Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Super!

To ja jeszcze jedną wiadomość :)

Wczoraj dzwoniła nowa pani Czakiego - Joasia. Powiedziała, że Czaki jest ich i nikomu go nie oddadzą!  I żebym te pieniążki Czakusia wydała na innego niufowatego w potrzebie bo chłopak ma wszystko co mu do życia potrzeba i wiele ponadto więc ... ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

zwariuję z tą cieknącą suką - albo ja albo Drops - ukochała go na zabój i go molestuje - cieczka trwa dopiero tydzień, a ona mu się nadstawia, kikutek odchyla, wypina się - no lafirynda okropna! a Drops nieczuły na wdzięki się denerwuje i awanturka :p może jednak ta cieczka dłużej już trwa tylko na początku nie kapała tak? ale jej srom napuchł dopiero w zeszłą środę albo czwartek, wtedy też zaczęła kapać i się wylizywać - może być początek cieczki bez kapania i napuchnięcia? byłoby dobrze...

Link to comment
Share on other sites

no jak nie ma? a Teddy to co? on byłby bardziej chętny bo nabiał stracił całkiem niedawno przecież, ale nim zero zainteresowania - rasistką jest bo z Dropsem pasują do siebie idealnie :v 

Zapomniałam o nim.Przez chwilę nawet mi przeszło przez myśl, że jakiś jest, ale szybko ją odrzuciłam nie wiedzieć czemu :)

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam o nim.Przez chwilę nawet mi przeszło przez myśl, że jakiś jest, ale szybko ją odrzuciłam nie wiedzieć czemu :)

 

Teddy oczekuje na przeprosiny - poczuł się urażony! :p 

 

a Daisy się nadstawia i już nie kapie - dajcie mi nadzieję, że to końcówka cieczki no... może ma takie tygodniowe??? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...