Jump to content
Dogomania

Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD


Buńka

Recommended Posts

będą będą w swoim czasie O:) Teraz siedzę jak na szpilkach żeby uniknąć spotkania z sąsiadem który u nas siedzi :D Mam już dość wałkowania tematu jakie plany po zakończeniu i jak przygotowania do matury :/
No i chcę z piesełami myknąć na spacerek jeszcze :P A wieczorkiem fotki ;) Co prawda nie najlepszej jakości bo robione w biegu ale szele uchwycone :P 

Link to comment
Share on other sites

Obiecane foteczki dla Batonęła ;) Czasami uda mi się dotrzymać obietnicy huehuehue 
No i nowe szeleczki :) Kupione po taniości 8| Czarne co prawda ale chociaż będą do wszystkiego pasować :) 
Fotki trosze robione w biegu i na chama xD Pieseł zmuszony do zdjęć poprzez przywiązanie do ogrodzenia :D 
2uyg0nd.jpg

15hy4xv.jpg

Tutaj gdyby zdjęcie było robione z profilu zobaczyły byście idealną parfoksią pozycję wystawową ahahah :D 

zv8rj5.jpg

2vv88ig.jpg

2yko114.jpg

Link to comment
Share on other sites

No i oczywiście dzisiaj znowu byłyśmy zmuszone do kąpieli bo sucza gdzieś sobie u zieleniła cały bok -_-
Chociaż z dwojga złego lepsze to niż qupa xD 

Przepis na zawijanego parfoksa ...
29av86h.jpg

... po chińsku :D 

29bg9so.jpg

Mamy też kolejny filmik z dzisiaj :D Ale to może jutro ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

To jutro :D o ile sąsiad znowu nie postanowi nas nawiedzać :( 
I o ile ktoś zechce mi pomóc xD w ruchu fotki niemożliwe bo sucza cały czas mordom w moim kierunku xD a jak ją znowu przypnę to znowu może się zapierać jak osioł xD
qyfiao.jpg 

Link to comment
Share on other sites

Komuś tu się chyba od wakacji trochę przytyło :P

Mówisz o cieniowym odbiciu moich rąk czy Leokadii? :D 
ahahha jeśli o mnie chodzi to TAK :D Jeśli o oszołomka to w sumie chyba nie widzę różnicy. Mięśnie na pewno sobie wyrobiła ale czy one obrosły tłuszczykiem ... możliwe :D Mama co wyjdzie na podwórko to jej daje a to kawałek kiełbaski, a to mięsko albo serek i doopcia rośnie :D a jak ją weźmie do domu to już wgl obżarstwo 

Link to comment
Share on other sites

Doberek! Wiosna juz jest to tluszczyk sie zgubi!

Hejka :) Nareszcie robi się ładna pogoda... już nie mogłam się doczekać :D Rowerek gotowy w trasę i pierwszy przejazd zaliczony :) 
A zgubienie tłuszczyku przyda się chyba wszystkim... jedynie Cykor trzyma sylwetkę :D 
Tylko ciężko się rozruszać. Na wiosnę zawsze jestem dziwnie ociężała jakbym całą zimę przespała :D

No coś ty, wiadomo, że o Leośce Naszego kochanego tłuszczyku nigdy za wiele 

Dokładnie... kochanego ciałka nigdy za wiele :D

Jakie szele fajne  hehehe.

 

Mojemu też szykuje się kąpanko, ale to najprędzej w maju 

Ja skorzystałam z okazji, że ojca nie było w domu :D Wtedy piesa pod prysznic a później na łóżko pod kocyk <3 
Wgl mój tato szaleje xD raz w czasie deszczu sam wziął zołzice do domu wytarł jej łapy a później dał jedzonko na talerzu O.o a raz jak tylko przekroczy próg to na nią krzyczy że nie wolno :( A Leośka już szkód w domu nie robi bo jak ojca w domu nie ma to pies cały dzień prawie z mamą w domu :D a domyśliłam się po tym jak mama wyniosła dywan z jadalni żeby sierści nie było widać ahahahha 

Link to comment
Share on other sites

Teraz i tak nie ma porównania do tego co było wcześniej zanim cokolwiek robiłam z jej sierścią :D 
Nie ma przedziałka :D jedynie szyja zje**na xD Ale z tym to kurcze zgłoszę u Pana Bogusia reklamację :D 
10506770_504609219670481_893496900871837

Ej ona serio zrobiła się gruba :O :O 

Link to comment
Share on other sites

Teraz i tak nie ma porównania do tego co było wcześniej zanim cokolwiek robiłam z jej sierścią :D 
Nie ma przedziałka :D jedynie szyja zje**na xD Ale z tym to kurcze zgłoszę u Pana Bogusia reklamację :D 
10506770_504609219670481_893496900871837

Ej ona serio zrobiła się gruba :o :o

o mamo dopiero teraz zauważyłam w tle nasz bałagan i moje trampki dumnie stojące przed klatką :P :P

tak wogóle to siemka :) fajne te szele, ja kupiłam kolejne 2 pary julków także w wakacje będzie lans na kolory :)

Link to comment
Share on other sites

Uszanowanko <3 
Zaraz tam bałagan to poprostu artystyczny nieład :D Baton Ciii w domku było czysto 3:) 
Kolejne pary julków powiadasz ? 8| :D Ja się zakochałam w tych waszych z fotki powyżej <3 Jak będziesz sprzedawać to jestem pierwsza w kolejce :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hienulan dziękujemy ślicznie i zapraszamy częściej ;) Czasami mi się zdarza tu zaglądnąć :D 
No właśnie świetne te juliuski i kiedyś się takich dorobię <3 A na tym zdjęciu powyżej to moja sucz była jeszcze strasznie zarośnięta :D teraz już się pilnujemy i skubiemy jak tylko mamy na to czas i chęci :D 
Oj Gosiu chyba się szykuje przymierzanie Juliusków na zlocie znowu xD I znowu się podjaram jakimś kolorkiem i znowu będzie faza na kolejne xD 
Miałam w planach jakieś fotki ale jestem teraz w totalnej rozsypce i to chyba musi poczekać. Cóż jutro definitywne pożegnanie się ze szkołą ze znajomymi z nauczycielami z którymi jesteśmy praktycznie na Ty :( będzie ciężko to przełknąć :(  ehhh... i końcowe odliczanie dni do matur :< 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...