Jump to content
Dogomania

Prada owczareczka odebrana skrajnie zaniedbana - już we wspaniałym domu:))))))))


anett

Recommended Posts

[quote name='Lu_Gosiak']wiadomo:):)
byla wizyta i Prada moze sie pakowac do domku:):multi::multi:[/QUOTE]

A jednak :multi:
Tym razem się udało :):):)
I to jak :razz:
Anett mi mówiła, że to jeden z tych wymarzonych domków, w których psiaki są kochane i rozpieszczane do granic możliwości :):):)

[B]Prada[/B], sunieczko, będziesz żyła jak królewna ;)
Należy Ci się :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']wiadomo:):)
byla wizyta i Prada moze sie pakowac do domku:):multi::multi:[/QUOTE]
Takie wiesci czyta sie z usmiechem na twarzy i dzikimi podskokami przed kompem .Piekna Prada ma domek !!!! Cudownie .Duzo szczescia sunieczko .



[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2269/muziek18ky7.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Prada jedzie do Poznania, do domu z ogrodem; ludzie z wielkim sercem dla zwierząt, kilka miesięcy temu odeszła ukochana owczarka, Państwo przygarnęli znalezionego, wyrzuconego szczeniaka, ale postanowili dać dom jeszcze jakiejś biedzie owczarkowej;
Prada będzie miała towarzystwo półrocznego wyrostka; psiaki mieszkają w domu, śpią w łóżku:lol:, do szaleństw mają ogród, oprócz tego spacerki i stały kontakt z człowiekiem:Cool!::Cool!::Cool!: ale ten Poznań jest szczęśliwy dla naszych psiaków!!! ponad tydzień temu do równie rewelacyjnego domu pojechała Tami:lol:
Bądź już zawsze szczęśliwa dziewczynko!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Prada jedzie do Poznania, do domu z ogrodem; ludzie z wielkim sercem dla zwierząt, kilka miesięcy temu odeszła ukochana owczarka, Państwo przygarnęli znalezionego, wyrzuconego szczeniaka, ale postanowili dać dom jeszcze jakiejś biedzie owczarkowej;
Prada będzie miała towarzystwo półrocznego wyrostka; psiaki mieszkają w domu, śpią w łóżku:lol:, do szaleństw mają ogród, oprócz tego spacerki i stały kontakt z człowiekiem:Cool!::Cool!::Cool!: ale ten Poznań jest szczęśliwy dla naszych psiaków!!! ponad tydzień temu do równie rewelacyjnego domu pojechała Tami:lol:
Bądź już zawsze szczęśliwa dziewczynko!!!!![/QUOTE]

SUPER SUPER SUPER !!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja przybiegam z informacją że mam dla Prady 118,50 zł z bazarku a tu takie wspaniałe wieści :multi::multi::multi: Pieniążki na pewno przydadzą się na spłatę długu naszej dziewczynki :)
Boże jak się cieszę że maleńka jedzie do domku :loveu:
ślijcie dziewczynki numerek konta do wpłat a ja się przeleje ;)
A jak pieniążki dolecą proszę pięknie o potwierdzenie na tym bazarku :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231817-Rozliczamy-!Ciągle-Dokładamy-Filcaczki-Dodatki-Ciuszki-Szarpaki-14-09-22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']A ja przybiegam z informacją że mam dla Prady 118,50 zł z bazarku a tu takie wspaniałe wieści :multi::multi::multi: Pieniążki na pewno przydadzą się na spłatę długu naszej dziewczynki :)
Boże jak się cieszę że maleńka jedzie do domku :loveu:
ślijcie dziewczynki numerek konta do wpłat a ja się przeleje ;)
A jak pieniążki dolecą proszę pięknie o potwierdzenie na tym bazarku :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231817-Rozliczamy-!Ciągle-Dokładamy-Filcaczki-Dodatki-Ciuszki-Szarpaki-14-09-22-00[/URL][/QUOTE]

wspaniale:):):multi:
to Martiko ja moze podam Ci bezpośrednio numer konta do hoteliku na pw - bo mamy zaplacone do 28.09 czyli do dzis zostaje jeszcze do oplacenia 12 dni czyli 120zl
ja dopłace Lilce te 1,50 i juz z hotelikiem bedziemy na czysto

