Jump to content
Dogomania

Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!


niger

Recommended Posts

  • Replies 770
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wolf122']Ktoś mi tu zrobił zamieszanie,bo nie wiem w końcu jakie zdjęcia -Arona czy Roja?Ja wysłałem Roja...[/QUOTE]

[B]Wolf122[/B], chodziło o zdjęcia Arona :)
To taka "transakcja wiązana" - jeśli Aron się wyadoptuje zrobi miejsce dla Roja :)
Już napisałam do betki :)

[B]Ludwa[/B], prosimy jeszcze o ten SWIFT do przelewów z zagranicy
Nie wiem jak to działa, ale chyba niektóre banki potrzebują

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Czy Ktoś wie, czy Aron jest wykastrowany? (potrzebne mi do ogłoszeń)[/QUOTE]

Nie wiem, ale zaraz spróbuję to ustalić ;)

Edit: ustaliłam, że Aron nie jest jeszcze wykastrowany

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Wolf122[/B], chodziło o zdjęcia Arona :)
To taka "transakcja wiązana" - jeśli Aron się wyadoptuje zrobi miejsce dla Roja :)
Już napisałam do betki :)

[B]Ludwa[/B], prosimy jeszcze o ten SWIFT do przelewów z zagranicy
Nie wiem jak to działa, ale chyba niektóre banki potrzebują[/QUOTE]

Swift to jest kod banku, i zawsze trzeba go wpisac przy przelewie zagranicznym, kod banku mozna znalezc na necie ale nie wiem jaki to bank jest, spoko i tak przez week.wszystko stoi,to do poniedzialku czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']ale jeszcze swift potrzebuje,lub nazwe banku.[/QUOTE]

swift gdieś keidyś miałam ale że nie używany to ni dudu nie pamiętam gdzie. A jest możliwość poznania swiftu po nazwie banku? Jeśli tak, to poproszę o info, bo inni pytają a ja taka prosta raczej jestem i się nie znam:) Bank dnb nord. Dziękuję:)

A o zdjęcia Arona chodziło do ogłoszeń:)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że Wam tu spamuję Aronem :), ale od jego losu zależy los Roja.
Skoro będą nowe ogłoszenia, to nie dałoby się zrobić chociaż jednego nowego zdjęcia ładnego Arona. [B]Proszę![/B] Na tych które dostałam od Donki, Aron jest chyba świeżo po Ruskiej Wsi :(. Możecie mi posłać mms-a. Podam nr na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Wiem, że Wam tu spamuję Aronem :), ale od jego losu zależy los Roja.
Skoro będą nowe ogłoszenia, to nie dałoby się zrobić chociaż jednego nowego zdjęcia ładnego Arona. [B]Proszę![/B] Na tych które dostałam od Donki, Aron jest chyba świeżo po Ruskiej Wsi :(. Możecie mi posłać mms-a. Podam nr na pw.[/QUOTE]

Beatko, napisałam już w tej sprawie do beki
I sprawdziłam - na wszystkich dotychczasowych ogłoszeniach Arona są tylko te zdjęcia z albumu na fb, które Ci wysłałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']swift gdieś keidyś miałam ale że nie używany to ni dudu nie pamiętam gdzie. A jest możliwość poznania swiftu po nazwie banku? Jeśli tak, to poproszę o info, bo inni pytają a ja taka prosta raczej jestem i się nie znam:) Bank dnb nord. Dziękuję:)

A o zdjęcia Arona chodziło do ogłoszeń:)[/QUOTE]

znalazlam ,SWIFT jest MHBFPLPW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']a potem się numer konta dopisuje? Ze spacją? Człowiek w świecie obyty to jednak wiedzę jakąś ma a ja tu na wsi... po psach co nawyżej sprzątam:)[/QUOTE]
hehehe,

w przelewie trzeba podac swift-to jest wlasnie ten kod z literek,i Iban to jest normalny numer konta ,tylko przed nim trzeba wpisac PL.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']znalazlam ,SWIFT jest MHBFPLPW[/QUOTE]

[quote name='monika083']hehehe,

w przelewie trzeba podac swift-to jest wlasnie ten kod z literek,i Iban to jest normalny numer konta ,tylko przed nim trzeba wpisac PL.[/QUOTE]


Czyli tak to ma wyglądać?

[COLOR=#ff0000][COLOR=#222222] MHBFPLPW[/COLOR]PL16 1370 1109 0000 1706 4838 7315[/COLOR]
gdzieś spacja?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][COLOR=#222222]
tak bedzie ok

SWIFT- MHBFPLPW
[/COLOR]IBAN- PL16[URL="tel:1370 1109 0000 1706 4838 7315"]137011090000170648387315[/URL][/COLOR]


do przelewow zagranicznych wyskakuja dwa okienka do wypelnienia, do jednego trzeba wpisac swift,do drugiego iban:)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla Roja z fantami od Cioci Elwiry:)
Dziękujemy:)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229952-Na-%C5%BCycie-Roja-do-04-08-12?p=19429079#post19429079"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229952-Na-%C5%BCycie-Roja-do-04-08-12?p=19429079#post19429079[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...