Jump to content
Dogomania

Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD


Buńka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Cześć :) 
Panna Leokadia po zastrzykach u weta odzyskała swój wigor :D także zabawki nie były długo pochowane i obyło się bez prześwietlenia :)
Za to ja popadłam w jakiś smyczowy szał :D hajsu brak a mi w głowie cały czas zakupy...
Jedna smyczka można powiedzieć, że już w drodze <3 i już nie mogę się doczekać przetestowania jej na Balboszku :D 
Leośce chcę zakupić jakąś Rogzową smycz ale jeszcze nie wiem jaką :D No i musimy się zabezpieczyć jakoś już przed kleszczami ... 
Wczoraj byłam u weta zapytać czy ma w sprzedaży fiprexa ale niestety było zamknięte :/ 
Po za tym to od kilku dni porządki wiosenne pełną parą :) Sadzenie, grabienie przycinanie itd. Kocham wiosnę!!! 

Troszkę diablicy :) 
il9es3.jpg

339okt3.jpg

Mokra szczurzyca xD

2do1nn.jpg

Złowrogie spojrzenie na Puchatka :D 

96ahle.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja bym nie śmiała ich sprzedać :O To mój brat dokonał tej wielkiej zbrodni 3:) Ja "Kingusia" nie sprzedam choćby miały by mi się półki załamać <3 
Teraz wystawiłam ale "Wilkołaka" - fajna ale jak dla mnie na jeden dzień. Za mała ilość stron :( 
I "Przepowiednia" z serii P.C. Cast . Szału nie ma ale na nudny deszczowy wieczór OK :D 

Link to comment
Share on other sites

TEN :D 
A to już ciulaski moje kofffane 8|
Wreszcie znalazłam odpowiednią porę żeby brać moje demonki na wybieg. Co prawda dość późną no ale to szczegół :D 

Adela
"Szczur jest dziki, szczur jest zły - szczur ma bardzo ostre... zęby xD "

29bdgl3.jpg
Ciągle na nią narzekam ale po ostatniej akcji gdzie polała się krew Adela zaczyna normalnieć. Chociaż wiem że nigdy nie będzie tak oswojona i towarzyska jak Julian.. niestety..

Szczur Pei :D 
t8kxnb.jpg

Modły do bogów xD

4snrdg.jpg

Wylewik <3 

1zqvler.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wszelkie próby dominacji w klatce kończą się próbą ataku ( teraz jestem już na tyle szybka że rzadko leje się krew xD ) A na wybiegu z kolei Adela traktuje to jako zabawę, wykłada się na boku i delikatnie podgryza a potem skacze pobudzona, chowa się i za chwile od nowa xD 

Łysol to potwór :D Ale tak kochany że gdyby spróbować to zmierzyć to brakło by skali <3 towarzyski, zabawowy, skoczny, odważny i cieplutki jak termoforek, ciekawski... no ideał. Dzięki niemu wiem że na pewno jeszcze zagości u mnie łysol :)  

No i witam nową osobę u moich potworzastych :) Ucholce to on ma takie nie bez powodu :D Na wybiegu nie ma prawa nic zaszeleścić bo zaraz glizdek leci i się tak dobiera że masakra xD 

A łapcie kotecka :D jak już wszyscy to wszyscy... pieseły, szczureły, koteły xD Cały łańcuch pokarmowy :D

ilytj5.jpg

Cykorełek mój koffany <3  Kolejny zwierz który pokazał mi że nie ma co się bać adopcji "dorosłych" kociaków <3 
Tak bardzo żałuję teraz że nie wzięłam Tomasza który był w pakiecie razem z nim.... Człowiek zawsze mądry ale już po fakcie. A teraz Cykorowi ewidentnie brakuje towarzystwa kociego. No bo jak inaczej tłumaczyć to że biegnie za gumową kością psa albo za samą Leośką ? :D 
I jeszcze jedna sprawa. Może ty Ty$ cos podpowiesz ... 
Chude to to strasznie. Odrobaczany, po kastracji ( więc raczej powinien tyć ... ) i potrafi całą puszkę żarełka na raz opierdzielić. Jak go wzięłam no to istny szkielet. I owszem poprawił się... ale nie na tyle żeby wyglądał dobrze a jest już u nas prawie rok :O xD Co go podnoszę to gdzieś się o kostkę otrę. A przyzwyczajona jestem że kocur to chodząca beczka. Nie wiem już sama i doszukuję się w podawanym jedzeniu przyczyny. Figiel był grubas ale był na suchym. A ten hrabia tylko mięsko i puszeczki. Może jego też na suche przerzucić ? Żeby na brał tej masy jak na faceta przystało :D 

