Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mieliśmy wszytsko pięknie no ale przeraża nas cena.. Mój tata sam ma wystawić pieniążki, bo nikt się dołożyć nie chce (no ja tak, ale wiecie dziecko nie zarabia..). Mój tata twierdzi, że rodowód jest tylko na wystawy i uważa, że ten "papierek" nie jest potrzebny i tylko zapłacimy za to 1200 zł więcej... Co za życie, co za życie.. A Pan Jarek (z Jarwika) nie zniży ani grosza..:shake: I co ja biedna mam robić..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waxy']Oczywiście, że wiedzieli.. Zbierać, zbierać.. Mama ani grosza nie dołoży.. Mieliśmy i mamy nadal.. Do poniedziałku musimy coś wykombinować.. Ale tam babcie namówię, dziadka :razz:[/quote]

Oby sie udalo...:cool3:
a jak nie lepiej poczekac, nazbierac pieniadze a nie kupic za 800zl westopodobnego...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waxy']Próbowaliśmy, nic z tego.. :shake: Z Kayą się umówimy i poszukamy po sklepach jakiś ofert :diabloti:[/quote]



kurcze no szkoda ,ze choc na raty nie mozna rozlozyc tej wplaty ..wiesz co ja sama bardzo dlugo nosilam ulotki fakt ,ze nogi bola przeokropnie ale zawsze cos sie odlozy :p no pozostaje mi tylko trzymac kciuki duzo ci brakuje jeszcze??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waxy']Już powinniśmy dawno odebrać..
Mój tata dostanie jeszcze nagrodę za 20 lat pracy (:evil_lol:) więc zobaczymy.. Boje się, że Pan Jarek oddał już pieska komuś innemu..[/quote]


kochana uszy do gory 400 zl jestes w stanie naprawde z tych ulotek zarobic ..wiesz co porozmawiaj z tata powiedz o waszych planach ,ze sama zarobisz to 400 zl .wiesz zawsze mozesz powiedziec zeby tato wylozyl narazie te brakujace pienadze a jak zarobisz to mu oddasz :cool3:moze podziala .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']kochana uszy do gory 400 zl jestes w stanie naprawde z tych ulotek zarobic ..wiesz co porozmawiaj z tata powiedz o waszych planach ,ze sama zarobisz to 400 zl .wiesz zawsze mozesz powiedziec zeby tato wylozyl narazie te brakujace pienadze a jak zarobisz to mu oddasz :cool3:moze podziala .[/quote]
zgadzam się :cool3:
możesz namówić też babcię czy nawet mamę, aby choć trochę dorzuciły bądź pożyczyły, jak zarobisz od razu oddasz :p

Jarwik, na pewno pieska jeszcze ma skoro go zamówiliście
trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...