Jump to content
Dogomania

Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD


Buńka

Recommended Posts

No i poznałam w końcu Izę i KIsielka  :loveu: 

14si1dv.jpg

1ggo0l.jpg

Kiss jest świetny :loveu: 
hahah i jeszcze jedna wpadka jaką zaliczyłam to właśnie przy ringu grzywaczy.... można powiedzieć że nie zbyt przychylnie wyraziłam się o jednym grzywku a obok siedziała kobitka i się okazało że to jej pies  :siara: I oczywiście raczyła mnie od razu o tym poinformować xD  
Po za tym była naprawdę miła atmosfera... i aż samej mi się zachciało w przyszłości po ringach polatać :D

Link to comment
Share on other sites

Ha! I zobaczyłam fotaski! Cudne. Leośka uśmiechnięta od ucha do ucha. Rocky też zadowolony ze spacerku!

 

A nie masz boksiów z wystawy?

Moje mendy zawsze zadowolone. Naćpane życiem  :laugh2_2: 

Boksie były w sobotę  :placz: A ja na wystawę pojechałam w niedzielę ...
Teraz to żałuj ę że nie wybrałam się do Kielc na dwa dni. Ominęły mnie moloski :(

 

Ten szpic to chyba wilczy (?)

 

No Buńkeł zrypał po całości, na jakieś ozdóbki poszła 

Kurcze no właśnie tak myślałam ale nie byłam pewna ;) Bo chyba szpic duży niemiecki podobny bardzo O.o ?

Ano właśnie... rozmawiałam z hodowcami ras które mnie tak naprawdę zupełnie nie interesowały i nawet za bardzo nie wiedziałam o co pytać :D A TTB byłam tak oczarowana, że nie w głowie mi były rozmowy :D

 

To Paula tez mogłaś jechać a nie marudzić tak, to szpic wilczy. O jakim psie się tak wyraziłas? :>

Kurcze a już nie pamiętam ale o jakimś nakrapianym bardzo  :siara: Albo o PP jakimś O.o 
Ogólnie dużo komentowałam a ja za cicho nie mówię  :megagrin: 

Zdjęcia z wystawy powoli już są dodawane na FB ;) 

Link to comment
Share on other sites

Szpic wilczy sliczny... szpice wilcze zaczynają być u nas doceniane, widzę ich coraz więcej wszędzie - i bardzo dobrze, fajne psy, mam zamiar rodzicom takiego sprawić, jak będą szukali dla siebie psa :D

Co do grzywacza... hahaha, ja zawsze strzelę podobnego typu gafę :grins:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Chyba nie za dobrze jak już własnej galerii nie można znaleźć xD 
 

Szpic wilczy sliczny... szpice wilcze zaczynają być u nas doceniane, widzę ich coraz więcej wszędzie - i bardzo dobrze, fajne psy, mam zamiar rodzicom takiego sprawić, jak będą szukali dla siebie psa :D

Co do grzywacza... hahaha, ja zawsze strzelę podobnego typu gafę :grins:

Dla mnie szpice są ok ... u kogoś :) ja bym nie wytrzymała z tą sierścią i pewnie bym opitoliła na krótko :D

Leokadia&Papi

e9802d.jpg

3353yq1.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

My obie jesteśmy perfekcyjne ahahha 
No i odliczanie do zlotu znów można zacząć :) 
Dzisiaj Leokadia kuleje na tylną łapę ... i chyba zaczyna jej puchnąć :( Obejrzałam opuszki i wszystko jest w porządku ...
Możliwe żeby coś sb zrobiła podczas aportowania? 

Link to comment
Share on other sites

No i skończyło się u weterynarza :( Leośka cały czas kuleje i widać, że bardzo ją boli. 
Wet ją obadał i niby wszystko w porządku ale jednak prawa noga jest w lepszej kondycji niż lewa :( No i nie obyło się bez ataków zębami... no ale to wszystko przez ból :< 
Dostała mocny zastrzyk przeciwbólowy i przeciwzapalny. No i przepisał tabletki mineralno-witaminowe Vetoquinol.
Jak nie będzie poprawy to za tydzień na prześwietlenie.
Zakaz na ganianie kotów i aportowanie :D  Śmialiśmy się że to będzie dla niej największa kara :) 
A w gabinecie wróciły złe wspomnienia... w salce obok siedział zapłakany facet z psem pod kroplówkami... i przypomniała mi się akcja z Rocky'm. Dobrze, że wtedy mój aniołek wyszedł z tego :) 
A po za tym to yorki... yorki wszędzie :D Czekałyśmy prawie godzinę i przed nami były aż dwie yoreczki + za nami w kolejce jeszcze jedna. Z czego ta za nami chyba najnormalniejsza... bo i właściciel normalny. Jak obczaił że Leośka jest przyjazna to dał jej Lukę do obwąchania nawet :D A dwie panie przed nami jak by mogły to by te psy w jakiś kokon obszyły -_- żeby tylko przypadkiem kontaktu z innym psem nie miały... 
Edit: Zapomniałam dodać, że pannę Leokadię postawiliśmy na wagę a tam 14 kg :O 
A jeszcze niedawno ją ważyłam i było 12-13 ... 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...