:angryy:



Cioteczki-jutro 12:30 trzymajcie kciuki bardzo mocno:placz: Ja chyba zaraz umrę z nerwów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Nie wiem za co, ale trzymam! :evil_lol:[/QUOTE]

Dobre to było :eviltong: Dzięki za kciuki!
Operacja usunięcia więzadła krzyżowego (w kolanie), wstawienie sztucznej stabilizacji i dłuuuuga rehabilitacja........

[quote name='marta.k9080']Wiem,że to arcytrudne ,ale staraj się dla Besty zachować chociaż minimum spokoju.Trzymamy łapki i kciuki z całych sił!:calus::calus:[/QUOTE]

Będzie dobrze, innego wyjścia nie ma, dzięki Marta:kiss_2:

[quote name='rashelek']Trzymamy kciuki, na pewno będzie dobrze![/QUOTE]

...i Mika pazurki :) Dziekujemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Dobre to było :eviltong: Dzięki za kciuki!
Operacja usunięcia więzadła krzyżowego (w kolanie), wstawienie sztucznej stabilizacji i dłuuuuga rehabilitacja........[/QUOTE]

No ja tak mam, ale już wszystko doczytałam :evil_lol:
Pamiętam, jak Tori miała problemy z rzepką chyba, byliśmy blisko operacji, ale ostatecznie udało się samymi lekami. Stresowałam się bardzo, więc rozumiem, jak się czujesz. Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...