Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

 

Matko, strasznie wygladają te łapiny :(

Nawet nie chcę myśleć, jak bidulka musi cierpieć :(

O ile dobrze zrozumiałam, to sunia ma być przywieziona do Polski na leczenie

Szukają transportu...

Wtedy będziemy mogli ewentualnie pomóc

No chyba, że ktoś juz teraz podejmie się negocjacji ze stroną ukraińską, bo ja się nie dogadam :(

 

 

2ujigqh.jpg

 

Dla suni jest miejsce w przytulisku Fund. Medor pod Zgierzem...

W tej chwili sunia jest zabezpieczona w domu u sołtysa Gibaszewa,  dziś jedni Państwo mają przyjechać i zobaczyć, czy to nie ich poszukiwana sunia.

Jak nie, sunia pojedzie do Medoru...

Kosztów hotelowania nie będzie , ale wsparcie np.  w postaci karmy czy ew. faktury od weta byłoby bardzo pomocne...

 

Czy jesteście ZA wsparciem suni spod Łodzi ???

Ania i Kajber, założysz jej wątek na dogo lub owczarku ? Będzie potrzebny, jesli mamy pomóc

Link to comment
Share on other sites

DONnko, w ktorym poscie jest aktualizacja wpłat na Skarpete?

Przepraszam, ale sie pogubiłam i nie wiem za ktory miesiac wpłacałam ostatnio ( wykazy na poczatku wątku , nie otwieraja mi sie :(  )

 

Były tabele w poście # 2 i # 5 ale nowa dogomania ciągle sprawia, że się "rozjeżdżają"

Nauczyłam się robić printscreeny, ale wychodzą zbyt małe i nic na nich nie widać, a jak się powiększa, to obraz jest zamazany :(

Nie wiem już co robić (???)

Przepraszam za moje dyletanctwo :(

Może ktoś mi podpowie, jak udostępnić na forum dokument w Wordzie jako załącznik

Tak byłoby chyba najlepiej

Link to comment
Share on other sites

RATUNKU!!!!
Znaleziony dziś na środku drogi w Kazuniu (okolice Nowego Dworu Mazowieckiego pod Warszawą). W byle jakiej obroży, chipa brak.

Zjawiskowy, młodziutki, przyjazny, wielki jak niedźwiedź!

Tu, gdzie jest może zostać tylko do 21-ej dziś :(

Ten FB ma jednak straszna sile razenia informacyjnego. Mamy dt, mamy potencjalnych chetnych. Poki co, szukamy wlasciciela.

Link to comment
Share on other sites

Egradska, bardzo Ci dziękuję, miło mi było Cię poznać choć telefonicznie :)

Niedźwiadek jest FANTASTYCZNY! I z urody i z charakteru. Pojechałyśmy się spotkać z DT w miejscu, gdzie znalazł wczoraj miejsce na chwilę (warsztat samochodowy), Maciek wpuścił nas do biura, bo pogoda była mocno "pod psem". Oczywiście pierwszy do biura wkroczył Niedźwiedź i co? I uwalił się na kanapie, a my we trójkę czekaliśmy na przyjazd "owczarkarzy
na stojąco!!!

Miś nie wygląda na wychudłego, choć pod górą już nawet nie futra, a runa można dokładnie wyczuć żebra. Sierść fatalna - pełna dredów i kołtunów, mocno waniająca. W ogon wbite rzepy tak, że trzeba będzie to ciapnąć - wyjąć się nie da. Mocno się wygryzał, więc pewnie ma niezłe stadko pasażerów na gapę. Znalazłyśmy też na nim całkiem wypasione kleszcze, brrrrrrr!!!!!!!!
Psisko bez cienia protestu daje się oglądać, dotykać - pokazał brzusio, gdy chciałyśmy sprawdzić czy nie ma tatuażu w pachwinie. Ogólnie, na każdy gest reaguje radością, podstawia się do głaskania, zaczepia łapskiem. Fantastyczny pies!

Hrabia na kanapie:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystko się zgadza :)

Dzięki pomocy wielu osób Niedźwiedź spędził dzisiejszą noc już w DT i zostanie tam do czasu znalezienia lub odnalezienia domu stałego :)

To cudny psi młodzik, kochający cały świat :) Widok tego wielkoluda zajmującego caluśką kanapę w biurze Maćka - bezcenny :D

 

Chciałam jeszcze raz podziękować ludziom dzięki którym ta akcja się udała. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, z których część rozmawiała ze mną po raz pierwszy w życiu, ten uroczy pies jest bezpieczny :)

BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ 0heart.gif0heart.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piesek sie odnalazł w DT i dogadał z rezydentką, owczareczka Zoyą  :) Wszystko wskazuje na to, że poki sie nie znajdzie wlasciciel, to bedzie miec fajne i udane zycie :) Oby ten wlasciciel okazal sie go wart...

 

Edit: Dziewczyny kochane, dobrze, że się tak sprawnie zorganizowałyście, po raz kolejny zresztą. Nie umiem wstawiać emotek po remoncie dogo, wiec kwiatki musicie sobie wyobrazić. Dla Moniki z dt też  się kwiatki należą za spontaniczną pomoc:) Misio jest urzekajacy:) Poki co, w DT nazywany jest Niuniusiem. Jakie by życie było piękne, gdyby każdy znaleziony piesek cieszył się takim zainteresowaniem, eh...

Link to comment
Share on other sites

cześć i czołem

niestety od stycznia wycofuję  moją deklarację na comiesieczną wpłatę. 

obecnie mam 4 psy w domu, w tym 3 na stałe i owe 3 to staruszki , czwarty pies jest młody i to jest tymczas 

jak się dorobnię kokosów  to znowu do was wrócę :D

Dziekujemy za info :) Kokosow zyczymy niezaleznie od tego, czy zechcesz do nas wrocic, czy nie, no i nieustajaco zapraszamy do wpadania na skarpetowa kanape:)

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam donieść, że bohater czwartkowej akcji ratunkowej wrócił do swojego domu. Okazało się, że zaginął we wtorek (poleciał na spacerze za sarną) a ja znalazłam go niecały kilometr od jego domu. Jest niestety psem domowo-kojcowym ale cóż. Państwo wysłuchali porządnej reprymendy i mam nadzieję, że teraz będą go bardziej pilnować.

Ale ile telefonów z serii "nie jestem właścicielem tego psa ale czy mogę go adoptować?", "Proszę do mnie zadzwonić jeśli właściciel się nie znajdzie" itp. musiałam odebrać to głowa mała. Aż strach pomyśleć co by było gdybyśmy go ogłosili jako psa do adopcji.

Ech, żeby taki odzew był w sprawie wszystkich bezdomniaków, którym szukamy domów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przyszłam donieść, że bohater czwartkowej akcji ratunkowej wrócił do swojego domu. Okazało się, że zaginął we wtorek (poleciał na spacerze za sarną) a ja znalazłam go niecały kilometr od jego domu. Jest niestety psem domowo-kojcowym ale cóż. Państwo wysłuchali porządnej reprymendy i mam nadzieję, że teraz będą go bardziej pilnować.

Szkoda, ze dom Niuniusia okazał sie taki sobie.  Taki piękny pies poniewiera sie w kojcu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...