Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Fajne w tych szelkach wygląda. Taka zabawka :lol:
A sztuczka świetnie wygląda, pieseł cyrkowy.[/QUOTE]
Ide do cyrku z nią! :diabloti:
Hahahaha, te szele szybko awansowały na moje ulubione :lol: Chociaż od góry mogły by wyglądać ciekawiej, bo tak nudno jakoś :evil_lol:
[quote name='Sonka95']Super jej wychodzi ta sztuczka z filmiku :loveu: :cool3:[/QUOTE]
Sama nie wierze, że tak szybko przestała tymi łapami machać :lol: Z reguły odkręcenie czegoś takiego trwa u niej znacznie dłużej :D
[quote name='maltanczyk89']Ja po prostu oczy przecieram ze zdziwienia jak widzę Joy na filmikach :smile:[/QUOTE]
Miło słyszeć :D

Co za pies.. ja nie łażenie po mrowiskach to tarzanie w zdechłych jeżach :diabloti: Tak, w jeżach, nie w jeżu - dwa dzisiaj zaliczyła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']Baton bierz tego ze schronu co tyś wstawiała u siebie :loveu: Cudeńko :loveu:[/QUOTE]
O tego:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10425001_617043615081326_6584681272653940597_n.jpg?oh=6a8c60eea8de4d01c58bc1df94e5e5c2&oe=54652EC4&__gda__=1415743406_4a0ddda8adfdd38cdee33f07f7146b3c[/IMG]

Albo:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/64737_353965791389111_1219338119_n.jpg?oh=251ef1d730b443adf646102dd190f78b&oe=547C0B4C&__gda__=1415462304_abb59366a0282787d9c4f70e1b26b154[/IMG]

Kasa zarobiona przez Joy starczyłaby Ci jeszcze na obróżki :p

Link to comment
Share on other sites

Ja sama się torturuję takimi zdjęciami. Zwłaszcza, jak wraca do mnie myśl o wychuchanym szczylu z hodowli. Tak, jestem dla siebie okrutna 8)
I mi go żal też, ale za duże ryzyko, by go wziąć, wykąpać i tymczasować. Mam zasadę, że nie biorę do siebie samców :(

Link to comment
Share on other sites

Iwona - przyznaj się że chcesz mieć kolejnego kandydata do hodowli parfoxów :diabloti: Tylko jeszcze musiałabym uzbierać sporo na łapówkę dla mamy by tego upragnionego terierka nie wywaliła :evil_lol:
[URL]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/64737_353965791389111_1219338119_n.jpg?oh=251ef1d730b443adf646102dd190f78b&oe=547C0B4C&__gda__=1415462304_abb59366a0282787d9c4f70e1b26b154[/URL] boski :loveu:
Magda - nawet wiem o którego Ci chodzi :D Tylko imię zapomniałam xD ale faktycznie fajny jest :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Powiedz mi ktoś, co ja mam zrobić z czymś takim?
[video=youtube;wWfDFU0PnhE]https://www.youtube.com/watch?v=wWfDFU0PnhE&list=UU4_G_mtW3IWtDTKdhfyF9dw[/video]

Debil ładnie już ogarniał co ma robić, względnie trafiała do kubeczka gdy nagle wpadła na pomysł używania łap. I niestety pomysł ten jej się spodobał i usilnie przewraca kubek, co z tego że za to nagrody nie ma :P[/QUOTE]
:diabloti:

[quote name='Angi'][COLOR=#f0f8ff]yuki nie ogarnie naszego pisma xd[/COLOR][/QUOTE]
Ogarnęłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Joyowate, spokojnie możecie się pakować i do nas przyjeżdżać. Dzisiaj ogarnęłam świetną miejscówkę, raj dla Joy! Przez parę dobrych metrów znajdują się duże mrowiska. Jedno przy drugim. Także wiesz, miałaby spacer marzeń :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][URL]http://i1076.photobucket.com/albums/w449/Marika_Joy/IMG_7109_zps5249ba82.jpg[/URL] jaki demon :diabloti:[/QUOTE]
Hahahaha, aż strach :evil_lol:

[quote name='Yuki_']:diabloti:

:loveu:
Ogarnęłam :evil_lol:[/QUOTE]
brawo!
[quote name='Angi']wow, GRATULUJĘ :loveu:[/QUOTE]
:loveu:
[quote name='Ty$ka']Joyowate, spokojnie możecie się pakować i do nas przyjeżdżać. Dzisiaj ogarnęłam świetną miejscówkę, raj dla Joy! Przez parę dobrych metrów znajdują się duże mrowiska. Jedno przy drugim. Także wiesz, miałaby spacer marzeń :evil_lol:[/QUOTE]
Ooo już jedziemy! :loveu: Rozumiem że mrówki czerwone? :evil_lol:

