Jump to content
Dogomania

ZWYKŁY? NIEZWYKŁY! Torik to.... Filip. W DS :)


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ulv, ponieważ wszystkie zdjęcia Filipka sa w zasadzie leżące, mam pytanie... jak on zachowuje się w domu? Pytam, bo Filip ma problemuy z tarczycą, ale w zasadzie poza domową ospałością nie daje on żadnych objawów. Może dlatego, ze jego parametry tarczycowe nie sa tragiczne... w kazdym razie Filip, gdy z tarczyca jest OK, jest bardzo żywym psem, uwielbia się bawić z innymi psami, jest cały czas gotowy do wyjścia na spacer i generalnie jest w domu zauważalny. Filip u którego leca parametry głównie śpi, psa po prostu nie ma w domu, moznaby rzec: idealny pies. Na podwórzu spaceruje normalnie.. zaczyna przetłuszczac mu się skóra, w rezultacie najpierw pojawia się łojotok tłusty, a następnie wraca nużeniec. On musi dostawać leki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dosercaprzytulpsa']
dzieki uprzejmości ULW fifi może u niej narazie zostać oczywiście trzeba filipa[B] zabezpieczyć w karme leki i wszystko co potrzeba[/B]..[/QUOTE]
no tak, bo u ULV z kasą zawsze bardzo cienko
a psów i kotów zawsze dużo

Link to comment
Share on other sites

Filip jest grzeczny, ale tak "w normie" tzn jednocześnie ma sporo energii, wesoło się wita, domaga uwagi i pieszczot. Nie wydaje mi się jakoś przesadnie ospały. Wczoraj nawet rozrabiał z Mańkiem i Krą...
Na pewno warto mu zrobić badania, więc się umówimy. Kardiolog będzie na początku lipca, więc zacznę od tarczycy.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, tylko nie zapominaj, ze Filip przez dwa ostatnie miesące leków nie dostawał... żadnych. Mam nadzieję, że obrożę chociaż nosił jak najdłużej, bo mu przed wyjazdem podszyłam preventicem, więc ochrone przeciwnużeńcową jakąś tam miał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Zgadza się, tylko nie zapominaj, ze Filip przez dwa ostatnie miesące leków nie dostawał... żadnych. Mam nadzieję, że obrożę chociaż nosił jak najdłużej, bo mu przed wyjazdem podszyłam preventicem, więc ochrone przeciwnużeńcową jakąś tam miał...[/QUOTE]

...więc będzie tak jakby zaczynał terapię od nowa...przynajmniej jeśli chodzi o tarczycę...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

proszę bardzo :)
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5043/dscn9382.jpg[/IMG]

[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/341/dscn9383y.jpg[/IMG]


i z moimi:

[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7853/dscn9380n.jpg[/IMG]

Filip jest fajnym, bezkonfliktowym psiakiem, naprawdę dziwne, że nie udało się go jeszcze wyadoptować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']A co Emirek sobie w łapkę zrobił?[/QUOTE]

skaleczył sobie w parku dosyć mocno i musi mieć buta, bo inaczej liże ranę i nic się nie goi :( teraz już trochę przysycha. A wczoraj w tym samym miejscu w parku skaleczyła się sunia abilabki i najgorsze, że nie można usunąć tego szkła czy czegośtam, bo to jest w miejscu, gdzie psy przepływają sobie rzeczkę, po drugiej stronie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...