Jump to content
Dogomania

Saba w domu, oby już na zawsze


Kama83

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie Ewci.
Czytam czytam i czegoś nie rozumiem, zakładasz wątek i naskakujesz na ludzi którzy w najlepszej wierze chcą Ci coś doradzić,
Na hotelik jakikolwiek potrzeba kasy , chyba po to założyłaś wątek.
Chyba nie oczekiwałaś że od razu ktoś wejdzie na wątek i zadeklaruje 300-400 zł na miesiąc.
Nerwami tu się nic nie wskóra, utrzymanie psa w hotelu to kawał żmudnej i długotrwałej pracy, zbieranie deklaracji i bazarkowanie, Innej drogi nie ma. Jeśli po to założyłaś wątek , to na pewno nie uzyskasz pomocy, naskakując na tych którzy tu przyszli i prowadząc dyskusje co lepsze , schron czy uśpienie.
Nic tu po mnie.
Edit: W kwestii co myślę o usypianiu zdrowego psa "bo niszczy" to już nie wiem co napisać bo słów brak

Edited by Mysza2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Kama byłam na wątku :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/205779-Saba-rana-po-kagańcu-zdążyła-się-zagoić-teraz-niech-w-domu-goi-sie-serce"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-goi-sie-serce[/COLOR][/URL]-)

Wątek kończy się wpisem jaka to Saba jest szczęśliwa w nowym domu! Nie ma słowa że adopcja się nie udała!!!

Patrze na tą bidę i chce mi się krzyczeć!!! Wspaniały psiak z powodu braku DS czy DT ma być uśpiony ??? Powiedz mi czy rozsyłasz wątek z prośbą o pomoc ?
Jak widzisz jest nas tu 3 ...4 osoby ....sami ludzie nie przyjdą z pomocą! niestety trzeba o nią prosić! deklaracje .......bazarki .......
Piszesz " jak zwykle wspaniałe dogo" jesteś oburzona bo nie zgadzamy się z Twoją decyzją uśpienia zdrowego nie agresywnego psa ???
Edit:

Wstawię zdjęcie Saby :

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/744/e7dcb94a949ecbd8med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
no nie ma tam info, bo tak bylo, bo ciagle ktos z nia byl, niestety sytuacja sie zmienila i oboje musza wychodzic do pracy, a sprawy niestety przybraly taki obrot, ze oddali psa 2 dni przed moim urlopem, z ktorego wrocilam raptem 3 dni temu, to nie mialam kiedy pisac. Zalozylam nowy watek. Oni podjeci te decyzje szybko i gwaltownie, maja do mnie pretensje.
Watek rozsylam ile moge, nie kazdy zaglada, dostaje odpowiedzi, ze brak czasu, niektorzy nie zagladaja.
Bela tak wiem, ale to glownie male psy, bylam u niej nawet kilka razy, wiec znam doskonale warunki, zreszta, mam do niej rzut beretem. Bede miec 100 co miesiac, do tego musialabym dorzucic 260 sama, ciezko, ale jakos dam rade, wiec mozliwe, ze ona juz w ten weekend wyladuje w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Wieczorem usiąde i też postaram się zwołać na wątek więcej osób .....Michelle04 bardzo polecam .....miałyśmy już nie jednego psiaka w tym hoteliku. Szczęśliwie znalazły domki .....wierzę że i Sabcia znajdzie swojego człowieka.[/QUOTE]
u michelle04 jest super, ale Ona pracuje, nie wiem, czy ktoś jest w domu cały czas, jak Saba niszczy, to musiałaby mieć albo kennel klatkę, no w innym razie to chyba musiałby ktoś cały czas być, a to raczej nie możliwe:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']u michelle04 jest super, ale Ona pracuje, nie wiem, czy ktoś jest w domu cały czas, jak Saba niszczy, to musiałaby mieć albo kennel klatkę, no w innym razie to chyba musiałby ktoś cały czas być, a to raczej nie możliwe:([/QUOTE]

Asiu no tak do końca sama to nie będzie ;) zostanie z całym psim towarzystwem więc nie sądzę aby niszczyła mając tylu przyjaciół niedoli pod łapą ;)

Link to comment
Share on other sites

tamci ludzie, co ja mieli, tez wzieli drugiego psa (od znajomej), zeby ja jakos uspokoic, jak byla sama i nic to nie dalo, zreszta, na chwile obecna tam - gdzie przebywa, tez ma psiego towarzysza i osobe chora na alzheimera (nie opiekun), a jak wychodzi opiekun to niszczy. Czekam na info od tych, co chca psa, dzis powinnam cos wiedziec, jak sie nie zdecyduja, to jutro rano zabieram Sabe do Kasi P. Zobaczymy jak to sie potoczy. Saba ma 43 cm i ostatnio jak sprawdzalam (jeszcze w schronie) wazyla jakies 16 kg, typowo sredni pies. Ach, to jej niszczenie... bo poza tym, ona jest przemadra i przekochana. Na razie zaplace sama, jak ktos bedzie mogl pomoc, to zostanie na nastepny miesiac.
edit: napisalam tez do michelle, zobaczymy co powie, informowalam o tym leku i niszczeniu, bo ceny faktycznie duzo nizsze i byloby mi latwiej, no i oczywiscie zaraz wyruszam na poszukiwanie bazarku ogloszeniowego

