Jump to content
Dogomania

Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(


lika

Recommended Posts

  • Replies 536
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No własnie wróciliśmy:cool1:trochu późno zajechaliśmy, bo nam się pies własny porzygał:roll:
Szamanek ma się dobrze, cudowny jest, podaje obie łapy naraz:loveu:Mało czasu było na mizianki, a poza tym zawiozłam mu wielkie świńskie ucho, więc rozumiecie, że są pewne priorytety i ucho było ważniejsze:cool3:
Zdjęcia pewnie kiepskie, bo po ciemku, ale jutro przejrzę i wkleję.
Kochane, on jest taki cudowny i spokojny... Musimy mu znaleźć dom. Starsznie mnie dziś wzruszył, chyba nie zasnę:shake:wciąż o nim myślę...
Ciotki, czy to w ogóle mozliwe, żeby go ktoś zabrał i pokochał?:placz:
a, się rozkleiłam...
Pani jadwiga bardzo o niego dba. Coś mu się na łapce zrobiło, jakaś ranka mała, od razu zobaczyła i będzie smarować trilakiem...
Ale domek to jednak domek - własny:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, obiecuję dziś wkleić foty - nie mam czasu po prostu:shake:
Słuchajcie, dziś czytałam wątek o zaadoptowanym niewidomym Onku 13-letnim!!! Na boga - cuda się zdarzają:pmoże i szamankowi się uda. On jest takim kochanym psem, serce mnie boli jak o nim myślę - co możemy jeszcze zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Aga_i_Krzyś będę Twoją dłużnicą. Z plakatem to bardzo dobry pomysł. W razie czego beam6 może pomóc z wydrukiem.
Szaman cały czas ma ogłoszenia - odświeżam je regularnie. Niektóre mają ogladalność po ponad 2000 razy. A domku, jak nie było, tak nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio dzieki uprzejmosci Basi - dziewczyny z weterynarii info o Szamanie zostalo wyslane pewnymi "kanalami" do Niemiec. Udalo sie tak zorganizowac juz pare udanych adopcji starszych i schorowanych psiakow. Wiem ze lepiej byloby znalezc cos w kraju ale chyba warto sprobowac i tam... Podalam namiary na like, moze zdarzy sie cud :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...