Jump to content
Dogomania

Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!


Poker

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzwoniła p.Kasia.Z Myszką wszystko w porządku.Jest grzeczna, zaczęła trochę podsikiwać chyba z radości.
Bardzo ładnie radzi sobie ze schodami.Coraz lepiej chodzi po nich. Z kotami relacje obojętne.
Niestety bardzo mało je. P.Kasia rozpuszcza królewnę i karmi ją z rączki nawet na łóżku.
Udało się złapać mocz do badania. W tym tygodniu p.Kasia planuje wizytę u weta, bo Myszka miała zaplanowane badanie krwi.No i trzeba Nootropil wykupić.Pod koniec tygodnia będę miała paragony.
Wyślę jej 60 zł .

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

Obecna sytuacja jest mocno na +. Obie panie gotują suni. Obecna ma zadzwonić do poprzedniej i dopytać co jej gotowała.
Poprzednia mówiła ,ze Myszka je dużo.Może i tak było ,ale jest bardzo szczuplutka.Teraz słabo je. I pod tym kątem pójdą badania krwi.Może coś z trzustką, bo p.Kasia mówiła ,że koo są średniawe, uformowane,ale maziste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']to może być trzustka, ale niekoniecznie. może też być stan zapalny jelit l. żołądka. badania krwi wykluczyły by coś.[/QUOTE]
Może to być chwilowe,zmiana miejsca,zmiana jedzenia,trzeba troszeczkę poczekać może wszystko wróci do normy.

Link to comment
Share on other sites

Dziś dzwoniła p.Kasia. Myszka ma zły wynik moczu, sporo leukocytów i erytrocytów, białko i dużo bakterii. Miała pobraną krew, wyniki będą jutro.
Sunia nie siusia , ani nie koopka w domu.Ale p.Kasia ma wrażenie jakby od kilku dni stała się bardziej lękliwa.Nie chce chodzić na spacerki, pędzi do domciu. Najgorsze jest to ,ze nie chce jeść.P.Kasia dogadza jej czym tylko moze.Karmi ją z raczki nawet w łóżku.Jedyne co by chciała jeść to pasztetowa. Myślę ,ze ma gorszy apetyt z powodu infekcji dróg moczowych.Może badania krwi coś wniosą i wet wdroży leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p.Kasią. Myszka ma dobre badania krwi, wet uważa ,ze to infekcja dróg moczowych i od jutra sunia dostanie przez 14 dni antybiotyk.
Z jedzeniem różnie,ale za to Myszka była wczoraj z pańcią w górach i dzielnie chodziła. Po schodach radzi sobie coraz lepiej.Jest bardzo grzeczna.
Bardzo się cieszę ,że pani Kasia zaopiekowała sie sunieczką i się o nią troszczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Rozmawiałam z p.Kasią. Myszka ma dobre badania krwi, wet uważa ,ze to infekcja dróg moczowych i od jutra sunia dostanie przez 14 dni antybiotyk.
Z jedzeniem różnie,ale za to Myszka była wczoraj z pańcią w górach i dzielnie chodziła. Po schodach radzi sobie coraz lepiej.Jest bardzo grzeczna.
Bardzo się cieszę ,że pani Kasia zaopiekowała sie sunieczką i się o nią troszczy.[/QUOTE]

super!........

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę p.Kasia dostarczyła mi 2 rachunki Myszki.
Oprócz tego dałam jej 40 zł na Cavinton i antybiotyk.
Mówiła ,że sunia jest bardzo wybredna w jedzeniu i baaardzo wrażliwa psychicznie.Ale jest słodka i świetnie sie dogadują.Ciągle domaga się pieszczot. Świetnie dogadała się z sunią TZta p.Kasi.

[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2350/rachunkimyszki001.jpg[/IMG]


[IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6153/rachunkimyszki002.jpg[/IMG]

Czyli poszło 71,01 zł + 40 ode mnie.

Wpłynęło na moje konto 170 zł po 50 zł od edysei, Anuli i Bogusik oraz 20 od dochy czyli razem 170 zł.
Wszystkie rachunki opiewają na 140, 47 zł czyli zostaje 29,53 zł.

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

Podczytuję wątek od dłuższego czasu, Myszka bardzo mnie ujęła za serce (jest bardzo podobna do mojej suni) i kibicuję jej gorąco. Chciałabym jej choć troszkę pomóc- podajcie proszę nr konta to po pierwszym :p podeślę parę groszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...