Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']No chyba cię:diabloti: U dziadków.

Luc podnosi mi ciśnienie ,bo się nakręca...ide do wc a ten popie....la po przedpokoju ze schizem "nie zostawisz mnie".W dupe lepe dostał i poleciał na miejsce od razu.Oczywiście rozdarł ryja jakbym mu walnął prętem.Owczareczek....[/QUOTE]

Myślałam że tylko Neron tak ma , ale od kiedy go tutaj wzieliśmy to właśnie tak robi , ja do kibla on biegiem sie wciska przede mnie , Sebastian sie ruszy jest to samo a mnie to tak wqurwia ze o matko :angryy: jak by od dzisiaj tu był, a zostaje przecież sam z tesciowa nie raz w domu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Mój przesypia sylwestry :)Zero wzruszenia z powodu petard...nawet wygląda przez okno i ogląda :)
Pierwszego Sylwestra kiedy Obama byl ze mna spedzilismy u znajomych z psem...w zwiazku,z zabawa jaka sie nawiazala to moj kundlowski nawet nie zauwazyl,ze petardy strzelają :) W zeszlym roku mielismy mala domowke bo balam sie zostawic go samego...przespal :)
W tym roku Obek bedzie w noc sylwestrowa sam i mam nadzieje,ze przespi :)

Link to comment
Share on other sites

Sara się boi w domu, na podwórku ma ciekawsze rzeczy do roboty :lol: tak samo jest z burzą, w domu siedzi w łazience i się telepie, na zewnątrz spaceruje jakby nigdy nic, nastawiając tylko uszy jak trzaśnie.

A w sylwestra moi rodzice już dokładnie wiedzą o robić- zasłaniają okna, włączają głośno tv lub muzykę i bawią się z nią piszczącą zabawką :cool3:

Link to comment
Share on other sites

NAklej-tak strzelali pod samym lasem więc to te same nam nasze jurki przestraszyły:angryy:.

Lilka od dziadków boi się petard ,ale zostaje zwykle sama w domu.Idzie do łazienki ,włazi między ściane ,kibel ,a pralkę i tam śpi:diabloti:Kiedyś dostawała tabletki ,ale ch.....a dały..kompletnie nic.Bała sie tak samo jak wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

U mnie Gram strasznie boi się petard, ostatnio mi pod blokiem zaczęli strzelać, a ja miałam okno otwarte i zmywałam naczynia -.- nie dość że mi jakiś talerz z rąk prawie wypadł, to jeszcze musiałam się zachowywać normalnie żeby psy nie zczaiły że coś jest nie tak, szczególnie Bruma ;) ona trochę nie wiedziała o co chodzi, za to Gram schował się pod łóżko, ale na szczęście szybko się uspokoił jak przestali strzelać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...