Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Teoś w domku super :)

Teoś w nowym domku wstydu nie przynosi Emotikon grin Z suczką Britą dogadał się pięknie i nawet jak ona mu ząbek pokaże to chłopak ustępuje. Całą noc przespał przegrzecznie w swoim pokoju, na swoim własnym posłanku Emotikon heart Na spacerach przy nodze wędruje aaaahhhhh Emotikon heart zapoznał się z zaprzyjaźnionymi psiakami Rodziny i też bez problemów. W domu musi się ogarnąć bo myszkuje i kradnie jedzenie, ale to kwestia ochłonięcia i nikt nie robi z tego problemu. 
Do domu wniósł furę energii i radości Emotikon grin
O rany rany jak mi dobrze - takie mądre te moje skarby. Fotki z domku będą jak pogoda się poprawi bo dziś ciemno wszędzie i nic nie wychodzi.

 

a ja jestem rozsypana na kawałeczki... klon Zgredka :( 

 

21554_20151110_193736_002.jpg

 

21554_20151110_193736_004.jpg

 

http://www.schronisko-lodz.pl/?p=adopcje&a=view_details&id=21554

Link to comment
Share on other sites

nie Dropsa Danusia-  Zgredka Dżordża :( no identyczny... jezu... 

własnie nie wiem czy jrgo oddał własciciel czy ktos go znalazł i przyprowadził jako nieswojego

 

..właśnie myślałam o Zgredku a inaczej napisałam  :(        ..ale jestem usprawiedliwiona bo były u mnie wnuczki  ..a ta najmłodsza to szatan i dopiero dochodzę do siebie  :)

 

..to zdjęcie przy drzwiach - rozwala :( 

Link to comment
Share on other sites

Tu wchodzi więcej osób,to tutaj się zapytam.

Pytanie do osób,które mają minimum dwa psy!

Czy mylą Wam się imiona waszych psów?

 

mnie się nigdy nie myliły, ale teraz jak pojwaiła się Wiki to mam masakrę w głowie - już nawet na Daisy ze sto razy wołałam Wiki :/ i za każdym razem takie ukłucie w sercu :( 

Link to comment
Share on other sites

Nie powiem żebym nigdy nie pomyliła ale generał nie nie mylą. Mylił mi się jak były tym czasy, czasem na jednego z nich wolałam inka, czasem na tymczasa imieniem poprzedniego tymczasa itp. Ale od kad skończyły się zawirowania psie 1,5 temu to nie. Ty krótka masz uszatke A głupka to już wogle. Daj sobie czas... Jezu faktycznie drugi zgredek! Ale schronisko całkiem ni złe bo i poslanko ma ... czy to tylko na kwarantanne A potem buda? Jezuuuu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...