Jump to content
Dogomania

Pauline.

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

About Pauline.

 • Rank
  Member
 • Birthday October 21

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

360 profile views
 1. Pauline.

  Mika :)

  Witamy się na nowo i odświeżamy temat :) Piękne różowe frisbee przyszło i panna ładnie chwyta już z miejsca. Komendy i sztuczki też łapie w zastraszającym tempie. Nie spodziewałam się, że trafię na psa z aż tak dużym zapałem do pracy. Niedługo minie pół roku od adopcji. Młoda się z pewnością zaaklimatyzowała, gorzej z kotami. Wydaje mi się, że one jednak już to przetrawiły. Nie przepadają jedynie za zachętami do zabaw przez Mikę :P Jako że posiadam dosyć spory zwierzyniec składający się głównie z gryzoni, to ważne też dla mnie jest, jak Mika reaguje na małe zwierzęta. Najlepiej dogaduje się ze szczurami i to z nimi ma głównie kontakt. Przy nich pełni funkcję ochroniarza, który pilnuje żeby żaden z nich nie czmychnął na wycieczkę po domu. Trochę pracy jeszcze mamy nad reakcją na obecność królika, ale mam nadzieję, że z czasem się to uspokoi. A teraz zdjęcia :)   Poświąteczny leżing :D   .       Rozbieżny wzrok, w którym cała rodzina się zakochała :)   I zaduma nad sensem życia :P
 2. Pauline.

  Figo i Olaf - 2 x bielej

  Ile tu słodkości :)
 3. Pauline.

  Oferuję transport

  Pilnie szukam transportu dla 3 myszek z Katowic do Krakowa. Wymarzony nowy dom na nie czeka ;)
 4. Pauline.

  Pan Pinczer Terrorysta :)

  Chyba pierwszy raz widzę Pana Pinczera mokrego :P Trzymam kciuki za dostanie się do szkoły :) Mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy i napisać coś więcej o tych szkołach?
 5. Pauline.

  Wątek Transportowy - KASUJCIE NIEAKTUALNIE POSTY!

  Wybiera się ktoś do Łomży? Szukam transportu dla dwóch myszek. Najlepiej ze śląska, ale inne miejsca też mogą być, bo z bezpośrednim może być ciężko.
 6. Szczurzaste cudne <3 Łysol ma genialne stójki :)
 7. Pauline.

  Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Mogę tak z ciekawości zapytać: dlaczego aussie z linii show? Chodzi o zapotrzebowanie na ruch? :)
 8. Pauline.

  XX jubileuszowa wystawa - Katowice 20-22.03.2015

  Orientuje się ktoś może w jakich godzinach wystawa jest dla zwiedzających? Na stronie jest tylko informacja, że ocenianie zaczyna się o 10.
×