Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

Ja też wezmę żarcie i ..dla psa chyba tez ,  generalnie w planie jest po dojściu do Brzeźna wrócić do Sopotu , co planowo razem powinno trwać w granicach 6-8 godzin, zależnie od przerw :)

 

około 18 musze być w domu xD więc jestem za 6h :P No ewentualnie sobie to troche skrócimy, no chyba że przełożymy na 11?

świetne te zmienianie nicku :P

 

Potwierdzam - w końcu pozbyłam się tego durnego maryg22 xD

yolo yolo 

 

yolo Buńko bez tych zasranych buziek :P

Elo :laugh2_2:

elo elo

Link to comment
Share on other sites

No to super   :)

A te Twoje koleżanki też idą? :D

 

Jaram się nowym dogo xD

 

Nie, nie idą,  coś im wypadło...W sumie nie wiem co , bo jak z nią gadałam to byłam w dość głośnym miejscu i nie do końca zrozumiałam, w każdym razie tyle zrozumiałam że nie idzie, a druga koleżanka to cień tej pierwszej ...Też siem jaram, jakie ono szybkie i że jesteś Baton :lol!:

Link to comment
Share on other sites

Mada95, w 12 Wrz 2014 - 9:07 PM, powiedział:

Nie, nie idą,  coś im wypadło...W sumie nie wiem co , bo jak z nią gadałam to byłam w dość głośnym miejscu i nie do końca zrozumiałam, w każdym razie tyle zrozumiałam że nie idzie, a druga koleżanka to cień tej pierwszej ...Też siem jaram, jakie ono szybkie i że jesteś Baton :lol!:

hahaha, spoko :P
Ja się tylko wkurzam, że część subskrypcji mi zniknęła, ale tak poza tym to spoko :D Nie mogę się przyzwyczaić co prawda do nowej grafiki i wgl, ale to raczej oczywiste :) No i nowe dogo ma sporo nowych, fajnych funkcji :D Gdyby nie te subskrypcje to była bym zachwycona xD Batonem to już od dawna jestem, teraz tylko to potwierdziłam zmieniając se nazwe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Haha a mnie właśnie wręcz przeciwnie, przywróciło jakieś stare subskrypcje :lol:

Fajnie teraz szybko chodzi i nareszcie można posty edytować, mnie się bardzo podoba :D

Ja straciłam te, które śledziłam po cichu, gdzie nic nigdy nie pisałam  :/  Przynajmniej mam nadzieję, że tylko te straciłam :P

Czy szybciej chodzi to nie wiem, bo mi net szwankuje dość bardzo :mad: Ale edytować posty przecież można było już w starym :P O, emotki mnie jeszcze denerwują, ale to raczej też kwestia przyzwyczajenia :D

Link to comment
Share on other sites



Mi też się podoba nowe dogo! Lepiej się korzysta :> 

Baton  :megagrin:

 

Masz coś do batonów? :mad:



Teraz zauważyłam, że te galerie tylko odwiedzane mi poznikały! Ale to tylko dwie, jakoś zboleję. Albo zacznę się tam udzielać :lol:

A emotki faktycznie jakieś koślawe są, trzeba do nich oko przyzwyczaić...

No to mi zdecydowanie więcej niż 2 galerie usunęło, ale faktycznie pojawiły sie też te wątki, które kiedyś przez przypadek z subów wywaliłam :P



Cześć :) No i nick teraz idealnie pasuje  :loveu:

Hejka :D

 

Dzisiaj przeszłyśmy całkiem ładny kawałek drogi - w sumie to nie wiem ile to było, ale myślę że coś koło 20 km :P

 

wowwowwow! pieseł wita się z innym piesełem! wow! Nawet z dwoma piesełami! Co jak co, ale na prawdę jest się z czego cieszyć :D

IMG_7312_zps1c03b10c.jpg

 

IMG_7325_zpsa8512f4b.jpg

 

IMG_7311_zps6a81eae7.jpg

 

IMG_7310_zpsf57392e0.jpg

 

IMG_7315_zpsef8c9949.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Morze, moja wielka miłość  :loveu:

Zapragnęłam tej obroży! Świetna jest.

Ja dzięki nowemu dogo wreszcie mogłam zmienić tytuł galerii  :laugh2_2:  I w ogóle fajne, szybkie jest. I już nie wywala mnie w trakcie pisania pierwszego po zalogowaniu postu. Co do subskrypcji to ja i tak miałam pozapisywane wszystkie obserwowane wątki w ulubionych. Ależ jestem sprytna   :eviltong:  

Link to comment
Share on other sites


poznikaly subskrypcje w ktorych sie nie pisalo nic dluzej niz rok ;)

tak w teorii

bo mi poznikala ponad połowa ;/

a emotki byly lepsze w starej...

No to wszystko jasne...

 


Morze, moja wielka miłość  :loveu:

Zapragnęłam tej obroży! Świetna jest.

Ja dzięki nowemu dogo wreszcie mogłam zmienić tytuł galerii  :laugh2_2:  I w ogóle fajne, szybkie jest. I już nie wywala mnie w trakcie pisania pierwszego po zalogowaniu postu. Co do subskrypcji to ja i tak miałam pozapisywane wszystkie obserwowane wątki w ulubionych. Ależ jestem sprytna   :eviltong:  

To kupuj tą obroże! :P

Hahahah, sprytna jesteś :D

 

IMG_7355_zps8ab15d26.jpg

 

IMG_7346_zps6ff0a2c8.jpg

 

:diabloti:

IMG_7349_zpsd9b3074f.jpg

 

IMG_7359_zps2b01a2fe.jpg

 

IMG_7354_zpsf27a8eb8.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...