Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kciuki się przydały, widać szczerze trzymane:kiss_2: W sumie operacji nie było, w stawie kolanowym jest zapalenie i wszytko opuchnięte, więc doktor już "na stole" zadecydował że wybiera inną mniej inwazyjną metodę leczenia- zastrzyki dostawowe co tydzień (ale też pod narkozą), zobaczymy czy ta się sprawdzi.

W ogólne Bestia narobiła wstydu:roll: Warczała na każdego, wierciła się, jak doktor chciał ją zabrać na narkozę to ta ogon pod brzuch i na hamulcu stała, musiałam z nimi iść bo nie dali rady:evil_lol: Teraz bida śpi jak zabita, kolacje dostała, dziwna jest, chyba się na mnie obraziła........

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

trochę to chyba męczące tak co tydzień narkoza?ale Vet na pewno wie najlepiej.
Nie obraziła się tylko wpłynęła na nią ta cała sytuacja i musi się zrelaksować.Luna też spała (2h) po szyciu łapki, a dostała tylko głupiego jasia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szalej']oj nie obraziła, pewnie jeszcze troszke wystraszona, przejdzie jej :)[/QUOTE]

Już jej przechodzi na szczęście:) Wcześniej jak dzikus sie zachowywała

[quote name='marta.k9080']trochę to chyba męczące tak co tydzień narkoza?ale Vet na pewno wie najlepiej.
Nie obraziła się tylko wpłynęła na nią ta cała sytuacja i musi się zrelaksować.Luna też spała (2h) po szyciu łapki, a dostała tylko głupiego jasia.[/QUOTE]

Na pewno męczące ale inaczej się preparatu nie da podać, nie można się ruszać i liczą się milimetry.
Biedne te psiury, tak patrzeć jak się męczą:shake:

[quote name='Kaaasia']Oli też przed zastrzykiem warczał na wszystkich i nie dał się dotknąć.
Najważniejsze aby pomogło. Teraz odsypia dzień stresów ;)[/QUOTE]

Jakby diabeł wstąpił, nie? Może psy nie są takie głupie jak nam się wydaje i czują:evil_lol:
Śpi jak zabita dalej.



Przy okazji zapraszam na bazar dla Rottków jakby ktoś mógł wspomóc, znów w fundacji jest ciężko:-(
Link: [COLOR=#0000ff][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238721-Kosmetyki-świece-zapachy-do-domu-biżuteria-drobiazgi-na-Rottki-Do-24-01-22-00[/URL]

[/COLOR]Są świece, kosmetyki, perfumy, zapachy do domu, troszkę biżuterii i drobiazgów.

Podrzucanie też pomocne!

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Besti']
Na pewno męczące ale inaczej się preparatu nie da podać, nie można się ruszać i liczą się milimetry.
Biedne te psiury, tak patrzeć jak się męczą:shake:[/QUOTE]

no to nie ma co ryzykować,jeden błąd i nieszczęście gotowe.Ale wytrzyma dziewczyna!
Biedne...serce pęka jak coś im się dzieje złego.

[QUOTE]Jakby diabeł wstąpił, nie? Może psy nie są takie głupie jak nam się wydaje i czują:evil_lol:
Śpi jak zabita dalej.[/QUOTE]

Luna próbowała latem capnąć Vetkę,i musiała mieć kaganiec ,a ostatnio ją przytulałam, tak żeby nie widziała co Vetka robi(zastrzyk) i była spokojna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']No to zabieg ominął psinę, ale zastrzyki dostawowe też niefajnie :roll: No cóż, życzymy zdrówka Bestii :)[/QUOTE]

Dziękujemy:) Nie fajnie ale jak będzie pomagało? Przecierpimy. Smutno mi na nią patrzeć jak tak śpi całymi dniami, nieybiegana, jak stary pies:-(

[quote name='Sonka95']To dobrze , ze odbyło się bez zabiegu ;) Bestyjko zdrówka , zdrówka i jeszcze raz zdrówka[/QUOTE]

Okaże się czy dobrze, miejmy nadzieje że wszytko pójdzie dobrze chociaż Besti to pechowiec i zawsze coś musi z nią być nie po myśli... Dziękujemy:)

[quote name='marta.k9080']Dzień dobry Bestie kochane:p[/QUOTE]

Cześć Martusie i Luniusie Kochane:loveu:



Wkleiłabym jakieś fotki żebyście nie zapomniały jak wygląda ten mały potwór ale nie mam nowych:eviltong:
No! To wszystkim miłego dnia, my lecimy na "długi" spacer i do pracy, Buziaki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

My żyjemy, tak tak:razz:

Byłam dzisiaj w schronie, zakochałam się, zastanawiam się czy nie zostać DT, pies ma jeszcze kwarantanne ale wątpie że właściciel go odbierze, co myślicie o tej sytuacji, co ja mam robić:placz: Nie mam domu z ogródkiem ale nie mogę go tak zostawić!