Link to comment
Share on other sites

Moja kocica jest już u nas ponad pół roku, też sporo je, a sznurkiem jest od samego początku i nie zapowiada się, żeby miała utyć. Ale to kot w ciągłym ruchu, biega, skacze, wiec o figurę nietrudno, może i w waszym przypadku to samo, w końcu kot wychodzący. A tłuściochy też niefajne :D

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Koteł piękny, brakuje mi debila bujającego się na kwiatkah i mrucząco-pierdzącego przytulasa. ;)

 

Co do kotów. Na wszelki wypadek możesz zbadać trzustkę i porobić mu ogólnie badania, ale... u mnie też były różne koty: grube, chude. Rysio był niejadkiem, więc był szczupakiem, natomiast miałam swego czasu kota obżarciucha, a wszyscy chcieli nas podać do TOZu za to, że był mocno szczupły.  Był w pełni zdrowy. Myślę, że jeśli sierść ma w porządku i ogólnie wszystko ok, to nie masz się czym przejmować. To tak jak z ludźmi, niektórzy jedzą dużo, a wyglądają jakby byli całe życie na ścisłej diecie ;). Gdyby nie był kastrowany obstawiałabym, że to wynik "zakochania się",a  tak to ew. może to być wynik choroby (a tfu, tfu!) albo taka jego natura ;)

Link to comment
Share on other sites

Zmienimy jeszcze dietę łobuzowi i zobaczymy. Jak nie to badania... chociaż choroby po nim nie widać, gęste futerko które aż się na nim błyszczy <3 No chyba że się uwali gdzieś w ziemi :D Jeśli taka jego natura to ja też tak chce ! Jeść i nie tyć <3 
Nie lubię opasłych psów ale kotki to już owszem :D Może nie opasłe ale takie dość pulchne :D 
Tyś kotów pod dostatek ;) Łap jakiegoś pod pachę i chowaj pod pierzynę ;) 

Link to comment
Share on other sites

Nie będziem gorsi xD Pokażem światu jak jesteśmy porąbani huehuehue 
Niestety aktorom odebrało mowę. Pozwolę sobie jednak streścić to co chcieli przekazać :P 
Leośka - cały filmik <zabawa,zabawa, baw się, zabawa, jestę idiotę, zabawa..... > xD
Balboszkowe spojrzenie < mamo ratuj >, < uciekł bym do lasu najchętniej ale nie zostawię mamy z tym oszołomem > xD 

Filmik z lutego ;) Proszę nie zwracać zbytnio uwagi na szczegóły, obłąkane spojrzenia itd xD
https://www.youtube.com/watch?v=a7yDck2AVZk&feature=youtu.be

 

 

huehueh zaprosiłam na seans a nie potrafię wkleić filmiku xD 
Dzięki Kaś, udało się :* 

Link to comment
Share on other sites

Ahahha Leośka wtedy miała na sobie chyba obrożę jak z jakichś wykopalisk normalnie ahahhah xD
Aż wstyd 3:) A Rokulcowi żółty kolor pasuje chyba najbardziej ze wszystkich <3 
A no i to jej normalne zachowanie niestety ... zabawa bez szczekania to nie zabawa (*) I dziwić się że później szukam zabawek ultradźwiękowych :D Chociaż od piszczałek chce mieć spokój :D  

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Jaka Leokadia popierdzielona xd.

Zresztą Rokulec z nią przypominają mojego Gamonia z Finką. :D Hahaha.

 

Co do kota, nie chciałam siać paniki,myślę że jest ok i taka jego natura (której też mu zazdroszczę, ja zjem byle co i już puchnę :p). A kotów nie lubię spasionych ani psów :p

Link to comment
Share on other sites

Jeny, ale ja się stęskniłam za tym diabbłem :D

To za nią można tęsknić :O :D ahahha

Jaka Leokadia popierdzielona xd.

Zresztą Rokulec z nią przypominają mojego Gamonia z Finką. :D Hahaha.

 

Co do kota, nie chciałam siać paniki,myślę że jest ok i taka jego natura (której też mu zazdroszczę, ja zjem byle co i już puchnę :P). A kotów nie lubię spasionych ani psów :P

To niestety nie jest jeszcze jej szczyt możliwości ... :D 
Rokulec bidny już się jej boi bo kiedyś rozdarła mu ucho w takim szale :/ 
Zobaczyłam to i pierwsza myśl - LEOŚKA :D 

3618157.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...