Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Pffffffffff. Najlepsze są niufy. Po ich puliki <3  A sznupy to jakoś tak nie bardzo wpatrzone w ludzi :P

 

 

 

A myśmy były dzisiaj u Belli- niufeczki. Jezu no ona jest idealna <3

 

co do niufów - nie mam zdania, acz kocham :)

 

co do pulisiów - miałam co prawda zaledwie półpulisia, (mowa o moim Pulpudlu po championach ;) ) ale był to pies , który na zawsze zaszczepił we mnie psiejstwo :)

 

co do sznaucerów - myli się koleżanka i dziwię się, że jeszcze na skutek długotrwałego obcowania z waszką małą , nie zweryfikowała swych poglądów...

 

a jeśli chodzi o Bellę.... mam cichą nadzieję, że Małgosia (Matka Chrzestna Belli) nie będzie mogła o niej zapomnieć i zapragnie ją adoptować hihihi.... miałaby jak u Pana Boga za piecem, serio serio, Gosia psiara jest i bardzo dobra jednostka :)

Link to comment
Share on other sites

jambi- to niech sie ta Małgosia pośpieszy....

 

O Viki nie rozmawiamy- pamietacie?

 

Wasia zaszczepiła mi w zwiazku ze sznupami myśl : " jak najdalej od sznupów " :P  Dopiero odkąd mam puliki to wiem ze takiej bździnie która ma swoje własne JA w głowie a przy tym delikatuśną psychike do potęgi jestem w stanie sprostac. Niufy mają tez własną filozofie zycia jak sznupy a puli też są delikatuśne ;)  Wiec sznup to takie wszystko w jednym ;)

Link to comment
Share on other sites

nasza nowa dziewczynka Sisi - Margi notuj ;)  przedwczoraj i wczoraj szybka akcja i udało się i malutka już bezpieczna - tanitki mąż jechał po wyżełkę i zabrał dla nas Sisi, Małgosia H. zgodziła się sunię przyjąć do siebie mimo, że wciąż ma Pixie (też z Radys) <3 wielkie wielkie dzięki - dla Sisi mamy miejsce u Ulki, ale zobaczymy - jak sobie Małgosia poradzi to może zostanie u niej.

 

11062759_384750961712125_791626994940614

 

 

w tej chwili szukam miejsca dla tej dużej dziewczyny Magmy - jest w Radysach

11071564_384998415020713_547023396162577

 

takie to te sznupy nie wpatrzone w człowieka :p

11216702_384998298354058_341794745312500

 

 

 

z Vikusią jest byle jak, na siłę doszukuję się poprawy w jej zachowaniu - tzn nie ma ataków od 19 maja, ale jest sporo innych niepokojących rzeczy ... jutro jeszcze pojadę z nią do neurolog

Link to comment
Share on other sites

A weź kobieto to wpatrzenie hahaha. Po kilku dniach na spacerze polezie sobie gdziekolwiek i bez wołania nawet nie będzie pamietać że jestes gdzieś  hahahaha. Jak niuf ;) Puli jednak  same sie pilnują :P

 

Sisi jest cudna! Taka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa normalnie wymiękam!  Ciekawe czy dałaby rade z tymi moimi gangrenami ;)

 

W Magmie sznupka raczej niewiele jest. A tą siwa mordkę ma przesłodką.

Link to comment
Share on other sites

No nie będę dyskutować z Pysią wszechwiedzącą :p spróbuj sprawić, żeby Drops, Piździa, Tina, Sabinka itd itd itd  polazły gdzieś na spacerze i zapomniały o mnie no spróbuj... nawet Tofik po pogoni za wiatrem wracał pędzikiem spanikowany, że mamci nie widzi - co Ty tam wiesz o sznupach :p 

 

a w Magmie sznupa jest przynajmniej połowa 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

E babo Ty piszesz o psach po przejściach :P  A ja znam nawet haszczaka po przejsciach który wraca hahahaha.