Dzisiaj Joy zaliczyła kąpiel i musze powiedzieć, że widać sporą różnice. Ostatnio kąpałam ją niecały miesiąc temu, jak byłyśmy u Kasi i wyraźnie było widać zapadnięte boki, kręgosłup, zarys żeber lekko też (a pamiętajmy że to jeszcze przez sporą ilość kłaków) :roll: Dzisiaj żeber widać nie było, kręgosłup też widać było mniej, wcięcie w tali owszem, ale nie już tak duże (może jeszcze trochę za duże, ale różnica ogromna) :loveu: No i waga pokazuje już 1,55 kg :evil_lol:, czyli 150g więcej przez te 3 tygodnie :loveu: Aaa, no i na wyniki czekam już 3 tygodnie, podczas gdy miałam czekać tylko dwa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ale grubas z niej, jak Ty ją utrzymujesz na smyczy :diabloti:

Pewnie, że czerwone. I duże, i czarne, i latające. Wszystkie mają jedną cechę - są upierdliwie gryzące, kilka mnie dzisiaj pogryzło tylko dlatego, że szłam tą ściężką szybkim krokiem. Weszłam na ich teren, to nic że się nie zatrzymywałam, byłam intruzem 8) Także Joy, coś dla Ciebie ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ale grubas z niej, jak Ty ją utrzymujesz na smyczy :diabloti:

Pewnie, że czerwone. I duże, i czarne, i latające. Wszystkie mają jedną cechę - są upierdliwie gryzące, kilka mnie dzisiaj pogryzło tylko dlatego, że szłam tą ściężką szybkim krokiem. Weszłam na ich teren, to nic że się nie zatrzymywałam, byłam intruzem 8) Także Joy, coś dla Ciebie ;p[/QUOTE]
Hahaha, wiesz - ledwo daję sobie z nią rade :evil_lol:
Ach... raj na ziemi :loveu: Teraz tylko poszukać jakiegoś debila, który by tam z nią poszedł i przesiedział cały dzień :lol:
A właśnie, dzisiaj znowu stała sobie w najlepsze na mrowisku xD ale takim małym i co dziwne z czarnymi mrówkami :evil_lol: Ale to chyba przypadkiem było :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Hahaha, wiesz - ledwo daję sobie z nią rade :evil_lol:
Ach... raj na ziemi :loveu: Teraz tylko poszukać jakiegoś debila, który by tam z nią poszedł i przesiedział cały dzień :lol:
A właśnie, dzisiaj znowu stała sobie w najlepsze na mrowisku xD ale takim małym i co dziwne z czarnymi mrówkami :evil_lol: Ale to chyba przypadkiem było :lol:[/QUOTE]

No tak myślałam... nie rozumiem jak możesz takiego bydlaka w domu trzymać :shake:
Morus :diabloti:
Mój kundel też ma schizę... od szczeniaka. Kocha wsadzać się, a przede wszystkim swojego siusiaka do pokrzyw. :evil_lol: Także myślę, że mają wspólny temat :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']No tak myślałam... nie rozumiem jak możesz takiego bydlaka w domu trzymać :shake:
Morus :diabloti:
Mój kundel też ma schizę... od szczeniaka. Kocha wsadzać się, a przede wszystkim swojego siusiaka do pokrzyw. :evil_lol: Także myślę, że mają wspólny temat :eviltong:[/QUOTE]
hahahahaha xD ale powiem Ci, że Joy też po pokrzywach łazi i se nic nie robi z tego :lol:
[quote name='Mada95']A psu przeszkadzają pokrzywy?[/QUOTE]
No właśnie też się zastanawiam... no ale niby powinny przeszkadzać bo co za różnica czy pies czy człowiek :D Tzn wiadomo, że przez sierść to pewnie nie robi albo dużo mniej, no ale łysy brzuch to już raczej tak jak my :lol: A Joy się na pokrzywach kładzie często :P

Jutro 3 chemie :loveu: :evil_lol: Ale plan w sumie nie najgorszy :lol: Codziennie na 8, co mi akurat nie przeszkadza, w poniedziałek i piątek 8 lekcji (za ten piątek to mam ochotę kogoś zamordować, co jak co ale w piątek to kończyć lubię wcześniej :lol:), wtorek lekcji mam 7, a w środe i czwartek 6 :loveu: Spodziewałam się że będzie gorzej xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']
Nienawidzę Cię, Marika! Masz za ładny plan![/QUOTE]
Serio jestem w szoku, bo myślałam że 7 lekcji to minimum będzie a zwykle 8, a tu proszę - 2 razy po 6 lekcji :D Aaa i 7 biologi i 7 chemii w tygodniu xD Biolę wręcz uwielbiam i te 7 godzin mi jakoś się robi, ale mam wrażenie że chemii nie ogarnę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...