Jump to content
Dogomania

Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[INDENT] [SIZE=3][COLOR=#4b0082][B]Zapraszam na bazarek, połowa zysku dla Arkadii :smile:[/B][/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238027-JUŻ-OTWARTY-Przetwory-i-ciepłe-ciuszki-do-13-01-do-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...13-01-do-21-00[/URL] [/INDENT]

[COLOR=#006400][B][COLOR=#800000]
[/COLOR][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wieści od [B]Avilii[/B] :)

[B]Aronek o godzinie 12 odjechał do nowego domu!Bardzo sympatyczni i ciepli ludzie - pies to członek rodziny. Aron bez wahania wskoczył do auta :)[/B]

:multi::multi: :loveu: :loveu: :klacz::klacz::sweetCyb::sweetCyb::Cool!::Cool!::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Wieści od [B]Avilii[/B] :)

[B]Aronek o godzinie 12 odjechał do nowego domu!Bardzo sympatyczni i ciepli ludzie - pies to członek rodziny. Aron bez wahania wskoczył do auta :)[/B]

:multi::multi: :loveu: :loveu: :klacz::klacz::sweetCyb::sweetCyb::Cool!::Cool!::cunao::cunao:[/QUOTE]

Cudownie :D :D :D jednego psiaka mniej w punkcie :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='ewu']Są jakieś wieści?[/QUOTE]

Taaaak! Oczywiście na FB napisałam, a tu zapomniałam przekopiować :)

Aronek ma się dobrze. Nie polubił się tylko z odkurzaczem :P Nie odstępuje swoich Państwa na krok. Najchętniej jeździłby razem z Panem wszędzie samochodem. Aron od razu wskakuje jak tylko widzi otwarte drzwi :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Taaaak! Oczywiście na FB napisałam, a tu zapomniałam przekopiować :)

Aronek ma się dobrze. Nie polubił się tylko z odkurzaczem :P Nie odstępuje swoich Państwa na krok. Najchętniej jeździłby razem z Panem wszędzie samochodem. Aron od razu wskakuje jak tylko widzi otwarte drzwi :P[/QUOTE]
No to super:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...