Jump to content
Dogomania

Tofik -spaniel z kurnika ze swierzbem znów prosi o pomoc..Szukamy DT / DS.


rytka

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem już. Dzięki Marylin za powiadomienie, bo ostatnio rzadko zaglądam na dogo. Mogę zrobić mu wydarzenie na FB, ale chciałabym, żebyście pomagali mi je rozgłaszać. Mam teraz mało czasu i nie będę w stanie co chwilę udostępniać jego wydarzenia, a im cześciej będzie pokazywany, tym do wiekszej ilosci osób dotrze.
Finansowo niestety nie wspomogę, bo mam już na utrzymaniu jedną spanielkę w hoteliku... :-?



A tak wyglądał Tofik w październiku zeszłego roku:

[IMG]http://images49.fotosik.pl/1130/5d3b4494cd1ac683med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/1157/e162c25cbf21343cmed.jpg[/IMG]

I filmik:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=Qf4a38J2LK4[/URL]



Bardzo żałuję, że nie udało się go wcześniej zabrać... :-?

Link to comment
Share on other sites

dziekuje moze pojawienie sie Tofika na FB przyniesie mu przyjaciół a moze i ds;)
tez zaluje ,ze wczesniej nie udało sie go wyrwac z kurnika ale siła go zabrac nie mogłam a podstaw do interwencji nie bylo, on nie byl nigdy wychudzony, zaniedbany owszem zapchlony smierdzacy zakołtuniomny nic dziwnego patrzac na warunki w jakich przebywal ale wiele psow ma podobne na wsiach:(

Link to comment
Share on other sites

Och jaki śliczny ten Tofik! I ile radości ma w sobie mimo tego cierpienia! Bardzo wzruszający filmik....widac że rany się goja i wszystko jest na dobrej drodze. Może ktoś sie dorzuci do leczenia??? Jak tylko będzie zdrowy to na pewno szybko znajdzie dobry domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']to dobre wiesci. Rytko, moze wystaw jakis bazarek na Tofika, tak sié ratujá na wielu wátkach.[/QUOTE]

chetnie ale nie mam fantow robilam kilka bazarków wczesniej na moje tymczasy na koty ze wsi na sterylki ,lecznie ,budke itp i sie wyfantowalam:(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#663366][FONT=georgia]A ja Wam jeszcze powiem, że Toffik nauczył się bawić patyczkiem. Ten gamoń mały nie wiedział o co chodzi, kiedy mu się rzuci kijka. Ja mu go rzucam, a on patrzy się na mnie i w ogóle nie widzi gdzie ten patyczek leci. Oczywiście dupka chodzi na pełnych obrotach, pies podekscytowany. Muszę mu rzucać na jego wysokości głowy i niedaleko, zeby go widział, wtedy podbiega, podnosi i leci uradowany! ;)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

no co Ty to Cie Tofik w balona zrobił;)on doskonale wieział do czego patyk słuzy, jak tylko mnie widział zmęczał,zebym mu rzucała...jak wspomniałam on nieraz siedział tygodniami nie wypuszczany a nieraz 3 dni latał samopas.wpadał do mnie na kanapki do domu jak sie najadl to chciał zawsze wychodzic szybko za to na dworze jak mnie dopadł to sam przynosil kija do rzucania;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniatam']Rytka, ja jestem "świeża" i nie mogę ani nie umiem wystawiać bazarków, ale poszukam w weekend jakiś fantów - może ktoś będzi mógł je wystawić.....zawiozę je albo prześlę do tej osoby.....myślisz że to ma sens?[/QUOTE]

jak najbardziej. Moze Rytka przejélaby fanty od Ciebie i wystawila, bo potrafi robic bazarki.

Link to comment
Share on other sites

moge zrobic ale.... dwie wersje a nawet trzy;
-przesylasz do mnie fanty jesli to wagowo nie duzo i sie oplaca
-lub robisz zdjecia przedmiotom wysylasz do mnie ja wystawie bazarek a po zakonczeniu i rozliczeiu Ty wysyłasz fanty ew.kupujacym .
-lub szukamy kogos do o wystawienia bazarku z Twojego miasta

jest jeszcze jeden szkopół to by trzeba juz bo ja prawdopodobnie pod koniec miesiaca wyjezdzam i potem moge nie miec dostepu do netu a to utrudnia a wrecz uniemozliwia prowadzenie bazarku;)

Link to comment
Share on other sites

bylo by fajnie gdyby znalazł sie jakis dt pewnie niebawem Tofik opusci klinike i co dalej....
przydało by mu sie troche 'oglady',zeby poznal zycie w domu przy czlowieku zanim tafi do ds .napewno kiedy zostaje sam nie piszczy nie szczeka wiem bo siedzial sam zamkniety w chlewnie i nigdy nie byl slychac go mnimo,ze inne psy naokolo szczekaly...kto mogglby podarwowac dt dla Tofiego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Czy fundacja ma Paypal? Takie pytanie padło na Facebooku.
Jeśli nie, to może ktoś użyczy?[/QUOTE]

ja to sie wogóle nie znam:oops::shake:
zapytam jutro GonieP .
na stronie fundacji znalazlam tylko takie dane do wpłat z zagranicy;[LEFT][COLOR=#5F5435][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#5F5435][FONT=Arial][B]Fundacja „Głosem Zwierząt”[/B]
Ul. Lodowa 2/1
60-226 Poznań[/FONT][/COLOR][COLOR=#5F5435][FONT=Arial][B]NIP[/B] 7792386785[/FONT][/COLOR][COLOR=#5F5435][FONT=Arial][B]KRS[/B] 0000373309[/FONT][/COLOR][COLOR=#5F5435][FONT=Arial][B]Konto:[/B]
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177[/FONT][/COLOR][COLOR=#5F5435][FONT=Arial][B]Przelewy zagraniczne:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#5F5435][FONT=Arial]IBAN: (PL przed nr konta bankowego)[/FONT][/COLOR][COLOR=#5F5435][FONT=Arial]BIC/SWIFT: ALBPPLPW[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...