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']wspaniale:):):multi:
to Martiko ja moze podam Ci bezpośrednio numer konta do hoteliku na pw - bo mamy zaplacone do 28.09 czyli do dzis zostaje jeszcze do oplacenia 12 dni czyli 120zl
ja dopłace Lilce te 1,50 i juz z hotelikiem bedziemy na czysto[/QUOTE]

Super :) niech ślicznotka rozpocznie nowy rozdział bez długu :)

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkie Panie i Panów
Pragnę poinformować że Prada jest już w domu cała i zdrowa zjadła dobry obiad i aktualnie "ustawia" Miśka .Jest bardzo kochana grzeczna i już nie jest biedna , ma dom , rodzine swój kont do spania dużo miłości i wszytko co psiak powinien mieć .Acha i bedzie żyła nie jak królowa ale jak dwie królowe a co niech ma .Ponadto pragnę podziękować wszystkim osobom , które przyczyniły się do poprawy losu tego biednego psiaka.Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych dogomaniaków .Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaziu28']witam wszystkie Panie i Panów
Pragnę poinformować że Prada jest już w domu cała i zdrowa zjadła dobry obiad i aktualnie "ustawia" Miśka .Jest bardzo kochana grzeczna i już nie jest biedna , ma dom , rodzine swój kont do spania dużo miłości i wszytko co psiak powinien mieć .Acha i bedzie żyła nie jak królowa ale jak dwie królowe a co niech ma .Ponadto pragnę podziękować wszystkim osobom , które przyczyniły się do poprawy losu tego biednego psiaka.Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych dogomaniaków .Dziękuję[/QUOTE]
witamy nowy domek Prady:multi::multi:
jak ja uwielbiam jak nowe domy sie tu loguja i przekazuja wiesci z pierwszej reki

super sie czyta takie wiadomosci - daja kopa do dalszego działania:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaziu28']witam wszystkie Panie i Panów
Pragnę poinformować że Prada jest już w domu cała i zdrowa zjadła dobry obiad i aktualnie "ustawia" Miśka .Jest bardzo kochana grzeczna i już nie jest biedna , ma dom , rodzine swój kont do spania dużo miłości i wszytko co psiak powinien mieć .Acha i bedzie żyła nie jak królowa ale jak dwie królowe a co niech ma .Ponadto pragnę podziękować wszystkim osobom , które przyczyniły się do poprawy losu tego biednego psiaka.Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych dogomaniaków .Dziękuję[/QUOTE]

Bądźcie razem mega ale to mega szczęśliwi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bubi-rybnik']"Kaziu28" dużo szczęścia życzę i dziękuję tak od siebie, że ten śliczny psiak znalazł domek, też mamy adoptowaną sunię i była to dobra decyzja, ;-) trzymajcie się cieplutko cała rodzinka + psiaki ;-), buziole w nosek dla Prady no i Miśka ;-)[/QUOTE]
noo Wikusi tez sie trafilo jak ślepej kurze:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa'][B]A ja przybiegam z informacją że mam dla Prady 118,50 zł z bazarku[/B] a tu takie wspaniałe wieści :multi::multi::multi: Pieniążki na pewno przydadzą się na spłatę długu naszej dziewczynki :)
Boże jak się cieszę że maleńka jedzie do domku :loveu:
ślijcie dziewczynki numerek konta do wpłat a ja się przeleje ;)
A jak pieniążki dolecą proszę pięknie o potwierdzenie na tym bazarku :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231817-Rozliczamy-!Ciągle-Dokładamy-Filcaczki-Dodatki-Ciuszki-Szarpaki-14-09-22-00[/URL][/QUOTE]

[B]Martiko[/B], dziękuję :modla:
Mam u Ciebie dług wdzięczności :razz:

