Jump to content
Dogomania

Paraliż 4 konczynowy, błagam o pomoc $ na neurologa i diagnostyke w wrocławiu :(


Recommended Posts

Z FB :
Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia,...
wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie. Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie. Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej. To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.
A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem

_________________

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][U][B][FONT=arial black][SIZE=4]Pedrusiu brakuje nam Ciebie...
[/SIZE][/FONT][/B][/U][U][B][FONT=arial black][SIZE=4]Ty jesteś już w niebie
Podążasz ścieżkami wspaniałej krainy
Za Mostem Tęczowym, a my się smucimy
Bo choć wiemy że szczęście Cię tam spotkało
Nam Twego życia na ziemi było za mało...[/SIZE][/FONT][/B][/U]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qXwqZolIEn8/UE5PN2kzSaI/AAAAAAAAKPU/6YVlKVgvhyI/s800/130517346-Blingee.gif[/IMG]
[B][FONT=arial black][SIZE=5] Na zawsze w naszych sercach zostaniesz
[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Odzew na moje błaganie o pomoc w sprawie Pedro przerósł moje najśmielsze oczekiwania. DZIĘKUJĘ!
Za wszystkie ciepłe słowa wsparcia pisane na forach, na FB, w mailach i składane telefoniczne. [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG]

Przepraszam, że nie odpisałam na wszystkie komentarze i maile, ale naprawdę jest tego sporo, a wczoraj byłam jeszcze w takim szoku, że za bardzo nawet nie wiedziałam co napisać.

W wolnej chwili czytam wszystko i bardzo się wzruszam. Dziękuję!
Tylko czasu wciąż brak na odpisanie, bo przecież pod opieką mam jeszcze tyle kochanych futrzaków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Odzew na moje błaganie o pomoc w sprawie Pedro przerósł moje najśmielsze oczekiwania. DZIĘKUJĘ!
Za wszystkie ciepłe słowa wsparcia pisane na forach, na FB, w mailach i składane telefoniczne. [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG]

Przepraszam, że nie odpisałam na wszystkie komentarze i maile, ale naprawdę jest tego sporo, a wczoraj byłam jeszcze w takim szoku, że za bardzo nawet nie wiedziałam co napisać.

W wolnej chwili czytam wszystko i bardzo się wzruszam. Dziękuję!
Tylko czasu wciąż brak na odpisanie, bo przecież pod opieką mam jeszcze tyle kochanych futrzaków...[/QUOTE]
Justyna tu chyba nikt nie oczekuje, że będziesz siedzieć przy klawiaturze i każdego dopieszczać komentarzami i mailami, to co robisz dla zwierzaków jest najcenniejszym podziękowaniem, przynajmniej dla mnie;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Justyna tu chyba nikt nie oczekuje, że będziesz siedzieć przy klawiaturze i każdego dopieszczać komentarzami i mailami, to co robisz dla zwierzaków jest najcenniejszym podziękowaniem, przynajmniej dla mnie;[/QUOTE]
Zgadzam się całkowicie z tym podpisuje się pod tym obiema rękami.
Przecież w takich chwilach nie ma się sił na pisanie,
a tym bardziej jak pozostałe zwierzaki Cię przecież potrzebują

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Justyna tu chyba nikt nie oczekuje, że będziesz siedzieć przy klawiaturze i każdego dopieszczać komentarzami i mailami, to co robisz dla zwierzaków jest najcenniejszym podziękowaniem, przynajmniej dla mnie;[/QUOTE]

Tak samo myślę.

Kochane dziewczyny Jesteście z tymi wpłatami...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziś wieczorem jak byłam na spacerze w parku z Laryską i Fibusiem zobaczyłam fajny patyk za którym by Pedruś chetnie pobiegł i nawet chciałam go podnisć , ale potem sobie uswiadomiłam po co, Pedruś juz nie pobiegnie, biega teraz za Teczowym Mostem [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG]:(:(:( ,a na przedpokoju została niebieska smycz Pedrusia, szelki też a jak wracam do domu nikt nie szczeka bo Laryska i Fibuś nie szczekają...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki'][B]Z FB:
WSZYSCY CI,KTORYCH DOTKNIE MIŁOSC STAJĄ SIĘ NIESMIERTELNI,ZYJA W SERCACH TYCH ,KTORZY TA MILOSCIĄ ICH OBDARZYLI...... a wiec zyj PEDRUSIU W NASZYCH SERCACH (*)(*)(*)[/B]

[/QUOTE]

niech się tak stanie;

ale mam nadzieję, że wszystkie te bidy, które nie miały okazji tu na ziemi zaznać miłości, aby za TM były najszczęśliwszymi czworonogami na zielonych łąkach;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']niech się tak stanie;

ale mam nadzieję, że wszystkie te bidy, które nie miały okazji tu na ziemi zaznać miłości, aby za TM były najszczęśliwszymi czworonogami na zielonych łąkach;[/QUOTE]

Te bez imienne , nie kochane , niczyje , Pedruś i tak miał szczęście po bo poniewierce miał 3.5 roku normalnego życia ...

[quote name='"phantasmagori"']Pedruś był kwintesencją tego domu i takiego go zapamiętamy, pięknego, małego pieska, nieustraszonego, o wielkim i odważnym serduszku.
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/692/73645046.jpg/][img]http://img692.imageshack.us/img692/1353/73645046.jpg[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

Pedrusiu, jestes malutkim pieskiem a ja widziałam w Tobie wielkiego zwierza. teraz na swoich podniebnych łąkach na pewno jesteś dumny, że tak wiele osób chciało Ci pomóc.
z wyrazami współczucia dla wszystkich ,którzy opiekowali sie Pedrusiem.

trzymaj sie malutki!
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...