Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

Na ICM-ie tylko raz się zawiodłam jeśli chodzi o pogodę - na szczęście na plus ;) Bardziej aktualną informację ma chyba IMGW w Gdyni, ale do nich tzeba dzwonić, no i nie wiem, czy to dalej aktualne :roll:

Gdyby ktoś chciał miękkie gryzaki z Polytanu lub gappayowskie piłki lub coś innego, to koło 10 lutego mogę złożyć wspólne zamówienie do IPO-sklepu, a kosztami przesyłki podzielimy się. Także zastanówcie się co kto chce i dacie mi znać w najbliższą sobotę :razz:

dog_master - może nie będzie tak źle, dasz radę !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='medyk']A mnie zajęcia w tygodniu bardzo cieszą, bo w końcu przestanę mieć zablokowane weekendy :multi:

dog_master może uda Ci się jakoś wygospodarować godzinkę w tygodniu... poza tym "jeszcze" brzmi jakby zajęcia w weekend zostawały po staremu, a te w tygodniu to bonus. a może się mylę?
[/quote]

Zobaczymy ;) W sumie mam tylko 2 popoludnia zajete, ale znajac moje szczescie... ;) Nie no, cos sie wymysli :) [aaale na hali pewnie bedzie ciemno -> brzydkie fotki :P].

Monika, nie wiesz, czy sa jakis baardzo miekkie pilki? Te male na sznurku wydaja sie kuszace :) Ale nie wiem, jak z ich twardoscia - cos jak te zwykle z lanej gumy z zoologow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Szkoda... [chociaz ja i tak chora i nie wiem, czy bym doczłapała, z bieganiem byłoby o wiele gorzej ;)]

Mnie bardziej martwi to... :/ "od lutego zajecia beda jeszcze w tygodniu :-) w Ktory dzien powiem na treningu 2 lutego" Z moimi Indeksami to już to widze ze sobie poskacze... No, ale zobaczymy *trzyma kciuki* ;)[/quote]

W tygodniu? No tak, pewnie dla "miastowych" to dobra nowina, my niestety odpadamy - pracuję w Gd. musiałabym wracać po Icka - lekko licząc 2,5 godz w samochodzie wte i we wte, ech, życie wieśnaików ;)czasami jest trudne:shake:
byłyśmy za to dzisiaj na spacerku brzegiem morza i było o wiele przyjemniej niż w głębi lądu

Link to comment
Share on other sites

Hmm ... Ja mam średniotwarde, choć na stronie pisali że gappayowskie są twarde - tak czy inaczej niebo a ziemia przynajmniej jeśli chodzi o moją sucz i w porównaniu do lanych piłek z gumy z zoologa.
Przed chwilą sprawdziłam i jako miękkie piłki opisane są te: [URL]http://www.ipo-sklep.pl/product_info.php?cPath=1_39&products_id=268[/URL] . Wydaje mi się, że dla pudlowatego byłyby dobre.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Przed chwilą sprawdziłam i jako miękkie piłki opisane są te: [URL="http://www.ipo-sklep.pl/product_info.php?cPath=1_39&products_id=268"]http://www.ipo-sklep.pl/product_info...roducts_id=268[/URL] .[/QUOTE]
Z tego co widzę, to mam identyczną piłkę, tyle że ja kupowałam samą piłeczkę, a sznurek mam dorabiany. I rzeczywiście jest miękka - będę miała na następnych zajęciach, więc moge pokazać. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Hmm ... Ja mam średniotwarde, choć na stronie pisali że gappayowskie są twarde - tak czy inaczej niebo a ziemia przynajmniej jeśli chodzi o moją sucz i w porównaniu do lanych piłek z gumy z zoologa.
Przed chwilą sprawdziłam i jako miękkie piłki opisane są te: [URL]http://www.ipo-sklep.pl/product_info.php?cPath=1_39&products_id=268[/URL] . Wydaje mi się, że dla pudlowatego byłyby dobre.[/quote]

Z tego co pamietam - jeśli to te, to piłki są miękkie, nawet bardzo:lol:, ale sznurek do d... niczego, Ula kazała od razu wywalić, psu wchodzą zęby w sznur i moze sobie ząbeczek ułamać, wymieniłam sznurek i jest OK, acha, i kupiłam 10 m. tego sznurka - jak ktoś w potrzebie to służę!

Moniko - ja! ja poproszę i gryzak i piłkę!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medyk']A mnie zajęcia w tygodniu bardzo cieszą, bo w końcu przestanę mieć[/quote]

mnie tez :) :)

[b]Monika[/b] ja na pewno bede chciala zamowic pilke, moze tez gryzak :)

A w czasie kiedy Wam zwiewalo glowy ja siedzialam w - coz - slonecznej (az do wczoraj, heh) Wawie :cool1: dzisiaj rano jak z niej wyjezdzalam to tez bylo slonko..

Link to comment
Share on other sites

Mnie dzisiaj nie będzie. Pojawię się dopiero w niedzielę.
Jeśli będziecie dzisiaj ustalać nowy podział na grupy, to przekażcie p. Uli że w tygodniu jest mi zupełnie obojętne kiedy będziemy się spotykać. Od 14 jestem wolna. Chociaż wolałabym żeby to nie był jednak piątek ;) A w weekendowe niedziele dla mnie czym później tym lepiej :P

Link to comment
Share on other sites

Agata - bo to chyba będą nowe godziny,dodatkowy termin w tygodniu (tak mi się bynajmniej wydaje) . Chociaż sama nie jestem pewna. Napewno dowiemy się wszystkiego na placu.

Nas dziś nie było,bo ja też studniówkowo-nadmorska byłam wczoraj. Alicja - a Wy gdzie się bawiliście? :)

W niedziele na placu będziemy napewno. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, hala ma byc dodatkowo, taki po prostu platny bonus, w łikendy zajecia maja byc i tak. My sie piszemy na hale, alez oczywiscie :) Od nawet 19 w kazdy mozliwy dzien tygodnia, nawet codziennie :) A tak co do wlasciwego kursu, to nazywajcie sobie jak chcecie ;) Ale. My mamy chyba zaplacone do cos kolo luty/marzec, nie? Jak to bedzie wygladalo potem? Stala sekcja czy kursy? [pudlowe i tak chetny jak zawsze zawsze :)]. [quote name='AlicjaBax']Agata - bo to chyba będą nowe godziny,dodatkowy termin w tygodniu (tak mi się bynajmniej wydaje) . Chociaż sama nie jestem pewna. Napewno dowiemy się wszystkiego na placu.

Nas dziś nie było,bo ja też studniówkowo-nadmorska byłam wczoraj. Alicja - a Wy gdzie się bawiliście? :)

W niedziele na placu będziemy napewno. :)[/quote]

Ja wlasnie wrocilam z Nadmorskiego :D Bylo BOOOSKOOO :* tylko nog nie czuje, jutro planuje byc, ale czy biegac dam rade to inna sprawa :D

A elementy posluszenstwa sa swietne :D Szczegolnie chodzenie PRZEZ psa :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...