Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

biedny Mareczek:(, zrobiłam swój przelew i jeśli mogę to jestem za!!!

Jeśli chodzi o Marę to Murka założyła za wszystkie leki i z ogólnego podsumowania jest ponad 600zł zadłużenia (hotel, leczenie, transport), szczegóły zamieściłam na wątku suni.

Murka oczywiście wystawi fakturkę, mówiła, ze już z wami współpracowała:). Najpilniejsze jest chyba dofinansowanie hotelu. Dziękuję z całego serca i będę zaglądała:) pozdrawiam,m.

Link to comment
Share on other sites

O 7.09.2016 o 21:55, bela51 napisał:

Kochani, bardzo prosze o wsparcie finansowe dla Marka, niewidomego ONka przebywajacego w hotelu u Murki. Marek, to staruszek, ktorego miesiace, czy tez tygodnie pewnie sa policzone. Ale dopoki zyje , chcialabym, aby komfort jego zycia byl przynajmniej niezly. Stan zdrowia Marka ostatnio bardzo sie pogorszył. Potrzebna jest rozszerzona diagnostyka. 

Koszty jego utrzymania oraz masy lekow jakie przyjmuje, sa bardzo wysokie. Bylabym wdzieczna, gdyby Skarpeta mogla pomoc w oplaceniu niezbednych badan.

6eacc5daca9b5a3dgen.jpg

 

O 8.09.2016 o 08:19, konfirm31 napisał:

ZA Markiem. 

 

O 8.09.2016 o 09:15, betka napisał:

Ja też za

 

O 10.09.2016 o 08:30, wolf122 napisał:

Za !!!

 

O 11.09.2016 o 22:51, Dorot131 napisał:

za pomocą dla Marka

Wsparcie dla Mareczka zostało przyznane :)

Belu, wiesz co robić, prawda ?

Link to comment
Share on other sites

O 8.09.2016 o 11:05, kudlataja napisał:

biedny Mareczek:(, zrobiłam swój przelew i jeśli mogę to jestem za!!!

Jeśli chodzi o Marę to Murka założyła za wszystkie leki i z ogólnego podsumowania jest ponad 600zł zadłużenia (hotel, leczenie, transport), szczegóły zamieściłam na wątku suni.

Murka oczywiście wystawi fakturkę, mówiła, ze już z wami współpracowała:). Najpilniejsze jest chyba dofinansowanie hotelu. Dziękuję z całego serca i będę zaglądała:) pozdrawiam,m.

A zatem przyznane dla Mary wsparcie w kwocie 250 zł przeznaczymy na dofinansowanie hotelu :)
Kudlataja, proszę o priwa w celu ustalenia szczegółów

Link to comment
Share on other sites

Mam serdeczną prośbę - o ogłaszanie "naszej" Szarej Wilczycy. Żeby nie jeździć codziennie do niej, zamieniła gminny kojec na nasz przy domu. Nauczyłam ją chodzenia na smyczy, komendy "siad", przychodzi na zwołanie. Okazało się, ze bawi się ślicznie zabawkami, przynosi rzucony sznur i misia. Trzyma się człowieka bardzo! Nie miska, nie jedzenie, ale dotyk na pierwszym miejscu. Mam 4 psy w domu, dokuczają jej na spacerze, wiec wyprowadzam je osobno. Do domu nie mogę jej wziać i stąd prośba - tak bardzo potrzebny jest jej dt, który douczy ją reszty, zachowania w domu, w mieście itp.

W kolejce do zabrania do mnie na bdt czekają dwa małe psy w gminnym kojcu...

image.jpgfree upload image

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, egradska napisał:

W rudzkim schronie jest Dianka, onusia 8-letnia odebrana w drodze interwencji, wychudzona w sposob masakryczny. Potrzebowalaby karmy wysokoenergetycznej, zeby szybciej dojsc do siebie. Pomozemy?

