Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romek-Zamość'][FONT=Arial][SIZE=3]Gorzej jest z naszą Zadziorką, żadnego szczeniaka tak nie przeżywała. Chyba dlatego, że zawsze miała przy sobie innego malucha. Biega po działce i szuka Ady, jak jest w domu do popiskuje. Szkoda mi jej bardzo, więc ten wieczór mamy zamiar poświęcić na ukochiwanie Zadziorki. [/SIZE][/FONT][/quote]
Biedna mamuska, ukochiwajcie ją intensywnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']oni chca koniecznie szczeniaczka, jestem pewna ze znajde jakies kochane stworzonko dla nich( ciesze sie ze mam opinie dobrego doradcy jesli chodzi o psiaki, dzieki temu ludzie przychodza do mnie zamisat kupowac bezmyslnie rasowca, przeplacac za niego a potem dziwia sie czemu ten pies tak duzo szczeka (owczarek), czemu nie pilnuje sie nogi tylko czasem biega tak daleko (wyzel niemiecki), albo czemu jest taki leniwy (basset)...cos sie jednak zmienia, i czesto zwracaja sie do mnie osoby, ktore chca pokochac jakiegos psiaka, ale swiadomi odpowiedzialnosci chca to zrobic "porzadnie":)
a ja zastanawiam sie nad stworzeniem u siebie w domu (za miesiac przeprowadzam sie z bloku do domu na obrzezach zamoscia) domu tymczasowego,moj ulubieniec panow nie toleruje wogole, ale za to ze wszystkimi suczkami ma wysmienity kontakt:D[/quote]
Może mogłabyś pomóc w znalezieniu domów dla piesków trzymanych na tymczasie przez Missieek (ma problemy z sąsiadami)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75042[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No trzy dni mnie nie było... Adela poszła do domku a mnie nikt nie poinformował :mad: A ja siedziałam i cały czas myślałam o malutkiej... Cholerka koniecznie muszę "wymusić" na TZcie ten internet w domu.

STRASZNIE JESTEM SZCZĘŚLIWA :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...