[quote name='kaziu28']witam wszystkie Panie i Panów
Pragnę poinformować że Prada jest już w domu cała i zdrowa zjadła dobry obiad i aktualnie "ustawia" Miśka .Jest bardzo kochana grzeczna i już nie jest biedna , ma dom , rodzine swój kont do spania dużo miłości i wszytko co psiak powinien mieć .Acha i bedzie żyła nie jak królowa ale jak dwie królowe a co niech ma .Ponadto pragnę podziękować wszystkim osobom , które przyczyniły się do poprawy losu tego biednego psiaka.Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych dogomaniaków .Dziękuję[/QUOTE]

Witamy serdecznie domek Prady :):):)
To my dziękujemy :Rose:
[B]Kaziu28[/B], jakkolwiek by to nie zabrzmiało, to musisz wiedzieć, że ja sobie Ciebie dosłownie wyśniłam dla Prady :razz: ;)
Pisz nam tu o niej dużo i często
A jak jeszcze od czasu do czasu będziesz wklejał jakieś zdjęcia dziewczynki, to już będziemy w siódmym niebie :multi:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaziu28']witam wszystkie Panie i Panów
Pragnę poinformować że Prada jest już w domu cała i zdrowa zjadła dobry obiad i aktualnie "ustawia" Miśka .Jest bardzo kochana grzeczna i już nie jest biedna , ma dom , rodzine swój kont do spania dużo miłości i wszytko co psiak powinien mieć .Acha i bedzie żyła nie jak królowa ale jak dwie królowe a co niech ma .Ponadto pragnę podziękować wszystkim osobom , które przyczyniły się do poprawy losu tego biednego psiaka.Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych dogomaniaków .Dziękuję[/QUOTE]

Witamy serdecznie na dogo i gorąco dziękujemy za dom dla Prady:lol::lol::multi:
Mam nadzieję, że pierwsza noc przebiega spokojnie?:lol: a jak psiaki się dogadały?

Martika ogromnie dziękujemy za pomoc!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Witamy serdecznie na dogo i gorąco dziękujemy za dom dla Prady:lol::lol::multi:
Mam nadzieję, że pierwsza noc przebiega spokojnie?:lol: a jak psiaki się dogadały?

Martika ogromnie dziękujemy za pomoc!:loveu:[/QUOTE]

Prada dostała nową kołdre do spania był to prezent gwiazdkowy dla Sabuni ale nie przypadł jej do gustu więc leżał w szafie a teraz jak znalazł dla Prady. Zawołałem psy i pokazałem gdzie spi Prada a gdzie Misiek i tak spały do rana bez żadnego problemu każde na swojej kołdrze rozwalone na maksa .Co się tyczy dogadania psów no to z Pradą nie ma żadnego problemu natomiast Misiek wczoraj stale na nią szczekał no i Prada zrobiła z nim porządek dziś już nie szczeka.W nagrodę dzisiaj pięknie wylizała mu ucho, choć mi się wydawało że miał czyste no ale nie jestem ekspertem od higieny . Rano po sniadaniu była drzemka ,a teraz po obiedzie jest siesta oboje spią . Wydaje się że nie ma problemu z dogadaniem sie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaziu28']Prada dostała nową kołdre do spania był to prezent gwiazdkowy dla Sabuni ale nie przypadł jej do gustu więc leżał w szafie a teraz jak znalazł dla Prady. Zawołałem psy i pokazałem gdzie spi Prada a gdzie Misiek i tak spały do rana bez żadnego problemu każde na swojej kołdrze rozwalone na maksa .Co się tyczy dogadania psów no to z Pradą nie ma żadnego problemu natomiast Misiek wczoraj stale na nią szczekał no i Prada zrobiła z nim porządek dziś już nie szczeka.W nagrodę dzisiaj pięknie wylizała mu ucho, choć mi się wydawało że miał czyste no ale nie jestem ekspertem od higieny . Rano po sniadaniu była drzemka ,a teraz po obiedzie jest siesta oboje spią . Wydaje się że nie ma problemu z dogadaniem sie.[/QUOTE]

Super wieści :multi:
Dziękujemy :):):)
Oby tak dalej :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...