14088956_1093622457393545_2124762690_n.jpg

14101924_1093622517393539_1693570627_n.jpg

14171947_1093622474060210_956839477_n.jpg

Kto jest ZA zakupem wysokoenergetycznej karmy dla chudzinki Diany ???
Rudzkie schronisko jest przyjazne, a szefostwo ma wiele wspólnego z dogomanią ;)
Możemy być spokojni, że karma trafi do suni

Link to comment
Share on other sites

O 17.09.2016 o 17:01, malagos napisał:

Mam serdeczną prośbę - o ogłaszanie "naszej" Szarej Wilczycy. Żeby nie jeździć codziennie do niej, zamieniła gminny kojec na nasz przy domu. Nauczyłam ją chodzenia na smyczy, komendy "siad", przychodzi na zwołanie. Okazało się, ze bawi się ślicznie zabawkami, przynosi rzucony sznur i misia. Trzyma się człowieka bardzo! Nie miska, nie jedzenie, ale dotyk na pierwszym miejscu. Mam 4 psy w domu, dokuczają jej na spacerze, wiec wyprowadzam je osobno. Do domu nie mogę jej wziać i stąd prośba - tak bardzo potrzebny jest jej dt, który douczy ją reszty, zachowania w domu, w mieście itp.

W kolejce do zabrania do mnie na bdt czekają dwa małe psy w gminnym kojcu...

image.jpgfree upload image

Czy można prosić o jakiś zwarty tekst do ogłoszeń i więcej zdjęć ?
Może być na priwa :)

Link to comment
Share on other sites

Laki to około 4-letni, owczarkowaty psiak, znaleziony w stanie skrajnego zagłodzenia i uratowany przez wolontariuszkę Jolę. Laki przebywa u mnie w hotelu. Niespodziewanie miał kilka krótkich ataków padaczkowych. Od razu poszłam z nim do weterynarza. Doraźnie dostał Luminal w czopkach (przez kilka dni). Został przebadany (badania krwi, moczu, USG). Wszystkie wyniki ma w normie. Ataki się nie powtórzyły. Laki czuje się bardzo dobrze. Dostaje czasowo preparat witaminowy na wzmocnienie po atakach. Na dzień dzisiejszy nie wymaga stałego leczenia pod kątem padaczki. Koszt badań i preparatu witaminowego - 258zł. Termin płatności do 28 września. Faktura jest wystawiona na Fundację "Ostatnia Szansa", która jedynie udostępnia konto do wpłat wolontariuszkom mającym pod opieką kilkanaście psów (strona na FB:  https://www.facebook.com/OlaJolaRatujemypsy). Czy możliwa byłaby pomoc w opłaceniu faktury za leczenie Lakiego?

 

Lakk..JPG

LAKI - FAKTURA WET.JPG

Link to comment
Share on other sites

O 19.09.2016 o 09:09, hop! napisał:

Laki to około 4-letni, owczarkowaty psiak, znaleziony w stanie skrajnego zagłodzenia i uratowany przez wolontariuszkę Jolę. Laki przebywa u mnie w hotelu. Niespodziewanie miał kilka krótkich ataków padaczkowych. Od razu poszłam z nim do weterynarza. Doraźnie dostał Luminal w czopkach (przez kilka dni). Został przebadany (badania krwi, moczu, USG). Wszystkie wyniki ma w normie. Ataki się nie powtórzyły. Laki czuje się bardzo dobrze. Dostaje czasowo preparat witaminowy na wzmocnienie po atakach. Na dzień dzisiejszy nie wymaga stałego leczenia pod kątem padaczki. Koszt badań i preparatu witaminowego - 258zł. Termin płatności do 28 września. Faktura jest wystawiona na Fundację "Ostatnia Szansa", która jedynie udostępnia konto do wpłat wolontariuszkom mającym pod opieką kilkanaście psów (strona na FB:  https://www.facebook.com/OlaJolaRatujemypsy). Czy możliwa byłaby pomoc w opłaceniu faktury za leczenie Lakiego?

 

Lakk..JPG

LAKI - FAKTURA WET.JPG

Hop!, jeśli wsparcie dla Lakiego zostanie przyznane, a myślę, że tak właśnie będzie, to faktura musiałaby być wystawiona na nas.
Czy będzie możliwe przepisanie jej na SMON ?