Mam prawo mieć takie zdanie- nie? :P

 

Magma nieważne ile ma sznupa w sznupie ;)  Niech Sabinka znajdzie dom!

Link to comment
Share on other sites

Nie będę krakac bo bym straciła twarz :P

Hahahaha

 

Magma wcale nie musi być starsza. Siwy pysio, siwe brewki  mogą swiadczyc o białych przodkach a nie o wieku ;)  Postawe i figure wcale starszą nie ma. Mięśni mimo schronu widzę mase a zaniki zaczynają sie tak około 8 roku życia u dużych psów.

Link to comment
Share on other sites

 

Margi zanotowała nowego sznupa.

Sisi jest sympatyczna i taka delikatna.

 

to jeszcze Kosmo na nowy dom :) hura hura - mieszka w domu, drepcze krok w krok za nową Pańcią - mieli już podobnego mixa olbrzyma

 

dziś wizyta dla Lupy, a ludzie którzy ją chcą adoptowac mają już gotową caluśką wyprawkę i w sobotę chcą po nią przyjeżdżać

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Hahaha  kocham Was <3

 

 

I tak bede wkoło Macieja :P

 

 

 

Lupa! Hura!!! Tfu tfu aby nie zapeszyć!!!!!

 

Kosmo! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!  Super!

 

 

Czyli znowu adopcje ruszyły :)

 

 

 

A mnie nieustannie i bez przerwy boli brzuch o niufeczke!  Nie moge sobie darować ze ona siedzi w kojcu biedna nawet bez krzty miękkości :(  Na dechach :( Bez miziania :(  No nie moge i już!

Przypomina mi o tym kolejny atak alergii bo znowu katar mi od wczorajszego dnia leci ciurkiem bleah!

Link to comment
Share on other sites

dzieje się i nie zawsze wesoło... Niufeczka nie jest u mnie - jest w hotelu - wypraszam sobie - u mnie pieski nie mieszkają bez krzty miękkości :p 

 

Edyta a co z tymi ludźmi - kiedy przyjeżdżają do Belli? 

 

Lupa jedzie w sobotę do domu :) 

 

 

Dziś nieplanowo byłam z Viki u okulisty... popołudniu jak lezała sobie to miała taki dziwny wytrzeszcz - nagrałam to nawet na filmik, więc po rozmowie z Panem Jackiem - lekarzem ludzkim, ale bardzo mądry człowiek i wiele mi podpowiada i pomaga uporządkować myśli i okiełznać panikę - pojechałam do okulisty sprawdzić oko - dno oka ok, ciśnienie w gałce ok więc uf nie boli jej. Badanie oka daje nadzieję, ale nie 100% pewność że nie ma w główce guza bo jakby był to jakas tarcza czy coś w dnie oka byłaby ... jakaś tam :/ to dla mnie totalnie nowe wiadomości były i nie zapamiętałam :/ 

Zrobiliśmy też RTG czaszki na tyle na ile się dało bez usypiania na spokojnie ją ułożyć - to żeby sprawdzić czy nie widać tam zakażenia kości bakteriami i nie widać. Ona musi gdzieś mieć jakieś źródło bakterii bo skąd ciągle zakażenia w różnych miejscach? 

Pewnie macie mnie za wariatkę, ale póki widzę nadzieję to ja nie potrafię uśpić Viki... 

Link to comment
Share on other sites

No własnie! Bella nie jest u Moniki. Jakby tam była to nie bolałby mnie nieustannie brzuch!

 

Ludzie mieli przyjechać poznać Belle dzisiaj. Niestety  termin nie wypalił.  Kombinujemy drugi.  Tutaj jest problem...

 

 

Nie jestes wariatką. Będziesz sama wiedziała kiedy Twoje " chcenie" aby ona żyła jest przesadą.  Ja tam wierzę w Ciebie  ( kurcze straciłam twarz bo to napisałam :P )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...