Jump to content
Dogomania

Prada owczareczka odebrana skrajnie zaniedbana - już we wspaniałym domu:))))))))


anett

Recommended Posts

Witam
Dziekuje wszystkim za ciepłe słowa.Prada z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej ,powoli odpuszcza stres związany ze zmiana otoczenia .Wczoraj byliśmy na spacerze w parku .Prada dużo śpi, chetnie je i jest przeeeeeekochana ,żona chyba może być zazdrosna bo tu miłe Panie rodzi się wielka miłość taka do grobowej deski na dobre i na złe i to za wzajemnością .We wtorek wybieramy się do lekarza do pani Joasi . Spieszę uspokoić , że nic złego się nie dzieje . Jedziemy kontrolnie i po szczepienia .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaziu28']Witam
Dziekuje wszystkim za ciepłe słowa.Prada z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej ,powoli odpuszcza stres związany ze zmiana otoczenia .Wczoraj byliśmy na spacerze w parku .Prada dużo śpi, chetnie je i jest przeeeeeekochana ,żona chyba może być zazdrosna bo tu miłe Panie rodzi się wielka miłość taka do grobowej deski na dobre i na złe i to za wzajemnością .We wtorek wybieramy się do lekarza do pani Joasi . Spieszę uspokoić , że nic złego się nie dzieje . Jedziemy kontrolnie i po szczepienia .[/QUOTE]

[B]Kaziu28[/B], dziękujemy za super wieści :multi:
Kochaj naszą Pradę do szaleństwa, żona na pewno zrozumie :razz:
A sunia odwzajemni Ci się bezgranicznym oddaniem i wiernością do końca swoich dni :)
Owczarki już tak mają, że jak kochają to "na zabój" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']wspaniale:):):multi:
to Martiko ja moze podam Ci bezpośrednio numer konta do hoteliku na pw - bo mamy zaplacone do 28.09 czyli do dzis zostaje jeszcze do oplacenia 12 dni czyli 120zl
ja dopłace Lilce te 1,50 i juz z hotelikiem bedziemy na czysto[/QUOTE]

Gosiu czy jesteś w stanie dowiedzieć się od Lilki czy pieniążki z bazarku do niej dotarły ? jeśli tak bardzo proszę potwierdź na bazarku bo chciałabym go już rozliczyć ...mam ich tyle ostatnio że zaczynam się już gubić :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[URL="http://www.fotoski.pl/out.php/i14586_19102012261.jpg"][IMG]http://www.fotoski.pl/out.php/t14586_19102012261.jpg[/IMG][/URL]

Witam
Zostałem wywołany do tablicy. U Prady wszystko dobrze na zdjęciu Prada i Misiek czortują na ogródku.Prada ma za sobą już dwie wizyty u lekarza została bardzo starannie przebadana wszystko ok. waży tylko dwadzieścia cztery kilogramy . Na pierwszą wizytę do lekarza jechała bardzo niespokojna chyba myślała że znów gdzieś ją wywożą ale jak wróciła do domu to radość psa była nie do opisania to była euforia że jednak wróciła do tego samego domu ,drugi raz jechała już dużo spokojniejsza .Chodzimy na spacery do pobliskiego parku razem z Miskiem .Prada ma dużą namiętność do leżenia na moim łóżku a ja nie mam sumienia jej zabronić tego .Jest wspaniałym kochanym psem i jestem Wam wdzięczny za tak cudownego przyjaciela.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Rewelacja!!! a Misiek robi piękne fikołki:lol::lol: Kaziu uściski i serdeczne pozdrowienia dla całej Rodzinki:loveu::loveu: i bardzo dziękujemy za wieści, takich cudownych domów i wiadomości nam trzeba, żeby nie zwariować do reszty w tym zalewie nieszczęść!

