Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

[quote name='Itske']Prośba o poradę
Ickowa jest chętna i chyba zdolna do ćwiczeń, ale ja nie (i długo nie będę mogła ani za bardzo biegać, ani rzucać piłki (ZS mnie dopadło i zapewne potrzyma) - czy dobrym rozwiązaniem jest, poszukanie kogoś kto psa nie ma, a miałby ochotę na agility ?
Szkoda mi suczydła, bo i się nudzi i głupieje.......[/quote]
Nie wiem, jak to widza "prowadzace" ;) ale jakby co to na pewno znajdziesz chetnych na bieganie z piekna :)[SIZE=1] [I][np... mnie... moge byc np na 13 jakbys ja dowiozla... :) baardzo chetnie, jezeli sie nadawalabym ;)][/I]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Itske']Prośba o poradę
Ickowa jest chętna i chyba zdolna do ćwiczeń, ale ja nie (i długo nie będę mogła ani za bardzo biegać, ani rzucać piłki (ZS mnie dopadło i zapewne potrzyma) - czy dobrym rozwiązaniem jest, poszukanie kogoś kto psa nie ma, a miałby ochotę na agility ?
Szkoda mi suczydła, bo i się nudzi i głupieje.......[/quote]

Jakbyś potrzebowała jeszcze jedną osobę, to ja też mogłabym spróbować.

Tak w ogóle to chciałam dołączyć do Was z moją sunią, ale niestety Gucia ma znowu problemy z gruczołami:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Nie wiem, jak to widza "prowadzace" ;) ale jakby co to na pewno znajdziesz chetnych na bieganie z piekna :)[SIZE=1] [I][np... mnie... moge byc np na 13 jakbys ja dowiozla... :) baardzo chetnie, jezeli sie nadawalabym ;)][/I][/SIZE]
[/quote]

Prowadzące się nie wypowiedziały;)
szkoda mi suńki, bo potrzebuje ruchu, zajęcia itp, a mnie to w tej chwili sprawia ogromny problem - ani piłki rzucić ani nic:shake:
jeździłam z młodą na 13, więc dowóz nie jest problemem,
chyba musiałybyśmy przemyśleć, jak to zorganizować, abyście mogły się bardziej poznać, znam sytuacje, że pies trenuje nie ze swoim właścicielem i jest ok.
dzięki wielkie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona i Gucia']Jakbyś potrzebowała jeszcze jedną osobę, to ja też mogłabym spróbować.

Tak w ogóle to chciałam dołączyć do Was z moją sunią, ale niestety Gucia ma znowu problemy z gruczołami:-([/quote]

ojej, nie spodziewałam się, takiej pomocy z Waszej strony, na psiary zawsze można liczyć, Ala była pierwsza, więc jeśli jesteś chętna to wpiszę Cię na listę rezerwową:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Iwona, co z małą..? :([quote name='Itske']Prowadzące się nie wypowiedziały;)
szkoda mi suńki, bo potrzebuje ruchu, zajęcia itp, a mnie to w tej chwili sprawia ogromny problem - ani piłki rzucić ani nic:shake:
jeździłam z młodą na 13, więc dowóz nie jest problemem,
chyba musiałybyśmy przemyśleć, jak to zorganizować, abyście mogły się bardziej poznać, znam sytuacje, że pies trenuje nie ze swoim właścicielem i jest ok.
dzięki wielkie:lol:[/quote]

Jasne :) Damy rade :) Ja zawsze chetna do biegania :) A z pudlowym jestem na 14, wiec moge po prostu byc wczesniej. Nie wiem, mozemy np. sprobowac przy okazji, na treningu np., jak to wyjdzie w praktyce :) Jakas instrukcja obslugi i te sprawy ;) [quote name='natala1707']haloo, czy ktos mi moze pomoc?!!!!![/quote]

Chyba nie ten watek ;)

Link to comment
Share on other sites

W razie czego Icka też mogę wziąć w obroty, w końcu niedaleko holender pada od belga :evil_lol: Oczywiście przy pelnej akceptacji wszystkich stron dziewczyny mają pierwszeństwo :razz:
Beata - mysle, ze najlepiej by bylo spotkac sie po Swietach i osobiscie porozmawiac z Ula co dalej. Watpliwosci sa i beda zawsze ... Zdrowka zycze ! ZS jest paskudne, mam nadzieje, ze to nie jest RZS :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']W razie czego Icka też mogę wziąć w obroty, w końcu niedaleko holender pada od belga :evil_lol: Oczywiście przy pelnej akceptacji wszystkich stron dziewczyny mają pierwszeństwo :razz:
Beata - mysle, ze najlepiej by bylo spotkac sie po Swietach i osobiscie porozmawiac z Ula co dalej. Watpliwosci sa i beda zawsze ... Zdrowka zycze ! ZS jest paskudne, mam nadzieje, ze to nie jest RZS :shake:[/quote]

