Jump to content
Dogomania

Cezar- starszy ONek potrzebuje ratunku!!.Fundusze na transport i leczenie ! DS!


Simena88

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fiorsteinbock']O MAtko! to fantastycznie! darmowy DT to cud!
Cioteczki, podajcie konto - dorzuce pare groszy do transportu![/QUOTE]

Faktycznie, cudem się trafił :multi:
Dzięki wielkie w imieniu Cezarka :modla:
Zaraz wyślę Ci PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']20zł powedrowało na konto. Obsluguje nas ten sam bank, wiec powinny już byc :)

Powodzenia Chłopaku na nowej drodze![/QUOTE]

Dziękuję raz jeszcze :)
Sprawdzę na fb i dam znać, czy dotarły :)

[quote name='Marycha35']Jestem za unixeną:) Finansowo dno dna u mnie, ale porozsyłać mogę.
Marzku brawo za akcje szybką, bo śliczny Cezar już bezpieczny, uffff:) AVE CEZAR I MARZKA;)[/QUOTE]

[B]Marycha[/B], ja tylko dałam namiar na DT, który cudem się trafił :razz:
Resztę załatwiły dziewczyny :multi:

[quote name='Cantadorra']Zapisuję wątek..........[/QUOTE]

Witaj [B]Cantadorra[/B] :)
Ty, jak zawsze z owczarkami :):):)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wyjeździe, ale dorwałam się choć na chwilkę do kompa, żeby Wam napisać, że w sobotę Cezarek opuścił schron :multi:
Dziewczyny dowiozły go do Poznania :)
Tu Cezarek ma dłuższy przystanek - konkretnie do wtorku, a potem rusza już prosto do DT :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']super czekamy na wieści i może jakieś nowe fotki:)[/QUOTE]

Będą, będą ... :):):)

[quote name='fiorsteinbock']I jak tam Cezarek, już grzeje dupkę w DT?[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']No właśnie, właśnie :)[/QUOTE]


Tak :multi:
Cezarek już w DT u p. Joasi :multi:
[B]Fiorsteinbock[/B], pieniążki dotarły :):):) Dziękuję Ci w imieniu chłopaka :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Wieści z DT:
Pani Joasia tak pisze ...
[B][SIZE=2][I]" W podróży do weta Cezar był zdenerwowany,ale już drogę powrotną drzemał.Jednak eksplozja radości nastąpiła gdy wysiadł z auta i okazało sie, że zna to miejsce :) Pan Marcin był świadkiem, że Cezar bał sie wejść do ogrodzenia, ale wczoraj byłam ciągnieta na smyczy aby tylko szybciej być już na Swoim :)))
Wet zrobił tylko RTG kręgosłupa,ponieważ Cezar nie chciał współpracować przy robieniu zdjęcia na plecach,a tylko tak można prześwietlić stawy. Wet bał sie dawać mu cokolwiek na "głupiego Jasia", ponieważ nie znał jeszcze wyników krwi i uznał, ze pies jest w złej kondycji. Zero mięsni.Waga wykazała 25,60 kg.Moja prawie 14 letnia onka waży 39 kg !!!
Przez ten czas jaki Cezar jest już u mnie nie zauważyłam aby okazywał, ze coś go boli. Na łózko nie wychodzi, ale w nocy śpi na fotelu i bez problemu wchodzi i schodzi. Wet prosił, abym obserwowała jego zachowanie, ponieważ nie chce bez powodu "faszerować" go chemią. Mówił tylko o lepszej karmie, aby odbudować troche masę mieśniową, więc w drodze powrotnej odwiedziliśmy rzeźnika i zaopatrzyłam sie w dodatkową ilość mięsa i watróbki, którą uwielbia:))))
Teraz coś o samym chłopaku :)) Same superlatywy:))) Spokojny, grzeczny, bardzo proludzki. Uwielbia dnie spedzać na werandzie i wieczorem mam problem aby zaprosić go na noc do domu. Werandę polubił chyba dlatego,że ma nieograniczony dostęp do ogrodu po którym przechadza sie dostojnie. Jednak uwielbia spacery w pola. Jego ulubioną zabawą jest brykanie w wysokiej trawie ( jutro jeżeli nie zapomnę to prześle zdjęcia), lubi też kopać norki, ale szybko sie męczy, wiec po chwili połozy sie tak aby wsadzić nos do własnymi łapkami wykopanej norki:)))
Nasze spacery nie przekraczały 1 km, jednak po wizycie u weta gdy wiem, ze wyniki krwi są w normie będziemy chodzić na dużo dłuższe spacery,aby chłopak wyrobił sobie trochę "muskulaturę" :)))))))
Ten pies oczaruje każdego !!! "
[/I][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

I obiecane fotki spacerowe :)

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/483362_443109675712237_809525435_n.jpg[/IMG]

Z kolegą ;)
[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/292475_443110012378870_15103846_n.jpg[/IMG]

Pełnia szczęścia :)
[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/599651_443110595712145_1273308563_n.jpg[/IMG]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata']Emerytura dotarla, w związku z czym poproszę szybciutko o nr konta na PW (zanim roztrwonię na głupoty...)[/QUOTE]

Witaj Elu :)
Nie zapomniałaś o Cezarku :):):)
Wysłałam Ci PW z namiarami dziewczyny, która zbiera dla Cezarka na fb
Wielkie dzięki :loveu:
Będę sprawdzać na fb i dam znać tu na wątku jak pieniążki wpłyną :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...