Link to comment
Share on other sites

Aż mi się ze szczęścia łezka w oku zakręciła :oops:
[B]Anett[/B], masz rację, takich domków nam trzeba i jeszcze przydałby sie patent na ich klonowanie ;) !!!
Pozdrawiamy Cię Kaziu z całego serca :loveu:
Głaski ślemy Pradzie i jej przybranemu rodzeństwu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Aż mi się ze szczęścia łezka w oku zakręciła :oops:
[B]Anett[/B], masz rację, takich domków nam trzeba i jeszcze przydałby sie patent na ich klonowanie ;) !!!
Pozdrawiamy Cię Kaziu z całego serca :loveu:
Głaski ślemy Pradzie i jej przybranemu rodzeństwu :loveu:[/QUOTE]
Podpisuje sie pod tym co napisala DONnka w calej rozciaglosci .
Prada szczesciara dostala cudowny domek ,jest kochana i kocha ..coz wiecej potrzeba do szczescia .Nam sie serca raduja .
I ja pozdrawiam Kaziu ,wyczochraj kochane mordki .A z tym spaniem w lozku to juz tak jest ,ze czym pies wiekszy ,tym chetniej sie na nim rozwala ...wiem cos o tym .:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam
Jako że minął już miesiąc od przyjazdu Pradzi , małe podsumowanie z mojej strony Pradka ma się dobrze jest już u Nas bardzo zadomowiona ,broni swojego terytorium razem z Michałem obszczekują obcych pod płotem .Co się tyczy tych wszystkich życzeń dla Pradzi typu uściski, całusy w nosek ,czochranie za uszkiem itp.to wszystko wykonuje i żona stwierdziła że ją zagłaszcze, okazało się że Pradka jest zazdrosna o Michała ale większego problemu z tego powodu nie ma .Co do zdrowia to jest pewien problem Pradzia ma na plecach dwa guzki .Pani doktor przy badaniu stwierdziła że są to tzw. kaszaki i uprzedziła Nas że może to się powiekszać i sączyć i tak się stało w niedziele zauważyłem że jeden guzek się powiekszył i dziś zaczeło sączyć obmywam jej to rumiankiem ,ale jesli bedzie się to powtarzć to trzeba zrobić zabieg i to wyczyścic.Jako że u Nas jest po wypłacie miałbym prośbe do Pani DONki o podanie nr.konta dla skarpety Owczarkowej to coś od szczęśliwej Prady się dorzucimy bo to co robicie miłe Panie jest wspaniałe i Pradka się z ochotą dołoży. Ostatnio na Waszym forum przeczytałem testament kochanego psa i żona mnie pyta czego ryczysz no to mówie sobie przeczytaj i też głosik miała taki mięki i to by było na tyle .

PZDR. Kaziu28

Link to comment
Share on other sites

Nie sposób się nie wzruszyć :(

[B]Testament kochanego psa:

Ludzie, nim odejdą zapisują w testamencie swój dom i wszystko co mają, tym którzy zostają . Gdybym mógł swoimi łapkami zrobić tak samo, moja Ostatnia Wola wyglądałaby tak :
- mój szczęśliwy dom
- moją miseczkę i posłanie
- kolana, na których kładę głowę
- ręce, które głaszczą
- głos, który mnie woła
- serce, które mnie kocha
zapisuję w Ostatniej Woli głodnemu, chudemu, smutnemu przerażonemu Psu w Potrzebie .
Kochany Człowieku ! Twoja miłość to wszystko co mam, więc gdy odejdę nie mów " już nigdy nie pokocham innego psa " lecz wypełnij mój Testament i daj wszystko co miałem komuś, kto tego bardzo potrzebuje !