Pies ma ok 4lata, jest wesolutki ale widać że coś w nim siedzi. Na drapanie przez kraty mrużył oczka- odpływał, cudowny jest!

[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8800/7813y.jpg[/IMG]

[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2996/dsc08996bd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Co za cudek..
Powiem Ci, że jak byłam w schronisku to całkiem zapomniałam się zapytać o rottki.. Tak się przejęłam Bobikiem, tak mi cholernie było żal, że kompletnie zapomniałam.. Ale w tym tygodniu będę chciała tam pojechać, nie wiem, czy to dobry pomysł zobaczyć się z Bobikiem, ale zapytam o rottki i o Dolores.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Co za cudek..
Powiem Ci, że jak byłam w schronisku to całkiem zapomniałam się zapytać o rottki.. Tak się przejęłam Bobikiem, tak mi cholernie było żal, że kompletnie zapomniałam.. Ale w tym tygodniu będę chciała tam pojechać, nie wiem, czy to dobry pomysł zobaczyć się z Bobikiem, ale zapytam o rottki i o Dolores.[/QUOTE]


Trudno, następnym razem, domyślam się że przeżywałaś Bobika. Jedz jedz, będziesz wiedziała w jakiej jest sytuacji i jak się miewa. Dolores jest prawie rok za TM :-( Bardziej chodzi mi o Bruna, jemu też robiłaś fotki [url]http://www.rottka.pl/forum/bruno-ok-3-lat-szczecin-vt2701.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Trudno, następnym razem, domyślam się że przeżywałaś Bobika. Jedz jedz, będziesz wiedziała w jakiej jest sytuacji i jak się miewa. Dolores jest prawie rok za TM :-( Bardziej chodzi mi o Bruna, jemu też robiłaś fotki [URL]http://www.rottka.pl/forum/bruno-ok-3-lat-szczecin-vt2701.htm[/URL][/QUOTE]

Nawet nie wiedziałam.. Ale ona strasznie słabo znosiła schronisko, w ogóle nie było w niej życia.. Bobik też taki jest, strasznie był przerażony jak go znaleźliśmy, unikał kontaktu. Myślę, że w schronisku znów straci nadzieję i dlatego tak bardzo mi zależy, żeby mu pomóc..
Pamiętam Bruna. Bardzo przepraszam, że zapomniałam zajrzeć do rottków..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Jaki śliczny,jeżeli możesz i dasz radę zostań DT,warto dla niego:loveu:[/QUOTE]

Problem że nie wiem czy dam radę, jak zrobią sobie imprezę z Bestią może być ciężko:evil_lol:

[quote name='Ana :)'][URL]http://img823.imageshack.us/img823/8800/7813y.jpg[/URL] cudowny jest :loveu:
jeśli myślisz, że dasz radę z tym DT t ja trzymam kciuki :)[/QUOTE]

Ciocie, ale nakręcacie mnie:eviltong:

[quote name='omry']Nawet nie wiedziałam.. Ale ona strasznie słabo znosiła schronisko, w ogóle nie było w niej życia.. Bobik też taki jest, strasznie był przerażony jak go znaleźliśmy, unikał kontaktu. Myślę, że w schronisku znów straci nadzieję i dlatego tak bardzo mi zależy, żeby mu pomóc..
Pamiętam Bruna. Bardzo przepraszam, że zapomniałam zajrzeć do rottków..[/QUOTE]

Nie wiem z jakiej przyczyny jest za TM. Jeśli Bobik był przerażony to w schronie też pewnie będzie tak reagował, zaglądaj do niego.

[quote name='Sonka95']Piękny jest ... szkoda go w schronie ;)
[URL]http://img402.imageshack.us/img402/2996/dsc08996bd.jpg[/URL][/QUOTE]

Pani ze schronu opowiadała mi że niedawno też był u nich piękny rottek, po kwarantannie 14dni i przejściu do boksów adopcyjnych zgłosił się po niego właściciel, jak się okazało (sama do tego doszłam po zdjęciach) że to właśnie ten sam pies!!! Jest w schronisku drugi raz! Biedaczek...

[quote name='unikatowydiament']ależ On ma słodkie ślepka:loveu:[/QUOTE]

Jak go drapałam po nodze przez kraty to słodko mrużył te ślepka:loveu:



Chodzi mi po głowie ciągle ten słodziak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...