Jump to content
Dogomania

Pauline.

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

About Pauline.

 • Rank
  Member
 • Birthday October 21

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. Pauline.

  Mika :)

  Dziękujemy :) Smukła to ona faktycznie jest, talię ma prawie jak chart :P Ogółem jest skoczna i taka akurat do sportów. Na razie czekamy na wiosnę, bo mam plan żeby spróbować coś z agility. W warunkach domowych to niestety pojedyncze przeszkody tylko. Wstawię jeszcze trochę zdjęć maleńkiej ;)
 2. Pauline.

  Mika :)

  Witamy się na nowo i odświeżamy temat :) Piękne różowe frisbee przyszło i panna ładnie chwyta już z miejsca. Komendy i sztuczki też łapie w zastraszającym tempie. Nie spodziewałam się, że trafię na psa z aż tak dużym zapałem do pracy. Niedługo minie pół roku od adopcji. Młoda się z pewnością zaaklimatyzowała, gorzej z kotami. Wydaje mi się, że one jednak już to przetrawiły. Nie przepadają jedynie za zachętami do zabaw przez Mikę :P Jako że posiadam dosyć spory zwierzyniec składający się głównie z gryzoni, to ważne też dla mnie jest, jak Mika reaguje na małe zwierzęta. Najlepiej dogaduje się ze szczurami i to z nimi ma głównie kontakt. Przy nich pełni funkcję ochroniarza, który pilnuje żeby żaden z nich nie czmychnął na wycieczkę po domu. Trochę pracy jeszcze mamy nad reakcją na obecność królika, ale mam nadzieję, że z czasem się to uspokoi. A teraz zdjęcia :)   Poświąteczny leżing :D   .       Rozbieżny wzrok, w którym cała rodzina się zakochała :)   I zaduma nad sensem życia :P
 3. Szukam transportu najlepiej z Górnego Śląska do Białegostoku, ale jakiekolwiek połączenie do Białegostoku będzie mnie ratowało. Transporter z dwiema myszkami.
 4. A te fafelki jak im latają :P Takie gonitwy dwóch olbrzymów to musi być wspaniały widok :)
 5. Pauline.

  Mika :)

  Zamówiłam wreszcie frisbee :P Czekam i będę się uczyła rzutów. Mam nadzieję, że jakoś mi to będzie wychodziło. Zdam wam relację zresztą, jak psina zareagowała :)
 6. Pauline.

  Mika :)

  Na początku były jakieś plany, że może psiak z hodowli (wreszcie wymarzony o. szkocki). Nie wiedzieć czemu jednak postanowiłam pojechać do schroniska, no i inaczej już się to nie mogło potoczyć :P Jak teraz patrzę z perspektywy czasu, to Mika jest głównie zaprzeczeniem tego, jakiego psa chciałam. Mimo to nie żałuję, choć pracy jeszcze z nią dużo. Na spacerach nieźle daje popalić, wpada w szał na widok dużych psów. Najgorsze jest chyba jednak to, że po części to moja wina, bo za nic na świecie nie potrafię się rozluźnić w takiej sytuacji. Na nią w jakimś stopniu to też musi oddziaływać.      
 7. Pauline.

  Mika :)

  Bardzo nam miło :)
 8. Pauline.

  Mika :)

  Na dogomanii jestem już jakiś czas, ale do tej pory nie miałam okazji, żeby jakoś bardziej się udzielać. Postanowiłam jednak, że założę temat dla Miki, choćby dlatego, że zawsze to jakaś motywacja do robienia jej zdjęć :P Najpierw ją jednak przedstawię bliżej, Mika została adoptowana ze schroniska w Mysłowicach na początku lipca tego roku, więc jest ze mną od miesiąca. Jej wiek szacowany jest na ok. 2 lata, choć czasami zachowuje się jak szczeniak :) Posiada niesamowitą ilość energii, przez co chciałabym spróbować z nią jakichś sportów. Ale to tyle gadania na razie :) Mam nadzieję, że uda mi się w miarę regularnie pisać co u nas.   Pierwsze zdjęcie w drodze do domu :)   Tutaj już po paru dniach u nas:    
 9. Piękne zwierzaki! Jednak ja przepadłam za Arią <3
 10. Jakie łapki :) O adopcji psa ze schroniska coś wiem. Miałam identyczną sytuację, miał być jak najmłodszy, ale serce wybrało inaczej :P
 11. Pilnie szukam transportu dla 3 myszek z Katowic do Krakowa. Wymarzony nowy dom na nie czeka ;)
 12. Chyba pierwszy raz widzę Pana Pinczera mokrego :P Trzymam kciuki za dostanie się do szkoły :) Mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy i napisać coś więcej o tych szkołach?
 13. Widzę, że to kolejny temat, który będę często odwiedzała :) Panicz niezwykłej urody :)
×
×
 • Create New...