Jump to content
Dogomania

Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD


Buńka

Recommended Posts

ja mam całą wielką szafkę puzzli

będzie około 50 sztuk już popakowałam po dwa obrazki do jednego pudełka bo mi się nigdzie nie mieściły

 

Jak Ci nie przejdzie mania puzzlowa do następnego przyjazdu Słodkopsiaków do Katowic to Ci jakieś podrzucę tylko wolisz krajobrazy? zamki? miasto? czy zwierzaki ?

z tym , że mam głównie 1000-1500 części tylko...i jedne puzzle które mają chyba 2500 części, których nie układałam od lat !

 

Ja kiedyś też miałam pokaźną kolekcją... chociaż na pewno nie aż tak wielką :D Ale wszystko gdzieś wydałam :< Zostało mi tylko właśnie jedno jedyne pudło które gdzieś sobie leży i się kurzy ale brak tam elementów... 
Chętnie bym coś przygarnęła, tzn zakupiła :) Albo może jak będzie się tworzył jakiś bazarek na słodkopsy to cioteczka by wystawiła, tylko wtedy kurcze może mnie ktoś ubiec z zakupem :D Jeśli o wzór chodzi to coś trudnego :> najbardziej lubię właśnie kwiaty w wazonach <3 Ale dla odmiany mogło by być i miasto :)

ja nie mam cierpliwości do puzzli (o dziwo moje dzieci mają, chyba je w szpitalu podmienili:P)

A u mnie to się dopiero okaże jak z tą cierpliwością :D Kiedyś to lubiłam i mogłam siedzieć godzinami ... ale noo ... to dawno było :D 
 

Link to comment
Share on other sites

to ja coś naszykuje trudnego...mam jedno miasto dla cierpliwych ;) kwiatków w wazonie nie mam...ale mam ładne pejzaże z kwiatami ;) 

 

ja ostatnio nie mam czasu na puzzle...no i przy trzech psach i dwóch kotach ciężko...już widzę jak mi biegają przez luźno leżące części :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...