4 godziny temu, bela51 napisał:

Za Dianą i Lakim !

Kto jeszcze ZA wsparciem Lakiego ???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, DONnka napisał:

Hop!, jeśli wsparcie dla Lakiego zostanie przyznane, a myślę, że tak właśnie będzie, to faktura musiałaby być wystawiona na nas.
Czy będzie możliwe przepisanie jej na SMON ?

Kto jeszcze ZA wsparciem Lakiego ???

Myślę, że przepisanie faktury jest możliwe. Zajmę się tym. :-)

 

Bardzo dziękuję za wszystkie głosy na tak. :-)

Link to comment
Share on other sites

O 18.09.2016 o 23:53, egradska napisał:

W rudzkim schronie jest Dianka, onusia 8-letnia odebrana w drodze interwencji, wychudzona w sposob masakryczny. Potrzebowalaby karmy wysokoenergetycznej, zeby szybciej dojsc do siebie. Pomozemy?

14088956_1093622457393545_2124762690_n.jpg

14101924_1093622517393539_1693570627_n.jpg

14171947_1093622474060210_956839477_n.jpg

 

O 19.09.2016 o 02:05, DONnka napisał:

Kto jest ZA zakupem wysokoenergetycznej karmy dla chudzinki Diany ???
Rudzkie schronisko jest przyjazne, a szefostwo ma wiele wspólnego z dogomanią ;)
Możemy być spokojni, że karma trafi do suni

O 19.09.2016 o 07:44, konfirm31 napisał:

Za chudziutką Dianą :). 

O 19.09.2016 o 09:10, betka napisał:

Ja też za Dianą

O 19.09.2016 o 17:20, Marycha35 napisał:

ZA Dianą chudzinką:) Wpłaciłam kasiorkę za wrzesień, o ile pamiętam...;)

O 20.09.2016 o 20:31, bela51 napisał:

Za Dianą i Lakim !

O 26.09.2016 o 05:08, Dorot131 napisał:

za dwoma biedakami

 

Dziękuję za Wasze głosy :)
Kupimy Diance karmę, jakiej potrzebuje 
http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 19.09.2016 o 09:09, hop! napisał:

Laki to około 4-letni, owczarkowaty psiak, znaleziony w stanie skrajnego zagłodzenia i uratowany przez wolontariuszkę Jolę. Laki przebywa u mnie w hotelu. Niespodziewanie miał kilka krótkich ataków padaczkowych. Od razu poszłam z nim do weterynarza. Doraźnie dostał Luminal w czopkach (przez kilka dni). Został przebadany (badania krwi, moczu, USG). Wszystkie wyniki ma w normie. Ataki się nie powtórzyły. Laki czuje się bardzo dobrze. Dostaje czasowo preparat witaminowy na wzmocnienie po atakach. Na dzień dzisiejszy nie wymaga stałego leczenia pod kątem padaczki. Koszt badań i preparatu witaminowego - 258zł. Termin płatności do 28 września. Faktura jest wystawiona na Fundację "Ostatnia Szansa", która jedynie udostępnia konto do wpłat wolontariuszkom mającym pod opieką kilkanaście psów (strona na FB:  https://www.facebook.com/OlaJolaRatujemypsy). Czy możliwa byłaby pomoc w opłaceniu faktury za leczenie Lakiego?

Lakk..JPG

 

O 21.09.2016 o 00:54, DONnka napisał:

Hop!, jeśli wsparcie dla Lakiego zostanie przyznane, a myślę, że tak właśnie będzie, to faktura musiałaby być wystawiona na nas.
Czy będzie możliwe przepisanie jej na SMON ?

Kto jeszcze ZA wsparciem Lakiego ???

O 21.09.2016 o 07:35, konfirm31 napisał:

Za Lakim :) 

O 21.09.2016 o 08:42, betka napisał:

Za Lakim

O 26.09.2016 o 05:08, Dorot131 napisał:

za dwoma biedakami

O 20.09.2016 o 20:31, bela51 napisał:

Za Dianą i Lakim !

Wsparcie dla Lakiego również przyznane http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...