Edited by Kama83
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Polecalabym tez hotel Kameron w Częstochowie.
Ja nie mialam tam psa, ale czytałam bardzo dobre opinie.
A z tych dalszych, to Psanatorium, czyli dawny Terier w Lipce Wielkiej k. Nowego Tomysla. Za ten ręczę.[/QUOTE]
mam wrażenie, że widziałam ich ceny i tam jest dość drogo;

Link to comment
Share on other sites

Stawiam się na wezwanie Martiki :)
Szkoda mi Sabci okrutnie :(
Z pewnością nie zasługuje na to, żeby ją uśpić :roll:
Nie znam schronu w Sosnowcu, ale wydaje mi się, że zawsze lepszy chwilowy pobyt w schronie niż igła
W ten sposób zyskujemy czas, żeby coś zorganizować
Stałej deklaracji teraz nie udźwignę :shake:
Ale pomogę rozsyłać wątek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Wątek rozesłałam .......mam nadzieję że nasze cioteczki się zjawią u Sabci ........[/QUOTE]

Tak jest potwierdzam dostałam zaproszenie .
Niestety finansowo nie jestem w stanie pomóc , jeśli sunia trafi do hotelu mogę ewentualnie przekazać jakieś fanty na bazarek , ale musiałby go ktoś poprowadzić - proszę bez niczego się mi przypominać !!!.
I połączyłabym oba wątki Sabci w jeden , napisz do modów a w tamtym zmień tytuł .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Nie wiem czy wierzyć czy nie ale wiele w Sosnowieckim schronisku się zmieniło .....mamy na dogo trochę dziewczyn ( wolontariuszek ) ....lekarzem jest tam Pani Edyta Hyla.
Sosnowiec to nie Mysłowice!!![/QUOTE]

jestem na zaproszenie!!!!!kurka.....wracam do sca po latach..........nie wiedzialam,ze p EDYTA H jest lekarzem w schronie.....swietna babka, zna doskonale moja bulinke no i w ogole juz pare razy sie spotkalysmy:).............zapisuje mala i pomysle jak moge pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

Martika - dzięki za zaproszenie. Nie odmawiam zjawiam się na wątkach, czy bazarkach (głównie podrzucam). W tym miesiącu jestem totalnie spłukana, mogę coś wpłacić pod koniec września i to też niewiele.Też mam sunie ze schronu i obgryzione drzwi zewnętrzne nie wspomnę o butach, ciuchach, psim posłaniu....powoli jej przechodzi, obyło się bez klatki, a drzwi pal sześć, niech się wstydzi ten kto widzi.
Nigdy, nawet przez sekundę nie pomyślałam żeby ją oddać do schronu jak tu nieraz się słyszy "zwrot z adopcji".

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Martika ! Pewnie bym wątku sama nie znalazła :oops:
Wrzuciłam informację na forum wewnętrznym, może udałoby się coś z schroniskowego (nadziejowego raczej) konta dorzucić Sabie do hotelu. Zobaczę co napiszą, spytam jeszcze Ewę i jak coś podam jej numer Kamili, ok?
A może jakby poszła do jakiegoś hotelu ze szkoleniowcem? To miałaby 2w1 : miałaby miejsce, a nie schronisko no i może nauczyłby ją zostawać samej bez l. separacyjnego ? A wtedy miałaby o wiele większe szanse na adopcje :cool3:
My Barego daliśmy do Bogatyni do p. Marka, Bary był duży i było tam 400zł / miesiąc. Podam Ci Kama numer do niego, to spytaj czy ma miejsce i ile by brał miesięcznie za takiego małego psa, tylko wtedy zostaje jeszcze kwestia dowiezienia jej (chyba ok. 400km)
Ale muszę hotel pochwalić - bo Bary wyszedł na prostą z nieokrzesanego dzieciaka i mieszka teraz szczęśliwy w Siewierskiej Górze ;)

Zaraz Ci wyślę numer do p. Marka, zapytaj. A ja spytam Ewę co myśli o częściowym (raczej nie całość, bo mamy jeszcze Kłapacza i Azurkę u Emiś) dofinansowaniu Saby.
A ile Ty byś mogła miesięcznie jej płacić? Może jeszcze ktoś by się zadeklarował chociaż dyszką ?


EDIT: Napisałam do Kamy, potem spytam Ewę.
Tu macie stronę tego hoteliku : [URL]http://www.szkoladlapsow.com/[/URL]
Saba jest mniejsza niż Bary więc może nie byłoby to, tak jak w jego przypadku 400 zł

Edited by gosia2313
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...