Jump to content
Dogomania

Piękny,biszkoptowy szczeniak Lumpo walczy o życie... - parwo...ma dom


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='ewu']O to ta Pani:)
Odebrali ode mnie sunię na dworcu we Wrocławiu i szczęśliwi pojechali do Jeleniej Góry:) Sunie cudeńko, 3 miesięczny bobas, tak jak Lumpo:)[/QUOTE]
tak pamiętam tę sytuację z tą Panią, dobrze, że dali dom innej bidzie, a nie obrazili się na psy, tak jak robią często inni ludzie. Ewu, to w takim razie trasę na Wrocław już masz opanowaną:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dużo zdrowia dla Lumpo i szybkiego przekazania do nowego (mam nadzieję kochającego) domu...

Przepraszam, że odbiegnę od tematu, tutaj jest wątek dotyczący suni którą adoptowałam:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229614-Słodka-sunia-w-typie-wyżła-imię-IKA[/url]
Wszystko dzięki pani Basi, dziękuję bardzo za nieocenioną pomoc w transporcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']tak pamiętam tę sytuację z tą Panią, dobrze, że dali dom innej bidzie, a nie obrazili się na psy, tak jak robią często inni ludzie. Ewu, to w takim razie trasę na Wrocław już masz opanowaną:)[/QUOTE]
Tak , to bardzo kulturalni i pozytywni , młodzi ludzie:)
Wrocław opanowałam, nawet z dwoma przesiadkami po drodze:) Od wczoraj są problemy na odcinku koło Poznania i pociągi mają monstrualne opóźnienia. Dzięki pomocy Pani z kasy( biegała po dworcu żeby mnie znaleźć!!!!!!:)) dojechałam z sunią w miarę szybko. Zmieniłyśmy trzykrotnie pociąg ale dojechały bez problemów. Ludzie potrafią być kochani, bardzo mi pomagali przypadkowi podróżni, konduktorzy też:) Jeden był tylko z serii:"durny służbista" i zabronił żeby szczeniaczek siedział na siedzeniu. Kazał mi go dać na brudną podłogę !!!!!!! Nie zgodziłam się i wzięłam pieska na kolana. Zaraz po jego wyjściu pasażerowie z wagonu przyszli i powiedzieli: " niech siedzi na siedzeniu, ten cham już tu nie wróci" :) :)
Piesio miał zresztą czysty ręcznik i na nim leżał ale i tak zawadzał Panu służbiście....

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Tak , to bardzo kulturalni i pozytywni , młodzi ludzie:)
Wrocław opanowałam, nawet z dwoma przesiadkami po drodze:) Od wczoraj są problemy na odcinku koło Poznania i pociągi mają monstrualne opóźnienia. Dzięki pomocy Pani z kasy( biegała po dworcu żeby mnie znaleźć!!!!!!:)) dojechałam z sunią w miarę szybko. Zmieniłyśmy trzykrotnie pociąg ale dojechały bez problemów. Ludzie potrafią być kochani, bardzo mi pomagali przypadkowi podróżni, konduktorzy też:) Jeden był tylko z serii:"durny służbista" i zabronił żeby szczeniaczek siedział na siedzeniu. Kazał mi go dać na brudną podłogę !!!!!!! Nie zgodziłam się i wzięłam pieska na kolana. Zaraz po jego wyjściu pasażerowie z wagonu przyszli i powiedzieli: " niech siedzi na siedzeniu, ten cham już tu nie wróci" :) :)
Piesio miał zresztą czysty ręcznik i na nim leżał ale i tak zawadzał Panu służbiście....[/QUOTE]
dobrze, że czasami trafia się na dobrych ludzi, oby jak najrzadziej na takich służbistów;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']tak pamiętam tę sytuację z tą Panią, dobrze, że dali dom innej bidzie, a nie obrazili się na psy, tak jak robią często inni ludzie. Ewu, to w takim razie trasę na Wrocław już masz opanowaną:)[/QUOTE]
A to wątek suni,którą wczoraj wiozłam. Założyła go jej Pańcia :) Będą fotki małej:) Zapraszam, cudna jest:)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229614-S%C5%82odka-sunia-w-typie-wy%C5%BC%C5%82a-imi%C4%99-IKA?p=19388663#post19388663[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie skopiować info o stanie zdrowia Lumpo z fb :)

[h=6]Lumpo ma się coraz lepiej.
Wczoraj miał jeszcze spuszczaną ropę.
Jest jeszcze na antybiotyku,ale lekarze są dobrej myśli i uważają ,że w przyszłym tygodniu będzie spokojnie mógł opuścić lecznicę.
Jak tylko uznają,że nadszedł odpowieni czas zaraz mnie o tym poinformują.[/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Pozwoliłam sobie skopiować info o stanie zdrowia Lumpo z fb :)

[B]Lumpo ma się coraz lepiej.
Wczoraj miał jeszcze spuszczaną ropę.
Jest jeszcze na antybiotyku,ale lekarze są dobrej myśli i uważają ,że w przyszłym tygodniu będzie spokojnie mógł opuścić lecznicę.
Jak tylko uznają,że nadszedł odpowieni czas zaraz mnie o tym poinformują.[/B]

[/QUOTE]

Bardzo mnie to cieszy z dwóch powodów - że informacja jest i że taka dobra :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Wiadomość z ostatniej chwi[/B]li :)

[B]HURA !!! :)LUMPO JEST JUŻ WŁAŚCIWIE ZDROWY - JUTRO MOŻE OPUŚCIĆ LECZNICĘ. PILNIE MUSIMY SZUKAĆ TRANSPORTU DO WARSZAWY !!!
KTO POMOŻE ?!!![/B]

[B]A MOŻE JEST CHĘTNY JAKIŚ INNY DOMEK GDZIEŚ BLIŻEJ ...?[/B]

Edited by AtaO
Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Super :) to skąd załatwiliście dom na weekend - ktoś się na fb zgłosił? :)[/QUOTE]

Tak, gdy zrobłam raban - bardzo szybko były aż 4 propozycje :), dziewczyny są kochane :)

Dzięki serdecznie Ilo Nowosad za załtwienie tymczasu u Kasi z Pruszkowa. Dzięki temu Czekoladka i Lumpuś bedą blisko siebie i odpadły perypetie z dowozem Lumpo na np. drugi koniec Wawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...