Jump to content
Dogomania

Kolejny Ostródziak zostaje na zawsze w Krakowie...Bono i Amiga są rodziną:)))))))))))


Aga_Mazury

Recommended Posts

Tyle czasu... Taka cisza....
a ja choć się nie odzywam...
to jednak zaglądam poczytać o Małym Szczęściarzu i jego rodzince...
Amigo najserdeczniejsze pozdrowienia:loveu:,
p.s.
Doszki już z nami nie ma, ale zawsze miło powspominać dobre czasy...
My psi nałogowcy, dlatego doszliśmy do wniosku, że czas dać dom kolejnej bidzie
i jutro jedziemy do Gostynia wziąć sunię ze schroniska.
Kciuki mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Han&Dom']Tyle czasu... Taka cisza....
a ja choć się nie odzywam...
to jednak zaglądam poczytać o Małym Szczęściarzu i jego rodzince...
Amigo najserdeczniejsze pozdrowienia:loveu:,
p.s.
Doszki już z nami nie ma, ale zawsze miło powspominać dobre czasy...
My psi nałogowcy, dlatego doszliśmy do wniosku, że czas dać dom kolejnej bidzie
i jutro jedziemy do Gostynia wziąć sunię ze schroniska.
Kciuki mile widziane.[/QUOTE]


Cisza, bo dzień podobny do dnia. Bonuś sobie śpi, siusia (niestety w domu też) i - tak, tak - ma apetyt. Tfu tfu, żebym nie zapeszyła. zrobił się strasznie rozpieszczony, zanim nie rozłożę wersalki to chodzi i jojczy i marudzi. Syn nawet pytal, czy jego może coś boli, skoro tak zrzędzi. Ale to jakiś dziwny ból, ktory przechodzi momentalnie, jak Bonuś trafi na wersaleczkę z podusią (wrrrrr - z moją podusią!)

A kciuki oczywiście ściskam jutro od samego rana :-) Psi nalogowcy :loveu: potrafią zrobić wszystkie prace domowe i inne z zaciśniętymi mocno kciukami :-)

Link to comment
Share on other sites

No to ja pokażę Wam naszego nowego członka rodziny:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198851-Pieski-ze-schroniska-w-Gostyniu-szukają-domu!Proszę-o-pomoc-w-ogłaszaniu-i-szukaniuDS/page18[/URL]
post 439, suńka niestety boi się mężczyzn, ale nad tym pracujemy,
po za tym w ogóle nie zna drobnych psich przyjemności,
nie umie się bawić zabaweczkami, nie zna smakołyczków, ale powolutku pokażemy jej jak może wyglądać psie życie...
Oczywiście wybrała Beatę i po za nią świata nie widzi...
Ale damy radę...
Pozdrawiamy Wszystkich cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nie jestem jeszcze w stanie wiecej pisać, bo nic nie widze przez łzy.
Bonuś w kwietniu mial robione badania i miał zaskakująco jak na jego chorobę wyniki. Ale bardzo mu się pogorszyło w ciągu ostatnich 2 dni. Dzisiaj w gabinecie u weta dostał ataku padaczki. Nie było szans, żeby tym razem go z tego wyciągnąć. Jeszcze na pożegnanie w czasie ataku ugryzł mnie solidnie w brzuch, a już tak się ostatnio dawał przytulać i nawet mi usypiał na rekach.
Choroba Cuschinga b la jedną przyczyną, ale najprawdopobniej główną przyczyną był jakiś nowotwór mózgu, bo Bonuś ostatnio wciąż chodził w kółko. I wciąż słyszałam słowa uspokojenia od wetów, że takie chodzenie jest charakterystyczne dla niewidzących i nieslyszących piesków :-(
Dzięki Wam za dobre słowo

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam
Wciąż mi się wydaje, że okruszek sobie nadal tupta po naszym raju i tylko dlatego mogę siedzieć w jego fotelu.Ale pamiątka w postaci wielkiego siniaka po jego ugryzieniu przypomina mi o naszym pożegnaniu :-(:placz:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro. Doskonale wiem jak boli pożegnanie Przyjaciela, tym bardziej, gdy my sami musimy pozwolić mu odejść :( Gdy odchodzą nasi Przyjaciele, ból zawsze jest ogromny.. Ale psy pojawiają się w naszym życiu nie bez powodu. I opiekują się nami, nawet gdy odejdą. I czekają aż ponownie się z nimi spotkamy.. Odkąd odszedł mój Rocky też nie mogę się z tym pogodzić, serce boli każdego dnia tak jak gdyby było to wczoraj. Pustka zostanie już na zawsze. Ale Bonuś odszedł szczęśliwy i kochany. A to jest największym darem jaki każdy pies może dostać.. Bonuś już nie cierpi i idę o zakład, że Bonuś szybciej niż się wydaje podeśle psiaka potrzebującego pomocy. Nie po to, żeby zajął miejsce po nim, bo to byloby niewykonalne. Ale po to, żeby ukoić ból i smutek, żeby mieć kolejny powód dla którego warto żyć.

Biegaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem Bonusiu (*)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro :( Jeszcze go miziałam trochę ponad tydzień temu...
Olu dałaś mu piękne ostatnie lata. Pojawił się jako tymczas i został bo tak widać miało być. Słodziak, pokraczek, Wujcio Samo Zło... takim go zapamiętam. Jak fruwał gryzoń na szelkach i jak mnie dziabnął na przywitanie w Ostródzie...
:(
[*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka'] i jak mnie dziabnął na przywitanie w Ostródzie...
:(
[*][/QUOTE]
Ciebie na przywitanie, a mnie na pożegnanie. Mam wielkiego siniaka w kształcie ust na brzuchu. Pewnie się tam biedak teraz wstydzi, choć on w tym momencie kompletnie nie wiedział co robi :-(

Link to comment
Share on other sites

Bonusiowi do sznupków było baaardzo daleko, ale myślę, że go tam nie beda odrzucać od stada. A może znajdzie tam jakąś grupkę pudelko-jamniko-sznaucerków miniaturowych i z nimi hasa. Najważniejsze, żeby był tam szczęśliwy ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Bonusiowi do sznupków było baaardzo daleko, ale myślę, że go tam nie beda odrzucać od stada. A może znajdzie tam jakąś grupkę pudelko-jamniko-sznaucerków miniaturowych i z nimi hasa. Najważniejsze, żeby był tam szczęśliwy ....[/QUOTE]
Peputkowi też. Założą tam sobie pewnie swoja koalicje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Bonusiowi do sznupków było baaardzo daleko, ale myślę, że go tam nie beda odrzucać od stada. A może znajdzie tam jakąś grupkę pudelko-jamniko-sznaucerków miniaturowych i z nimi hasa. Najważniejsze, żeby był tam szczęśliwy ....[/QUOTE]
Nieważne ile w którym było sznupka, przecież TAM nie ma segregacji rasowej, wszystkie są najcudniejsze, kochane...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...