Jump to content
Dogomania

Mat - Boston już w DS w Sosnowcu !!!!


Mysza2

Recommended Posts

Jak coś to Mysza ma mój nr, podam też gdyby ktoś potrzebował 721-035-215
Jutro od 8 do hmm 15 będę w schronisku (tam nie ma zasięgu) ale jak zobaczę, że ktoś dzwonił (albo sms i podpisać się że chodzi o Mata) to oddzwonię.

Spytam też pracowników czy kojarzą kto zabierał Mata

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie zdążyłam nawet pisać na bieżąco na wątku bo dużo się działo.
Pani Anetka zgodziła się zostawić Mata Bostona na noc, a ja się umówiłam z Ulką12 że rano go odbieram razem z Martiką i zawozimy go do hoteliku do Ulka12.
Myślę że w tej sytuacji się wstrzymamy, trzeba zobaczyć co to za dom jakie były okoliczności zniknięcia Mata itd i wtedy zdecydować co dalej.
Koszt pobytu u Ulka12 to 10zl/ dobę, których oczywiście nie mamy ale nie było czasu na zbieranie deklaracji.
Kochana pani Anetka zgodziła się przetrzymać go jeszcze do niedzieli więc mamy trochę czasu i na decyzję.

Link to comment
Share on other sites

:modla:o matenko padne ... dobrze choc ze wiadomo , kochane moje , ze ten piesio mial dom! cudny kochany przytulaczek , jedzcie dziewczyny jedzcie , zobaczcie jak tam jest w tym domu .... ale ulga choc , ze wiemy juz na 100 procent :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Nie wiem już co tu się dzieje :\
Spytam jutro kto ją wydawał i czy ktoś kojarzy. Nie wiem co, może właściciel ją odebrał? Bo niby skąd ta sama ulica ?!
A wy gdzie go znalazłyście?[/QUOTE]
Pan który myślał że to Daisy znalazł go w Zagórzu koło szpitala i powiadomił panią Anetkę bo myślał że to jej pies

Gosiu, a może w schronisku przez pomyłkę ktoś Ci podał na miary na ludzi, którzy go do schroniska przywieźli, a nie odebrali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Szlag by to ! :angryy:
Magda pisze u nas "Ja pisałam 8 maja : "[B]Mat - adopcja, jakos dziwnie cieszył sie jak ta pani przyszła po niego... "[/B]
ale jestem teraz zła ;/" czyli "Pani właścicielka" go odebrała ! :mad:[/QUOTE]
Myślicie że oddali go do schronu i potem odebrali jak był zoperowany?

Link to comment
Share on other sites

:modla::iloveyou:o losie jaki cudny ukochany piesio , jak tak mogli ...:-( wazne ze bezpieczny , kochana sasiadka Martusss, i piesio sasiadeczki jest tez razem na zdjateczku . sciskam kciuki :thumbs:... moze i tak Myszko ... ech,, smutny bardzo ten nasz swiatus czasem i okrutny

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, ja z reguły nigdy nie wchodzę w wątki, które ktoś mi przesyła, ale jak zobaczyłam zdanie, czy ktoś go w schronisku nie szuka to mówię, zobaczę, może u nas taki plakat był, albo ktoś pytał.
Jakbym nie weszła to dalej byśmy żyli w błogiej nieświadomości, że Mat ma się świetnie w DT :| !


Idę już powoli, jutro wypytam w schronisku co to w końcu było, co ta baba mówiła, czy jest wpisany jako sprzedaż czy nie. Czemu był w teczce z DT skoro poszedł do adopcji? Czy ktoś to niby DT ustalał z wetem?

Czy Wasza wizyta u tego babsztyla jest dalej aktualna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...