dzięki - no RZS mi przez gardło nie przechodzi ale to raczej to, plus inne świństwa, eee tam, najgorzej, że młodej aportów nie mogę rzucać, bo mi w łapy poszło i tak łażę bez sensu na spacerki, a młoda coraz bardziej się buntuje
dzięki Monika - oczywiscie, ze baaaardz chętnie - im bardziej Icek będzie zaopiekowany i zatrenowany tym większy spokój w domu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]?? Gdzie i kiedy??[/QUOTE]
Ano w sobotę jakoś:)
Stałam sobie przez moment z koleżanką w krzakach, coby nie przeszkadzać i się gapiłyśmy:diabloti: Fajnie Twoja łowca smiga, jest niesamowicie energiczna i rrrrrwie do roboty:cool2:
MonikaSz też wtedy była z wcale niegorszym belgiem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']dzięki - no RZS mi przez gardło nie przechodzi ale to raczej to, plus inne świństwa, eee tam[/quote]
Nie mów eeee tam, tylko jeśli można, to warto zastopować na tym etapie co jest. Badania krwi już robiłaś ? W razie czego możemy przejść na priv-a. U mnie w rodzinie 2 osoby mają RZS, zresztą sama jestem w grupie 'ryzyka', więc +/- wiem jakie to jest upr ...
Jedno jest pewne, że Icek nie zostanie pozbawiony roboty :evil_lol:

Blow - cieszę się, że podobała Ci się moja ruda łobuzica.

Wczoraj na hali odstawiła niezły repertuar wokalny jak zobaczyła Majkowy gryzaczek - moja jęczydusza :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Nie mów eeee tam, tylko jeśli można, to warto zastopować na tym etapie co jest. Badania krwi już robiłaś ? W razie czego możemy przejść na priv-a. U mnie w rodzinie 2 osoby mają RZS, zresztą sama jestem w grupie 'ryzyka', więc +/- wiem jakie to jest upr ...
Jedno jest pewne, że Icek nie zostanie pozbawiony roboty :evil_lol:

Blow - cieszę się, że podobała Ci się moja ruda łobuzica.

Wczoraj na hali odstawiła niezły repertuar wokalny jak zobaczyła Majkowy gryzaczek - moja jęczydusza :diabloti:[/quote]


Wszystko już porobiłam - w snesie badań, a teraz sobie siedzę w domu i sama nie wiem, czy badziej mam się martwić, że mi się przypałętało, czy cieszyć, że mam święty spokój - to oczywiscie czarny humor
Twoja psica jest the best! moja zaczyna jej nie lubić,:diabloti: bo ciągle Itskowej Monisiowego belga za wzór stawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wix']ona jest niespelniona spiewaczka operowa :lol: a myslalam ze to Rasta wydaje najgorsze z mozliwych dzwieki :lol: teraz jest ex aequo z Yaga :lol:[/quote]

hmmmm, jak mi aglity trochę odpadło, to może Wy pohopacie z Ickową, a ja założę nową dyscyplinę sportu - psi chór?:diabloti:
za bardzo muzykalna nie jestem, to krzywdy sobie nie zrobię, .... już widze mistrzostwa Europy w psim śpiewie:diabloti:, lecę dobierać repertuar:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']Ano w sobotę jakoś:)
Stałam sobie przez moment z koleżanką w krzakach, coby nie przeszkadzać i się gapiłyśmy:diabloti: Fajnie Twoja łowca smiga, jest niesamowicie energiczna i rrrrrwie do roboty:cool2:
MonikaSz też wtedy była z wcale niegorszym belgiem;)[/quote]
Dzięki wielkie!! (łowcy komplementów nie przekazałam, co by w samouwielbienie nie wpadła :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='dog_master']Hehe :D

Ja poniekad tez :razz: [COLOR=white][prawda Aniu? :>][/COLOR]

Mam pare fotek, ale slonce okropne, a ja sie oczywiscie pieknie ustawiam.... :/ potem wrzuce[/quote]

Wszyscy mają nowe psy, a ja nawet starego nie mam:evil_lol:

Wielkie i publiczne dzięki Droga A. za Icolca!:loveu::Rose::calus::Rose::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']To ja dziekuje :* Cudnie sie z nią pracuje :) [a na naszym forum sa foteczki :loveu: Ani od Ambry :)] [URL]http://www.agility3miasto.fora.pl/[/URL]

Ale i tak zdrowiej jak najszybciej!![/quote]

Zdjęcia - rewelacja!!!!!!:loveu:
a ze zdrowiem - hm... cóś jakby gorzej, Icek jest Twój!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...