Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

[quote name='sheltia12'] To na sobote przed sylwestrem sie umawiamy ze może po zajęciach robimy foty?[/quote]

Po zajeciach jest chyba frisbee, kurde, bede sobie trzymacza kołowac do psa ;), ale srednio to ostatnio widze :/ Kieeedy ta haaala beeedzieee? Ja mam aparat zawsze, jak bedzie slonce to prosze bardzo ;)

[quote name='szelk@']Super fotki, szkoda tylko że Smyczasty się nie załapał.[/quote]

Dzieki :) Spoko, nadrobimy :)

[quote name='MonikaSz']Ala - jak zawsze świetne fotki - naprawdę podziwiam, że tak ładnie wyszły, tym bardziej że światła, to prawie nie było. Fajnie uchwyciłaś moment na ostatnim zdjęciu mojej (jeszcze) grubej suki :evil_lol: Czy ja też mogę się uśmiechać o wykorzystanie Twoich fot, oczywiście z podaniem imienia i nazwiska ?[/quote]

Dzieki :) Jasne, ze mozesz :)

[jeszcze Wam sie fotki znudza :P]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wix']Absolutnie niezbednym minimum jest przynajmniej zadowalajacy kontakt z psem i mozliwosc panowania nad nim, glownie dlatego, ze obok sa konie ;) galopujace nierzadko ;)[/quote]
Koników faktycznie trochę jest, niespodzianek 'innych' też :razz: Zawsze pozostaje jeszcze 10m linka.
[quote name='dog_master']Dzieki :) Jasne, ze mozesz :)
[jeszcze Wam sie fotki znudza :P][/quote]
Dzięki :loveu: Myślę, że wiele wody upłynie zanim mi się znudzą Twoje fotki - fajne momenty wychwytujesz, ale co ja się będę powtarzała. Jak powiesz co i jak, to też mogę pokombinować i co nieco popstrykać Kubusia.

Link to comment
Share on other sites

Chętnie bym przyszła popatrzeć, ale nie mam kiedy :-(

Teraz jestem w domu, jutro wracam do Wawy, a stamtąd jadę do Rudy Śląskiej (na święta). Tak więc kiedy indziej. W lutym będę, może z nowym aparatem :cool3: Więc jakiś pożytek ze mnie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...