Jump to content
Dogomania

Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))


Recommended Posts

Tak Gabi;) Ewcia robiła już zastrzyk u weta i mówi, ze nie będzie miec z tym problemu:lol:
Zresztą pani doktor ją pochwaliła:cool3: Żel na uspokojenie też jest już do odbioru:lol: Ewka podobno minęła się z dostawcą, więc jak tylko załatwi swoje sprawy przywiezi Ci go Gabrysiu i powie jak go podawac.
Boziu, zeby tylko zadziałał...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Gabi my z Myszką chociaż mały bazarek dla maleńkiej wystawimy po niedzieli ......ale prosimy o wsparcie. Czy jeszcze ktoś może nas wspomóc bazakiem ? choć malutkim ???[/QUOTE]

[B][COLOR=#ff0000]Dzięki serdeczne, na Was zawsze można liczyć. Ja jeszcze mam kilka rzeczy na bazarek.[/COLOR][/B]
[B]
Każda pomoc dla Tolci mile widziana!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79'][B][COLOR=#ff0000]Dzięki serdeczne, na Was zawsze można liczyć. Ja jeszcze mam kilka rzeczy na bazarek.[/COLOR][/B]
[B]
Każda pomoc dla Tolci mile widziana!!!![/B][/QUOTE]


Gabi ja przez weekend jeszcze coś poszukam i przekażę naszej Myszy bo mój aparat zdechł na AMEN :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi ja przez weekend jeszcze coś poszukam i przekażę naszej Myszy bo mój aparat zdechł na AMEN :([/QUOTE]

Jeszce raz wielkie dzięki. Jak będzie bazarek, a ja nadal będę mieć internet, to porozsyłam zaproszenia.
Może akurat ktoś Tolcię wypatrzy. Jak już będzie wyleczona trzeba będzie pomyśleć o ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Zaraz wyślę Martice fotki kilku fantów na bazarek dla Kiciuni i Perły...[/QUOTE]
Dziękuję Iwonko, kochana jesteś!!!!
A co masz ciekawego?
Ten żel pod prysznic od Ciebie z bazarku dla Perełki dałam mamie w prezencie. Podobno jest super i ślicznie pachnie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/tany.gif[/IMG] witaj Toluniu:iloveyou: cudne serdunko malunie-witajcie ciotenki , czytam i mocniutko sciskuniam za bidunie , u Gabryni ma jak w rajuniu[IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1111.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/tany.gif[/IMG] witaj Toluniu:iloveyou: cudne serdunko malunie-witajcie ciotenki , czytam i mocniutko sciskuniam za bidunie , u Gabryni ma jak w rajuniu[IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1111.gif[/IMG][/QUOTE]
Dzięki Ewuniu, witaj na wątku Toluni!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi jak tam Tola ??? Spokojniejsza ??? Mam nadzieję że dziś obędzie się bez koncertu :roll:[/QUOTE]
[B]Dodałam jej tego żelu do jedzenia, a ona cwaniara nie je.
Zawsze jak wyczuła, że ma jedzenie na spodeczku to przychodziła i zaraz jadła, a teraz 2 razy powąchała i tyle.
I zaczęła koncert. Mam nadzieję, że za chwilę jednak zje. Jak nie, to postaram jej dać tego żelu prosto do pyszczka [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79'][B]Dodałam jej tego żelu do jedzenia, a ona cwaniara nie je.
Zawsze jak wyczuła, że ma jedzenie na spodeczku to przychodziła i zaraz jadła, a teraz 2 razy powąchała i tyle.
I zaczęła koncert. Mam nadzieję, że za chwilę jednak zje. Jak nie, to postaram jej dać tego żelu prosto do pyszczka [/B][/QUOTE]

mały cwaniak no :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']mały cwaniak no :mad:[/QUOTE]
Cwaniak, że hej! Zabrałam jej to jedzenie z żelem, bo nie zanosiło się, że zje.
Dałam jej tak na pyszczek i z ząbki, żeby zlizała, bo pyszczka też nie chciała otworzyć, jak zobaczyła ten specyfik.
Teraz zjada suche, już bez dodatku.... CWANIARA MAŁA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Cwaniak, że hej! Zabrałam jej to jedzenie z żelem, bo nie zanosiło się, że zje.
Dałam jej tak na pyszczek i z ząbki, żeby zlizała, bo pyszczka też nie chciała otworzyć, jak zobaczyła ten specyfik.
Teraz zjada suche, już bez dodatku.... CWANIARA MAŁA[/QUOTE]

Iwonka mówiła że kotka jej syna była identyczna i też dawała koncerty do rana ......czarnulki podobno mają charakterki ;)
Gabi oby Wam tylko noc przebiegła spokojnie i nie było żadnych skarg :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Iwonka mówiła że kotka jej syna była identyczna i też dawała koncerty do rana ......czarnulki podobno mają charakterki ;)
Gabi oby Wam tylko noc przebiegła spokojnie i nie było żadnych skarg :shake:[/QUOTE]
Mam nadzieję, że będzie ok. Dałam jej mało tego żelu, bo bałam się "przedobrzyć"
Teraz Tolcia się bawi, zobaczymy co będzie po zgaszeniu światła?
A swoją drogą mnie by nie przyszło do głowy, żeby mieć do kogoś pretensje, że u niego kot miauczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Mam nadzieję, że będzie ok. Dałam jej mało tego żelu, bo bałam się "przedobrzyć"
Teraz Tolcia się bawi, zobaczymy co będzie po zgaszeniu światła?
A swoją drogą mnie by nie przyszło do głowy, żeby mieć do kogoś pretensje, że u niego kot miauczy[/QUOTE]

Gabi ludzie niestety są różni. Nie tolerują w bloku miauczenia czy szczekania .......
W nocy jest bardzo cicho więc niesie podwójnie .....stąd pewnie te skargi :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi ludzie niestety są różni. Nie tolerują w bloku miauczenia czy szczekania .......
W nocy jest bardzo cicho więc niesie podwójnie .....stąd pewnie te skargi :([/QUOTE]
Pewnie tak....
Tola właśnie zapolowała na pluszowego Prosiaczka i go tarmosi, żel ma zacząć działać około godziny od podania.
Czekamy.... za późno jej dałam. Ale to nic, podczas zabawy jest cicho:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Ciekawe jak nocka minęła.
Aż się boję, czy Gabrynia nie odsypia nieprzespanej nocy...[/QUOTE]
Jestem, jestem.
Wstałam wcześnie, ale gotowałam, trochę sprzątałam itp.
Tolcia była spokojna po tym żelu.
Trzy, albo cztery razy miauczała, ale krótko.
Ale ja jakoś nie mogłam spać, może przez upał.
Tola przed chwilą weszła pod kanapę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...