Jump to content
Dogomania

10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ingrid44']Mnie tez najbardziej zal staruszkow i tak ciezko im domki znalezc bo ludzie sie boja brac starowinki.
Nigdy bym nie przypuszczala ze Latus taki zaciekly wrog kotow :)[/QUOTE]

ależ on nie wróg, on ma pokojowe zamiary, bardzo przyjazne, tylko kotek o tym nie wie
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1583/f32c2065afba4a4emed.jpg[/IMG][/URL]
a on tak w kota wpatrzony może leżeć dłuuuuuuuuuuuugo ;)

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie to może trzeba jednak myślec o tymczasie w częstochowie (chyba tam była propozycja?) Dziadzio jest zagrożony i każdy kolejny dzień to pewnie wielki stres dla niego. Mam nadzieję, że pani u której byłyśmy na wizycie zdecyduje się, ale nie wiadomo przecież...

Link to comment
Share on other sites

zgadzam sie.
Mysle ze dzis powinien ktos do niej oddzwonic i jak nie to o tej czestochowie myslec.

Czy ktokolwiek chetny jest zebrac Dziadkowi jakies deklaracje? Jak na razie brak.
My jako skarpeta cos pokryjemy no ale pewnie to za malo

Edited by kizimizi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']i znow tel. pani spod czestochowy, wieksza wies. pani sama z panem, niepracujaca. maja 10letnia sunie w domu i psa 4letniego powsinoge w budzie, bo sobie podkopy robi i ucieka.
pani sie zglosila jako dt za zwrot kosztow. ds za zwrot kosztow dozywotnich. super, wg mnie, jako dt.

jesli ds we wrocku nie wypali, to dziadek ma dt za zwrot kosztow, weta, karmy, transport i budy. bo mieszkalby na ogrodzie. sunia zazdrosna, w domu.[/QUOTE]

a wiec to jest Czestochowa? Nie powiedzialabym ze buda i miejsce z ktorego moze nawiac to takie super dla Dziadka no ale na chwile obecna to lepsze niz schron.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Ratujcie dziewczyny ![/SIZE][/B]
[B]Już od kilku dni szukam bezskutecznie kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w centrum Świdnicy.[/B]
Suczka znajduje się u mnie w BDT na północnym Mazowszu.
To daleka i kosztowna podróż, muszę mieć pewność, że dom jest O.K
Pomóżcie, pliz :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']To moze on taki zakochany w kotku ? :) :) :)[/QUOTE]

on zakochany rzeczywiście chyba jest, ale przede wszystkim kochany staruszek :)

tak bardzo bym chciała tego Dziadka móc wziąć..... ale ja takich, jak Łatuś mam już dużo :(
jakby była sytuacja dramatyczna, to tak na krótko (jako BDT oczywiście )... ale to wbrew rozsądkowi....
zapytajcie Havanke, była u mnie ostatnio

Link to comment
Share on other sites

Mari - Kochana z Ciebie Kobietka...
No, musiałam to wreszcie napisać...
Zaglądam na Twój wątek od jakiegoś czasu - i to jest taki miód na serce...
Stareńkie pieski, zadbane ale przede wszystkim tak kochane, rozumiane. Nie wiem czy w raju będą miały lepiej, chyba NIE!!!

Wnusia Kasia - zachwycająca dziewuszka, miłość do zwierząt wręcz z Niej promieniuje.
Jak dobrze, że są TACY ludzie na świecie! Ona nigdy zwierzakom krzywdy nie zrobi! To w takich ludziach nadzieja na dobry, normalny świat, bez cierpienia i zła.

Serdeczności

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka'][B][SIZE=3]Ratujcie dziewczyny ![/SIZE][/B]
[B]Już od kilku dni szukam bezskutecznie kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w centrum Świdnicy.[/B]
Suczka znajduje się u mnie w BDT na północnym Mazowszu.
To daleka i kosztowna podróż, muszę mieć pewność, że dom jest O.K
Pomóżcie, pliz :) :)[/QUOTE]

Tyle jest cioteczek z okolicy Swidnicy i nawet z samej Swidnicy. Mam nadzieje ze ktos sie zglosi. Ja dawno temu mieszkalam w Swidnicy ale teraz bylo by za daleko jechac na wizyte :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Dziękuję za podpowiedz, ale jak znależć te świdniczanki ?[/QUOTE]tutaj są
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?&field2=%C5%9Bwidnica&order=desc&sort=posts&pp=50"]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?&field2=%C5%9Bwidnica&order=desc&sort=posts&pp=50[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dzwonilam. odpada dom.
trzecia lokatorka, o ktorej dotad nie wiedzielismy, nie zgadza sie stanowczo i nieublaganie. a pani nr pokasowala i nie umiala odnalezc. nawet wlasciciela nie pytaly, skoro ta trzcia sie nie zgadza.

wiec pdt kolo czestowchowy do sprawdzenia. nic innego. ja nie mam sumienia mari znow obciazac. to nie jest psiak adopcyjny. a jak juz w dt bedzie, to barania nie bedzie mial takiego.

ja chyba mialam na te wizyte jechac. ale wciaz cos robie, troche nie mam jak tam teraz jechac.

Link to comment
Share on other sites

Eh to przyslowiowa d*** :(
dziewczyny tylko ze ta Czestochowa to troche niepewna. Oki Kora zadzwon prosze do tej babki z Czestochowy, w3ez adres a ja zaczne szukac kogos na wizyte.
Tylko prosze zadzwon jak najszybciej a jak nie to daj nr na watku zeby ktos zadzwonil i czasu nie marnowac :(

Link to comment
Share on other sites

Ale to chodzi jednak o PDT kolo Cz-wy a nie o adopcję do kogoś kolo Cz-wy ? Myslalam ,że szukacie kogoś do spr. nowego domu . Czy to chodzi o hotelik w Zarkach ?

Kizimizi - zrob trochę miejsca na pw w skrzynce,proszę.

Wypatrzylam dziś wątek o tym niedrogim hoteliku w Wlkp. -może jakoś uzbiera się na ratowanie tego bezbronnego ślicznego psa ? Do kory78 poszlo pw o tym hoteliku.

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

to ma byc dt za zwrot za karme i weta i zalatwienie budy dla tego psa. bo mialby mieszkac w budzie.
ok, jutro zadzwonie i dam tu znac.

zywienie takiego psa to max 100zl miesiecznie. na tyle trzeba deklaracji stalych. jednorazowe nic nam nie daja, tylko na te bude. najwazniejsze sa stale i sumienne, a nie takie na 3 miesiace i rezygnujące.

o ile aktualne. pani dzwonila w pon, troche czasu juz minelo. glupio, ze pani z wrocka nie postarala sie, by dac znac wczesniej, ze nie moze...

jutro przed poludniem dzwonie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...