Jump to content
Dogomania

Whippet do (prawie) wszystkiego


Gezowa

Recommended Posts

Znalazł, a jak! Jedną kurkę i setki trujących grzybów :lol:. Nie no, teraz rzadziej zbiera coś, chyba, że ma głupawkę, a wtedy był trochę zmęczony, więc z reguły węszył. Czasami chciał coś chwycić, ale "FE" skutecznie go zniechęca :razz:

Nudziło nam się podczas burzy... :) To chyba nasz pierwszy filmik w galerii. Nie będzie ich za wiele, bo widać jaki mam sprzęt... - kiepski :angryy:
[video=youtube;zXNIrvrYBmo]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zXNIrvrYBmo[/video]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj był drugi trening... dużo śmiechu, ale jeszcze więcej bólu, bo dzisiaj rano nie mogłam wstać :lol:. Plecy mnie strasznie bolą przez te zabawy... :p

A żeby tak odświeżyć trochę to dam zdjęcie, które dzisiaj zrobiłam.
[img]http://img.liczniki.org/20120915/P9180608-1347702931.jpg[/img]
Podoba mi się :)

[url]http://img.liczniki.org/20120915/P9180609-1347702931.jpg[/url] - to trochę mniej, ale też ujdzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestkaa']Jaki on przystojny! :loveu:
Ile płacicie za lekcję?[/QUOTE]
Dorasta mi chłopak :loveu: Jak przewinę na pierwszą stronę i zerknę na to maleństwo z krótkim pyszczkiem to aż się uśmiecham ;)
A za lekcje 350 za dwa miesiące. Zajęcia 2 razy w tygodniu, chyba, że coś wypadnie to wiadomo, że po prostu przesuną. Dzisiaj były zawody dlatego zajęć nie miałam, jestem ciekawa jak im poszło :)
[quote name='Pasia']piękne zdjęcia :loveu:[/QUOTE]
A gdzie tam zdjęcia! To model jest piękny! :lol: Nie no, niedługo pożyczę porządny aparat od drugiej ciotki to poszaleję na sesjach z młodym :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Witamy sie u przeslicznego pipecika, zastanawiam sie tylko czemu ja tu tak późno jestem, teraz to na pewno bedziemy częściej wpadać:lol:[/QUOTE]
Lepiej późno niż wcale, nie mniej super, że do nas trafiłaś :razz:

Widzę, że młody działa motywująco jeśli chodzi o tworzenie filmików :lol:. To dobrze, bo pooglądałabym Wasze psiury :D. My z kolei uczymy się co chwile czegoś nowego na zajęciach, w domu to utrwalamy w wolnym czasie, więc jest coraz lepiej.

No i napisałam już w taksowej modzie:
[QUOTE]Nasz komplecik:

[IMG]http://img.liczniki.org/20120919/Zdj_cie1915-1348053157.jpg[/IMG]
Teraz przynajmniej widzę gówniarza w trawie :lol:.
Zrobiłam błąd, bo podając wymiary taks chodziło mi o wymiary psa, a nie szelek... Więc mamy je na styk. Moja wina, przyznaję, ale na pierwsze szeleczki są idealne. Pewnie zamówimy następne, tym razem będę się pilnować :evil_lol:
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za odwiedziny i miłe słowa :loveu: Dzisiejszy, wieczorny spacer uważam za BARDZO udany... Nie dość, że młody miał kompana do zabawy (właściwie to uciekał... a jak już dał się złapać to się z nim kulał :lol:) to jeszcze była to jedna z ras, które uważam za najpiękniejsze, więc dodatkowa radość dla mnie z zobaczenia na żywo i wymiziania szczurka :loveu: Nowy kolega to akita inu o pięknej, białej maści i póki jest mały i kochany to mogą się bawić...:diabloti: Umówiłam się z państwem na jutro w tym samym miejscu. Aż się cieszę, bo u nas bardzo mało obiektów do socjalizacji tak od ręki... zawsze trzeba gdzieś dojeżdżać, a nie zawsze jest jak...

[B]Pestkaa[/B], widziałam wasze guardy w smyczach i szelkach... Świetne są :D. Ja zrezygnowałam z DS raczej dlatego, że nie mogłam żadnego wzoru/koloru dobrać do młodego... taki zwykły czerwony czy niebieski do mnie nie przemawia... Ewentualnie rażąca zieleń czy żółć :lol:
A z uczeniem to chodzi ci o metody, o konkretne ćwiczenie czy ile czasu nam zajęło? Bo my do agility, a Wy chyba posłuszeństwo... Albo to ja źle rozumiem, bo mam do tego tendencje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi o metody. :)
Tak, głównie posłuszeństwo, ale pani głównie daje mi wskazówki, co źle robię itd. Ćwiczę poza lekcją. Na zajęciach pokazuje mi jak pracuje ze swoimi psami (belgi), trochę na Tinie. Ćwiczymy godzinę i to z przerwami, chociaż nawet wtedy jest wykończona. Oczywiście nie fizycznie :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, u mnie podobnie. Niby sport, ale dużo też z wychowania i tak dalej ;) Porady, dużo poprawiania i uwagi jak z nim postępować, bo nawet nie wiedziałam, że ignoruję coś, za co powinnam go pochwalić.
U nas też godzina (czasami trochę więcej, bo nikt na zegarek nie patrzy ;p) z kilkoma krótkimi przerwami coby móżdżek odpoczął :D. Pracujemy póki co bez klikera, ale o to zapytam jutro, bo whippety lepiej się uczą przez klikanie, ja widzę znaczą różnicę... ale w sumie nie robimy teraz też czegoś, co wymaga klikania (ewentualnie slalom...). Jest dużo nagród słownych, tak, żeby aż mu tyłek latał ze szczęścia :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Trochę się zasiedzieliśmy dzisiaj na treningu, bo powinniśmy być godzinę, a byliśmy niecałe 3...:lol: Po prostu zostałam, żeby się 'dokształcić', a na koniec młody miał super socjal z borderem i belgiem :) Prawdopodobnie z borderem będziemy w jednej grupie, bo psy super się dogadały, świetnie na siebie działają :D.
Nie mniej miło mi się zrobiło, słysząc pochwałę na temat naszej pracy. Teraz to wszystko wychodzi, jest nam łatwiej w pewnych ćwiczeniach niż byśmy mieli zaczynać od początku. Jasne, popełniałam też błędy, ale to szybko się prostuje, naprawia, więc jest całkiem fajnie.


... I prawdopodobnie w dalszej przyszłości zaczniemy obedience... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...