Jump to content
Dogomania

Mat - Boston już w DS w Sosnowcu !!!!


Mysza2

Recommended Posts

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To się naczytałam.....ale historia...:smhair2::smhair2::smhair2:

Ludzie są niepoważni !!!!! I jak jeszcze przeczytałam o tych gapiach co się na niego patrzyli z balkonów jak debile i nie pomogli to już w ogóle szlag mnie trafił !!!!!!!!! :angryy:


Najważniejsze,że trafił już w dobre ręce,tylko potrzebne $$$$,których brak :(

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny dziękuję, najważniejsze, że mamy zrzeczenie się a resztę będziemy zalatwiać. U dr skolika my zaplacimy tylko musicie mi powiedzieć, kirdy chcecie jechać a ja umówię wizytę. martwi mnie jednak to ze z łapą dalej jest słabo. Moze skonsultujemy to u dr Gierka? Karmę mogę przywieźć jutro do schroniska albo zawieźc do domu gdzie jest Mat,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filomen']dziewczyny dziękuję, najważniejsze, że mamy zrzeczenie się a resztę będziemy zalatwiać. U dr skolika my zaplacimy tylko musicie mi powiedzieć, kirdy chcecie jechać a ja umówię wizytę. martwi mnie jednak to ze z łapą dalej jest słabo. Moze skonsultujemy to u dr Gierka? Karmę mogę przywieźć jutro do schroniska albo zawieźc do domu gdzie jest Mat,[/QUOTE]

Pani Ewo nie ma za co dziękować najważniejsze że Mat bezpieczny. Mysz będzie z Panią w kontakcie i ustalimy dokładnie termin wizyty. Z łapką dziś lepiej nie mniej jednak jak Mat za długo chodzi wtedy pojawia się problem i w ogóle na niej nie staje :( w tej chwili dostał leki przeciwbólowe i przeciwzapalne....zobaczymy. Wczoraj nie stawal na niej wogóle dziś jest dużo lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Mój bazarek się skończył, więc po niedzieli może zrobię następny. Na NND z naciskiem na Mata :-)
Tylko muszę jeszcze na kilka fantów poczekać ;) Jutro dojadą psie śpiworki to może ktoś się jeszcze skusi :)[/QUOTE]

Super Gosiu :) Każda choć najmniejsza pomoc dla Mata mile widziana .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Uff to bardzo dobrze, że nie broi :-)
A ja własnie tworzę bazarek na Mata (tzn kasa pójdzie na NND, ale wtedy będzie za co mu zapłacić za zabieg m.in)
Dam linka jak zrobię ;)[/QUOTE]

Super Gosiu :) już teraz bardzo dziękuję w imieniu Mata :) fajny i kochany z niego psiak :) wierzę że tym razem znajdziemy mu najlepszy dom na świecie :)

Link to comment
Share on other sites

Tutaj bazarek na Mata :)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229172-Musuj%C4%85ca-kula-%C5%9Bpiworki-smycze-obro%C5%BCe-na-Mata-do-18-07-do-g-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229172-Musuj%C4%85ca-kula-%C5%9Bpiworki-smycze-obro%C5%BCe-na-Mata-do-18-07-do-g-21-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filomen']dziewczyny dziękuję, najważniejsze, że mamy zrzeczenie się a resztę będziemy zalatwiać. U dr skolika my zaplacimy tylko musicie mi powiedzieć, kirdy chcecie jechać a ja umówię wizytę. martwi mnie jednak to ze z łapą dalej jest słabo. Moze skonsultujemy to u dr Gierka? Karmę mogę przywieźć jutro do schroniska albo zawieźc do domu gdzie jest Mat,[/QUOTE]
Możemy jechać w poniedziałek, wtorek środę , czwartek (najlepiej po 17-tej, bo nie będę musiała urywać się z pracy, ale jak będzie konieczność wcześniej to też damy radę)

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Panią Anetką .....ustaliłyśmy że Boston zostanie na PDT do momentu znalezienia domu.
Koszt PDT to 200 zł i myślę że to bardzo dobra cena. Chłopak śpi na fotelu ....wyczesany ...wybiegany ....zadbany ....szczęśliwy :) Myślę że po jutrzejszej wizycie u weta pora wystartować z ogłoszeniami. Boston to psiak bardzo energiczny i wesoły. W domu zachowuje czystość. Wspaniale dogaduje się z całym zwierzyńcem.
W prezencie od Pani Anetki dostał piękną czerwoną obróżkę i smycz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jestem po rozmowie z Panią Anetką .....ustaliłyśmy że Boston zostanie na PDT do momentu znalezienia domu.
Koszt PDT to 200 zł i myślę że to bardzo dobra cena. Chłopak śpi na fotelu ....wyczesany ...wybiegany ....zadbany ....szczęśliwy :) Myślę że po jutrzejszej wizycie u weta pora wystartować z ogłoszeniami. Boston to psiak bardzo energiczny i wesoły. W domu zachowuje czystość. Wspaniale dogaduje się z całym zwierzyńcem.
W prezencie od Pani Anetki dostał piękną czerwoną obróżkę i smycz :lol:[/QUOTE]


Super, ale się cieszę :multi::multi::multi:
Ja też uważam, że to dobra cena :lol: Tym bardziej, że Pani Anetka ma swoje dwa psy a pomimo tego zdecydowała się pomóc i wziąc go do siebie :lol: To kobieta o wilekim sercu i Mat będzie miał u niej zapewnione na prawdę bardzo dobre warunki :lol::lol::lol:

Edited by AgusiaP
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Super, ale się cieszę :multi::multi::multi:
Ja też uważam, że to dobra cena :lol: Tym bardziej, że Pani Anetka ma swoje dwa psy a pomimo tego zdecydowała się pomóc i wziąc go do siebie :lol: To kobieta o wilekim sercu i Mat będzie miał u niej zapewnione na prawdę bardzo dobre warunki :lol::lol::lol:[/QUOTE]

Warunki najlepsze z możliwych :):):) Boston chodzi za Panią Anetką krok w krok :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosne10.gif[/IMG][COLOR=#4b0082]Ale cudnieeeeeeeeeeeeee:multi::loveu: ale sie radujeeeeeeeeeeeee[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosne_34.gif[/IMG]buziaczki serdeczne dla pani Aneci:loveu::loveu:i jej stadeczka:multi::multi: nareszcie jest dogooooooooo![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że nie będziemy mogli (w sensie NND) płacić za ten DT.
Płacimy za hotele, ale na to jest faktura, a z konta psiaków nie można wyciągać kasy i płacić za coś, na co nie ma rachunku/faktury.
No ale poczekajmy na Ewę.

DT - bardzo fajnie, super, że Mat nie musi wracać do schroniska. Tylko ja bym to widziała bardziej tak, że Pani Aneta dostaje od nas karmę, a wizyty u weta idą na nasze konto (prosi o fakturę na NND) i my za nie płacimy. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...