Twój Pies[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaziu28']Witam
Jako że minął już miesiąc od przyjazdu Pradzi , małe podsumowanie z mojej strony Pradka ma się dobrze jest już u Nas bardzo zadomowiona ,broni swojego terytorium razem z Michałem obszczekują obcych pod płotem .Co się tyczy tych wszystkich życzeń dla Pradzi typu uściski, całusy w nosek ,czochranie za uszkiem itp.to wszystko wykonuje i żona stwierdziła że ją zagłaszcze, okazało się że Pradka jest zazdrosna o Michała ale większego problemu z tego powodu nie ma .Co do zdrowia to jest pewien problem Pradzia ma na plecach dwa guzki .Pani doktor przy badaniu stwierdziła że są to tzw. kaszaki i uprzedziła Nas że może to się powiekszać i sączyć i tak się stało w niedziele zauważyłem że jeden guzek się powiekszył i dziś zaczeło sączyć obmywam jej to rumiankiem ,ale jesli bedzie się to powtarzć to trzeba zrobić zabieg i to wyczyścic.Jako że u Nas jest po wypłacie miałbym prośbe do Pani DONki o podanie nr.konta dla skarpety Owczarkowej to coś od szczęśliwej Prady się dorzucimy bo to co robicie miłe Panie jest wspaniałe i Pradka się z ochotą dołoży. Ostatnio na Waszym forum przeczytałem testament kochanego psa i żona mnie pyta czego ryczysz no to mówie sobie przeczytaj i też głosik miała taki mięki i to by było na tyle .

PZDR. Kaziu28[/QUOTE]

[B]Kaziu28[/B], tylko nie pani, wystarczy po prostu DONnka ;)
Jesteś niesamowity :loveu:
Bardzo Ci dziękuję w imieniu SKARPETY OWCZARKOWEJ :):):)

A jeśli chodzi o Pradzię, to jestem pewna, że zrobisz co należy :)
Kaszaki z reguły nie są groźne, ale mają tendencję do odrastania.
Na pewno nie można ich lekceważyć i pewnie trzeba będzie jednak je wyciąć
Że też musiało się to przyplątać Praduni :shake:
Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło :thumbs:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy ze spaceru w parku a tu tyle pozytywnych życzeń .Przelewik już jest wykonany. Myśle że jutro , góra pojutrze będzie na miejscu.Pieniędzy starczy dla Pradeczki na ewentualny zabieg i dla jakiejś biedy w potrzebie. Człowiek nie żyje tylko dla siebie .Co do zabiegu będzie tak jak zadecyduje Pani doktor Joasia tylko jak ja to przeżyję , będę się bardzo denerwował bo straszny ze mnie panikarz
PZDR.
Kaziu28

Link to comment
Share on other sites

Kaszaki jak pisała DONnka nie są groźne i niestety mają tendencję do odnawiania się - część pojawia się i z czasem sama się wchłania, część pęka i wtedy trzeba albo wyczyścić albo samo wypłynie i zaschnie - ważne aby nie wdał się stan zapalny; niestety kaszaki to częsta przypadłość owczarków; Kaziu polecam Ocenisept świetny do wszelkiego rodzaju ran, skaleczeń, działa bakteriobójczo, grzybobójczo i wirusobójczo - można spokojnie stosować na otwarte rany, idealnie dezynfekuje a nie powoduje bolesności jak np. woda utleniona, warto zawsze mieć w apteczce:lol:
[URL]http://sklep.doz.pl/produkty/p6155-Octenisept_dezynfekcja_skory_i_blon_sluzowych_50ml_atomizer[/URL]

Kaziu nawet jeżeli będzie potrzebny zabieg to nie jest on poważny, ale trzymam kciuki aby nie był konieczny:thumbs:
Pozdrowienia i uściski dla całej Rodziny!!!:loveu: i ogromnie dziękujemy za pomoc dla innych owczarkowatych bied!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaziu28']Właśnie wróciliśmy ze spaceru w parku a tu tyle pozytywnych życzeń .[B]Przelewik już jest wykonany[/B]. Myśle że jutro , góra pojutrze będzie na miejscu.Pieniędzy starczy dla Pradeczki na ewentualny zabieg i dla jakiejś biedy w potrzebie. Człowiek nie żyje tylko dla siebie .Co do zabiegu będzie tak jak zadecyduje Pani doktor Joasia tylko jak ja to przeżyję , będę się bardzo denerwował bo straszny ze mnie panikarz
PZDR.
Kaziu28[/QUOTE]

Pieniążki u celu - całe 100 zł :multi:
Bardzo dziękujemy w imieniu ONkowatych :Rose:
Przesyłamy głaski dla Prady :loveu:
Zaciskamy kciuki, żeby te kaszaki "odpuściły" :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...