Jump to content
Dogomania

3,5 letnia boksia LORI znalazla nowy dom!!


elainfo

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dharma'][URL]http://www.bokserywpotrzebie.pl/loriwarszawa.htm[/URL]
Jesli macie pomysl na lepszy tekst to przysylajcie :oops:[/quote]


hej Dharma ja mysle ,ze jest ok!!;-)):loveu: :loveu: :loveu: myslisz ,ze ona niezsocjalizowana bedac szczenieciem..???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wilejkaros']A tak tylko zapytam: czy obecna właścicielka dała jakiś termin na znalezienie domu? Wiem, że jak najszybciej, ale może skonkretyzowała?[/quote]

nie niedała.. napewno bedzie u niej dopoki nieznajdziemy jej nowego domku..

Link to comment
Share on other sites

planowałam w ten weekend podjechac i zobaczyc Lori i poznac ja osobiscie.. alwe niestety rozłozyła mnie choroba plackiem...teraz wchodzi w gre nastepny weekend dopiero dlatego ,że Lori jest ze swoja Pania w rozjazdach w ciagu tygodnia..

sluchajcie jestem troche załamana.. rozmawialam telefonicznie z jej włascicielka w piatek wieczorem.. i wiecie co.. w duchu próbowałam sobie ja jakos tłumaczyc, jej decyzje itp.. ale po ostatniej rozmowie , rece mi opadły..ach.. nie ma żadnej inwencji w niej zeby palcem kiwnąć.. w sprawie Lori.. jak ktos Lori chce zobaczyc to niech sam przyjedzie,ona Lori nie bedzie wozić na pokazwke niewiadomo ile kilometrów.. ona daje Lori czas do Konca maraca( sorry nie lori ,a własciwie mnie na znalezienie jej domu) a potemto ona nie wie jaka decyzje podejmie.. i niereczy za swoje decyzje..ecghh.. naprawde rece opadaja ,

Link to comment
Share on other sites

Kurcze... nie mam słów dla "właścicielki" Lori... Kobieta, młoda, wykształcona i niestety kompletnie bez serca. Wzięła zabaweczkę, a teraz zabaweczka się znudziła... A teraz ja sobie zabierającie i juz...Smutny jest psi los u takich ludzi...
Cholera... na molosach cisza... w weekend nie miałam dostępu do netu i wątek mocno spadł...
I tak sobie myślę Elu, że Pani Lori poprostu cię szantażuje... Musisz postawić warunki pomocy... Nigdy jej nie obiecywałaś, że w tydziń znajdziesz dom dla suni, która jej się znudziła... Ona musi wykazać dobrą wolę... no chyba, że suka jest jej kompletnie obojętna :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Kurcze... nie mam słów dla "właścicielki" Lori... Kobieta, młoda, wykształcona i niestety kompletnie bez serca. Wzięła zabaweczkę, a teraz zabaweczka się znudziła... A teraz ja sobie zabierającie i juz...Smutny jest psi los u takich ludzi...
Cholera... na molosach cisza... w weekend nie miałam dostępu do netu i wątek mocno spadł...
I tak sobie myślę Elu, że Pani Lori poprostu cię szantażuje... Musisz postawić warunki pomocy... Nigdy jej nie obiecywałaś, że w tydziń znajdziesz dom dla suni, która jej się znudziła... Ona musi wykazać dobrą wolę... no chyba, że suka jest jej kompletnie obojętna :placz: :placz: :placz:[/quote]
kasiu, ja wierzylam.. ,ze nie jest jej obojetny.. do piatkowej rozmowy..ona mi powiedziala ,ze "załapała dystans do Lori, jak przychodzi do domu.. to owszem przywita sie z nia ale bez emocji."itp. i naprawde odnosze wrazenie ,ze jej jest juzehgal.. jak nieznajadzie sie ktos kto zechce ja adoptowac . do konca marca to pewnie odda Lori do schronu.. i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Brak mi słów.... Poprostu siedze i płacze... Jak mozna tak postępować... To naprawdę odbiera wiarę w ludzi... Czy ona zdaje sobie sprawę z tego, że sunia ma serce, że ją kocha, że jej ufa ???? Zastanawiam się, czy nie lepiej by było wziąść Lori do hoteliku... Przynajmniej miałaby kontakt z nami, czułość, opiekę, spacerki... Nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Qurde to jakiś koszmar :angryy: zabawka się znudziła :angryy:
Ja wierzę w to, że zło wyrządzone zwierzętom wraca podwójnie i że kiedyś ktoś ta panią też odda do "schronu" :angryy:
[COLOR=black][U]Lori już jest na stronce adopcyjnej[/U][/COLOR][URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl/index.htm"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']Qurde to jakiś koszmar :angryy: zabawka się znudziła :angryy:
Ja wierzę w to, że zło wyrządzone zwierzętom wraca podwójnie i że kiedyś ktoś ta panią też odda do "schronu" :angryy:
[COLOR=black][U]Lori już jest na stronce adopcyjnej[/U][/COLOR][/quote]

tak juz tam jest i na forum boksery..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Elu nie wiem... może jednak wystawic allegro ??? Najwięcej psiaków znajduje domy właśnie z allegro...[/quote]
kontatkowałam sie z osoba ,ktora poleciła mi skontaktowac sie z pewna osoba z psiego anioła..,ktora zajmuje sie ukladaniem takich psów.. i moze by zasugerowała gdzie umieścic Lori.. zd rugiej strony mam złe doswiadczenia z psim aniołem.. i niewiem co robic.. ale moze zadzwonie i zapytam to nic niekosztuje w razie czego nie musze z nich korzystac..

a zaruyzykuje z tym allegro tez..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...