Jump to content
Dogomania

Kolejny Ostródziak zostaje na zawsze w Krakowie...Bono i Amiga są rodziną:)))))))))))


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIGA']Tak, tak, ja tez bym myslała o przyszłym tygodniu, a jak Ci pasuje niedziela, to mnie też[/quote]

Super :razz:

[quote name='AnkaG']Nie bedzie już misia polarnego ? Ciotka Monita uczynna. :lol:[/quote]

Nie będzie misia ;)

Link to comment
Share on other sites

Witamy witamy.
Noc była nie za fajna. Bonusik popakiwał wciąż. Wciąż szukał innego, jakiegoś lepszefgo miejsca. Do mnie na wersalkę nie chciał wskoczyc. Nie spałam więc za mocno (bądźmy szczere, prawie wcale nie spałam). Amidzę na wszelki wypadek założyłam kaganiec ale w którymś momencie usłyszalam, że ona pije i je, kaganiec pięknie jej wisiał na szyji. Bałam się więc podwójnie,żeby w samarytańskich zapędach ie dorwała się do Bonusika i nie wylizała mu dokładnie tych oczków.
Wet twierdził, że wczorajszy dzień powinien byc całkiem spokojny, bo on dostał bardzo dużą dawkę środka przeciwbólowego. Dzisiaj mam mu podawać i antybiotyk i środek przeciwbólowy.
Bonuś jest strasznie biedny na spacerkach, bo jak chce coś wyniuchać, to pochyla głowę i wali o zamrożoną ziemię kołnierzem i biedak piszczy przy tym, bo przeciez mu aż łepetynka odskakuje przy tym niuchaniu. Albo wpada z całej siły w jakiś krawężnik.
Ale wiem, że idzie ku lepszemu :p

Link to comment
Share on other sites

Też się nad tym zastanawiałam, ale je rozgryzłam :diabloti:

Ten z wagą, służy do oceny wypowiedzi, danej osoby :p Podobno wielu dogomaniakom, zależy na dużej ilości postów, a nie na ich jakości, więc pewnie dlatego wprowadzono taką funkcję.

A kwadrat ... tego nie do końca rozumiem ;) Jak się na niego kliknie, to wychodzi opis, że dana osoba jest na dobrej drodze ( wybitnej ) Tutaj musi wypowiedzieć się Mati :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No wlaśnie też się dziwiłam od rana, co znaczą te kwadraciki. I to dziwne, że Wy wszyscy mieliście zielone i przy Was się wyświetlało, że jestescie na dobrej drodze, a przy moim wyświetlało się tylko AMIGA. Czyli ja na złej jestem??
Ale teraz chyba już znikły?

Link to comment
Share on other sites

Melduję posłusznie, że Bonus jest bardzo dzielny. Apetyt mu nieźle dopisuje. Ale często sobie popiskuje jak lezy. Nie wygląda żeby mu coś puchło, czy się sączyło.
Amiga też już straciła zainteresowanie zapachami Bonusika. Wczoraj go dokładnie wszędzie posprawdzała. We wszystkie miejsca, gdzie dostawal zastrzyki, w oba oczka, pod brzuszek - no dosłownie wszędzie musiala wsadzić swojego ciekawskiego nochala. Ale teraz już ok i już moje strachy jakos się rozpuściły.
Dostałam jeszcze dzisiaj jedną radosną wiadomość - oficjalne pismo z "mojego raju". że 29 marca zostanie włączona woda :multi:(chyba, że będą wyjątkowo fatalne warunki pogodowe, to włączą 5 kwietnia)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...