Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

..obie szalone :megagrin:  to z pewnością się nie nudzą

 

A co z rodzeństwem? Dają radę osobno? Lepiej już wyglądają?  ..sorry, że tak wypytuję

 

..obie szalone :megagrin:  to z pewnością się nie nudzą

 

A co z rodzeństwem? Dają radę osobno? Lepiej już wyglądają?  ..sorry, że tak wypytuję

 

no nie nudzą się - wspólnie wpatrują się w bramkę... :shake:

Bell (Yerba) dziś jedzie do nowego domku w Olszynie koło Lubania aż - wczoraj była wizyta i domek super i bardzo na nią czekają

Ayo bardzo fajny, otwiera się ładnie, a ja nie mam kiedy jechać porobić mu zdjęć..

 

 

To ja też podpytam.Masz już jakiegoś tymczasa na oku?

 

nie mam, nie mam nawet czasu o tym pomyśleć :( mam dostać od bernardynów zdjęcia psow z Kłomnic bo podobno w fatalnych warunkach tam są więc zobaczymy, tylko też nei wiem kiedy będe mogła gdziekolwiek pojechać po psa :(

Link to comment
Share on other sites

No. Jutro przyjezdża kolejny tymczas. Pies.... Ratujcie ma dusze!

 

Ale jakby co to mam kilka opcji:

1. Wsadzę do szopki w klatce :pissed:

2. Zaprowadze do lasu i zostawię :pissed:

3. Wywiozę do miasta i wypuszczę :pissed:

4. Obetnę siusiaka, powyrywam zęby i podetne struny głosowe :pissed:

 

A teraz proszę o głosy vco Wam się najbardziej podoba :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No. Jutro przyjezdża kolejny tymczas. Pies.... Ratujcie ma dusze!

 

Ale jakby co to mam kilka opcji:

1. Wsadzę do szopki w klatce :pissed:

2. Zaprowadze do lasu i zostawię :pissed:

3. Wywiozę do miasta i wypuszczę :pissed:

4. Obetnę siusiaka, powyrywam zęby i podetne struny głosowe :pissed:

 

A teraz proszę o głosy vco Wam się najbardziej podoba :loveu:

Mnie to bardziej interesuje który niż tortury :)

Link to comment
Share on other sites

a wieści od Barusia - jakby mieli innego Barusia niż ja miałam - chyba między nami nie zaiskrzyło albo za dużo było zewnętrznych bodźców na spacerach - same ochy i achy - że posłuszny, że grzeczny, że słucha, że rozumie, że wreszcie zaszczekał, że...  :loveu: normalnie miód na serce!!! Ale jestem szczęśliwa :laugh2_2:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mnie to bardziej interesuje który niż tortury :)

 

Który?  Wciśnięty przez Monike :megagrin:  Jak przyjedzie o jakiejś normalnej porze do mnie to porobie fotki ;)  Z Radomia jest.

To będzie pierwszy w typie sznupa bardzo sznupowy, przypominający najbardziej sznupa sznup u mnie :madgo:

Samiec, sznupowy sznup- jestem z lekka wystraszona :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

a wieści od Barusia - jakby mieli innego Barusia niż ja miałam - chyba między nami nie zaiskrzyło albo za dużo było zewnętrznych bodźców na spacerach - same ochy i achy - że posłuszny, że grzeczny, że słucha, że rozumie, że wreszcie zaszczekał, że...  :loveu: normalnie miód na serce!!! Ale jestem szczęśliwa :laugh2_2:

 

:klacz: 

Link to comment
Share on other sites

Który?  Wciśnięty przez Monike :megagrin:  Jak przyjedzie o jakiejś normalnej porze do mnie to porobie fotki ;)  Z Radomia jest.

To będzie pierwszy w typie sznupa bardzo sznupowy, przypominający najbardziej sznupa sznup u mnie :madgo:

Samiec, sznupowy sznup- jestem z lekka wystraszona :Help_2:

 

Nie bój się, nie bój   :calus:   W końcu zobaczysz jak to jest mieć minika, sznupasa psa. Ja mam już drugiego ..i żyję :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Ona mnie zna i dawkuje mi wciskanie bardzo ostrożnie.  Wczesniejsze wybrałam jakoby sama ( hym...zaczynam sie zastanawiać ...czyżby :confused: ).  Potem kolejno mnie osaczano bardzo delikatnie. Z kazdym psem coraz mniej delikatnie. Z tym radomiakiem to dała foty i wprost: " Bierzesz?". Zatkało mnie i napisałam : "Tak" :ices_bla:

 

 

Czuję sie mobbingowana :shock:

 

Niech mnie ktoś przytuli :modla:

 

 

 

:megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...