Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Ok zaczynam i proszę o ewentualne poprawki.Taką listę odtwarzać jest bardzo trudno.

 

STYCZEŃ

 

Furia,Bryza,Viki,Silver,Agent,Tila,Absurd,Mysza,Reszka,Nari,Bajka,Dziadeczek Franio,Mondy,Nikita, Pako

 

Adoptowane zostały:

 

Mysza,Reszka,Nari,Bajka, Pako

 

LUTY

 

Tina,Bryza,Furia,Viki,Silver,Cygan,Agent,Cherry,Tila,Absurd,Dziadeczek Franio,Mondy, Figa

 

Adoptowane zostały:

 

Furia,Tila,Dziadeczek Franio,Absurd

 

MARZEC

 

Bryza,Viki,Silver,Dżeki,Mondy,Tina,Cygan,Agent,Lamia,Tina 2, Louis, Nero, 

 

Adoptowane zostały:

 

Tina 2 ( z Częstochowy ),Lamia,Cherry, Figa, Nero, Louis

 

KWIECIEŃ

 

Bryza,Viki,Silver,Dżeki,Agent,Tina,Mondy,Myszka,Fryga, Efra

 

Adoptowane zostały:

 

Fryga

 

MAJ

 

Bryza,Silver,Viki,Dżeki,Tina,Mondy,Pepsi,Agent,Szaman,Figa,Myszka,Laleczka,Cygan

 

Adoptowane zostały:

 

Laleczka

 

CZERWIEC

 

Bryza,Viku,Silver,Mondy,Figa,Myszka,Szaman,Tina,Fado,Dżeki,Agent,Cygan,Gaspar,Pepsi,

 

Adoptowane zostały:

 

Dżeki,Agent,Cygan,Gaspar

 

LIPIEC

 

Bryza,Viki,Silver,Figa,Myszka,Mondy,Szaman,Carbon,Fado,Wera,Pepsi,Duch,Tina

 

Adoptowane zostały:

 

Tina,Wera,Duch,Pepsi,Fado

 

SIERPIEŃ

 

Bryza,Viki,Silver,Bari,Figa,Roko,Myszka,Carbon,Ozzy,Mondy,Efra

 

Adoptowane zostały:

 

Mondy,Szaman

 

WRZESIEŃ

 

Viki,Silver,Frotka,Yerba,Ayo,Safija,Kapsel,Bari,Figa,Roko,Myszka,Efra,Carbon,

 

Adoptowane zostały:

 

Frotka,Bari,Yerba,Ozzy

 

PAŹDZIERNIK

 

Silver,Viki,Zuza,Borys,Tośka,Luiza,Efra,Roko,Ayo,Safija,Kapsel,Carbon

 

Adoptowane zostały:

 

Safija,Ayo,Kapsel

 

LISTOPAD

 

Silver,Viki,Bazyl,Hera,Tycia,Tina 3,Poker,Fragles,Lupa,Borys,Carbon,Tina,Myszka,Figa,Roko,Efra,Zuza,Tosia

 

Adoptowane zostały:

 

Efra,Tosia,Roko,Zuza

 

GRUDZIEŃ

 

Silver,Viki,Tina,Tofik,Saba,Myszka,Lupa,Fragles,Borys,Carbon,Figa,Hera,Bazyl,Tycia,Poker,Tina3, Żaba

 

Adoptowane zostały:

 

Carbon, Żaba, Bazyl

 

dopisałam psiaki Małgosi H.

Link to comment
Share on other sites

hahaha wariatki :lol: Margi czemu ja nie mam Twojego maila????  :icon_roc:  albo mam ale nie umiem znaleźć... :splat: wyślę Ci tabelę - tam najwazniejsze są liczby, ale tak jak wilcza robi też jest ważne - imionami - dla mnie bardziej

 

Sabina chyba się uspokaja, albo tak na nią uspokajająco wpływa zamknięcie w kojcu...bo jak latała luzem to non stop latała, ale rozwaliła kołnierz (chyba juz o tym pisałam :oops:  ) minął tydzień od operacji - chyba już jest w miarę bezpiecznie co???? 

Link to comment
Share on other sites

Może i tak być, bo jest stara i swoje wie, nauka w tym wieku jest trudna. Ale niekoniecznie tak musi być. 

 

Moja Tajga przez pierwsze miesiące u nas była potencjalną morderczynią wszystkich zwierząt - psów też. Jak startowała do jakiegoś psa tocząc pianę i odsłaniając głęboko dziąsła (nie mówię o dźwiękach, jakie towarzyszyły), to musiałam kłaść się prawie, żeby utrzymać smycz (do Grace też przez jakiś czas startowała z zębami, jak szły na smyczach, ale się uspokoiła). A teraz - anioł - chodzi na spacery z całkem obcymi, nawet zaczepnymi i nic. Ale ona była młoda i miała czas na podpatrzenie prawidłowych zachowań.

Link to comment
Share on other sites

Wyobraźcie sobie, że SAFI - sterylizowana w schronisku w Miedarach, mająca na brzuchu ogromną bliznę jak po laparotomii a nie po sterylizacji... właśnie dostała cieczkę  :madgo:

 

Jezuuu, ale jak??????????   Co za gnoje w tym schronie są. To co oni tam z nią robili???  :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Wyobraźcie sobie, że SAFI - sterylizowana w schronisku w Miedarach, mająca na brzuchu ogromną bliznę jak po laparotomii a nie po sterylizacji... właśnie dostała cieczkę  :madgo:

Jezeli zostawili jajnik to jest to możliwe....
Teraz po cieczce bardzo dobry chirurg tylko pomoże. Jajnik jest tak maluni u suni, że bardzo trudno go odszukać.
Bleah co za paprochy!
Link to comment
Share on other sites

koszmar mówię Wam :( i to co miałzrobione Poker, i to co Safi... jak te psy tam muszą cierpieć przez skurwysynów to ja nie mam siły o tym myśleć nawet :( 

 

 

Sabince dziś zdjęłam już klosz i zdjęłam kubrak i jakaś taka się zrobiła... spokojna, aż się wystraszyłam że coś jej jest! musiałam dzisiaj długo być w pracy i myślałam, że zwariuję... ale wszystko ok, apetyt ma, rana już zagojona prawie całkiem, wreszcie będę mogła ją zakropić na pchły bo obroża nie dała rady :mdleje: masakraaaaa fuj fuj fuj... 

A Sabka jest bardzo fajna, pieszczoch do ludzi kochana taka, szkoda że jest do psów taka cięta :shake: 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...