Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

Superpordukcja jakich mało :D
Kupuj tę adresówkę, nie czekaj 

No wiadomo, takiego filmiku jeszcze nie widzieliście! :evil_lol:

No, ale trzeba było się pochwalić takim ładnym przywitaniem z pieskami :P Bo o ile z tym ratlerkiem widać było że jest spięta, to z westem i yorkiem pełen luz :D No i te wcale nie krzywe rollery :diabloti:

 

Trochę za późno - adresówka już zamówiona... nie tylko adresówka  :siara:

 

No i wczoraj doszły w końcu wyniki - o ile dobrze rozumiem to wszystko jest w porządku :D Przynajmniej jedyne co z niech zrozumiałam, czyli komentarz o tym świadczy :P   "w obrazie białokrwinkowym nie znaleziono komórek nietypowych." :D

W poniedziałek idziemy do weta ogarnąć co dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Hej!  Chciałam się przywitać i poinformować, ze bd częściej Was odwiedzała 

 

Ile Joy ma lat? 

Ten jej język jest mega!  

Witamy i zachęcamy do odwiedzin :D

6 lat ;)

 

Ciekawe, co wet powie na te wyniki w takim razie. Najważniejsze, że teraz już dotarły

http://i1076.photobucket.com/albums/w449/Marika_Joy/IMG_7576_zps59293c22.jpg słodzizna 

No, na szczęście tym razem już przyszły na czas :D

 

widziałam właśnie te ubranka w biedrze. Wszystkie były takie malutkie 

Fajne te ubranka, ale rozmiarówkę to niezłą mają xD Chociaz nie powiem - mi pasuje :P

 

Byłyśmy od weta. Powiedział że te wyniki bardzo dobre, ładnie przytyła (podobno teraz wygląda idealnie, z resztą też tak sądzę :D ), węzły chłonne też już ładne (chociaż wet ma wątpliwości czy jeszcze trochę nie za duże), miała więc pobieraną znowu krew na morfologie i biochemie by zobaczyć czy wyniki już lepsze ;) A... i dziabnęła technika xD

Link to comment
Share on other sites

Hej Joyki ;)

Cześć Leokadia :]

 

No, ale nie wiem co mam zrobić... bo chciałam zupę ugotować, ale w przepisie było 2kg psa, a ja nie mam ani 2 kg ani psa :( :diabloti:

 

Tyśka - sorry, że tak ale multicytat głupi :P Technik musiał jej bardzo smakować skoro już drugi raz go próbowała :P A tak serio to nie wiem o co jej chodzi, ale ona tego technika nie znosi xD 

 

A no i Joy pierwszy raz od lat je mokre żarcie - karma sie nam właśnie skończyła, a wet powiedział że jutro się okaże czy dalej ma na niej być, więc stwierdził że bezsensu dzisiaj kupować i chciał nas próbkami poratować :D Ale, że akurat próbek nie mieli to nam puszke dał :P Młoda zachwycona :P

Link to comment
Share on other sites

wiesz że zup nie lubie..

zapomniałam xD a znasz coś innego dobrego z psio-szczura? :diabloti:

 

Mamy już wyniki z wczoraj :D Weterynarz mówi, że są dużo lepsze (próby wątrobowe są już w granicach normy) no i erytrocytów dużo więcej :D No royalu hepaticu ma być jeszcze z 2-3 miesiące (zwariuję chyba xD), tabletki przez 2 tygodnie jeszcze ma dostawać :) No i za około 3 miesiące do kontroli, czyli znowu krew pobierana będzie :P 

Link to comment
Share on other sites

Ooo, mojemu kochanemu pieskowi też nie podobają się tkanki roślinne... Fajnie wiedzieć, że podziela moje zdanie :evil_lol:

10726798_766863036717874_769618639_n_zps

 

Chociaż mogła się z tym wstrzymać aż się nauczę tej strony... no cóz - jak mi jutro sprawdzian nie pójdzie to przynajmniej mam na kogo zwalić :diabloti: ciiiii, że to tylko malutka część całego materiału na sprawdzian  :siara:

 

edit: dodam, że chwilę wcześniej jeszcze tak słodko spała, że aż zdjęcie musiałam jej zrobić :P

[URL=http://s1076.photobucket.com/user/Marika_Joy/media/10726538_766877770049734_218942788_n_zps26bb02da.jpg.html]10726538_766877770049734_218942788_n_zps[/URL]

Link to comment
Share on other sites

hahaha ....... widać spragniona wiedzy :D

hahaha, no bardzo :P

 

Baton źle to zinterpretowałaś.  Joy uczyła się po prostu na biologię. Zmęczyła się spaniem (xD) to chciała sie pouczyć, a to, że inaczej to już jej sprawa  :jumpie:

Tak, na pewno :P Chociaż... fajnie by było gdyby można było się tak uczyć :D

Link to comment
Share on other sites

O fajnie, multicytat znowu mi nie działa xD

 

Tak, z całą pewnością ona chciała mnie ratować przed przegrzaniem mózgu :evil_lol:

 

Hmmm.... zdecydowanie nie jedyną :P W ogóle to właśnie doszłam  do wniosku, że nauczyciele to chyba jakiś dziwny gatunek, który psów w domu nie ma... bo jakby mieli to by nie zakładali od razu że "pies zjadł mi prace domową" to kłamstwo... :diabloti: Rozumiem, że to słaba usprawiedliwienie, no ale żeby odrazy z góry myśleć, że to kłamstwo :evil_lol:

 

Joy strasznie się obfutrzyła :P Mega gęsty podszerstek teraz ma, ale rozczesać by się ją przydało... tyle, że gdzieś przepadły wszystkie rzeczy do czesania xD No furminator znalazłam, ale on mi w tej chwili akurat nie potrzebny  :siara:  Także, ma ktoś może pomysł, w jakim genialnym miejscu mogłam to wszystko schować? :diabloti:

 

IMG_7597_zps7802fac3.jpg

 

IMG_7592_zps6c74025c.jpg

 

IMG_7590_zps392485fe.jpg

 

IMG_7588_zps953bc198.jpg

 

IMG_7586_zpsff1bb8aa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tyśka - to wtedy będzie ja trzeba już na łyso ogolić co by się kołtunów pozbyć :evil_lol:

Collakowa - ja jej sobie bez tego języka nie wyobrażam :P Z resztą patrząc na zdjęcia na których jakimś cudem język ma schowany, to stwierdzam że jej mina bez tego języka jest jeszcze głupsza... :P

 

Doszła do nas paczka od Furkidz  :siara:  Mamy pająkowy komplecik  :loveu:  A ta adresówka jest genialna - taka malusieńka, że aż w szoku byłam jak ją zobaczyłam   :grins:  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...