Jump to content
Dogomania

Marcela i Frania-śliczne około 3 miesięczne dziewczynki.Bardzo proszę o pomoc !!


Klaudus__

Recommended Posts

Dziękuję za wsparcie:)
Frania już w domku:) Mała histeryczka po założeniu szeleczek odstawiała taniec Św. Wita:)
W samochodzie popiskiwała, uspokajała się drapana za uszkami. Pod domem czekała na mnie Madzia w asyście koleżanki i kolegi.
W domu na fotelu wśród zabawek leżała księżniczka Marcelinka :) Szał radości dziewczynek był nie do opisania... Wszyscy mieli łzy w oczach.
Pan Krzysiek wziął Franię na ręce a ona tak mocno objęła jego rękę łapkami,że nie było mowy żeby go uwolnić.
Wytulił ją, wycałował i powiedział ,że jest nią zachwycony.
W niedzielę jestem umówiona na zrobienie fotek, wybaczcie ale dzisiaj nie wzięłam aparatu - mały się zepsuł i mamy tylko wielki.
Wiozłam gar jedzenia, wór karmy i serki waniliowe dla Czekoladki, nie było już czasu i miejsca na aparat.
Szukamy domku dla Frani ale ( tfu, tfu , tfu) coś mi się wydaje,że Pan Krzysiek chyba uznał,że to jego sunia:)
Nie chcę zapeszać...

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W przyszłym tygodniu idziemy na szczepienie. Ja opłacę szczepienie Frani.
Bardzo wszystkim dziękują za paliwowe wsparcie. Byłoby mi trudno zapłacić za to szczepienie.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie było czym uwiecznić powitania Marcelinki i Frani - z pewnością było bardzo wzruszające.
Super, że dziewczynki są razem i oby nadal mogły być ze sobą. Trzymamy mocno kciuki!!!

Wysyłamy 30,00 - w poniedziałek będą na koncie.


[B]BASIU - AKCJA PRZEPROWADZONA NA ZŁOTY MEDAL:) DZIĘKUJEMY!!!






[/B]

Edited by AtaO
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Szkoda, że nie było czym uwiecznić powitania Marcelinki i Frani - z pewnością było bardzo wzruszające.
Super, że dziewczynki są razem i oby nadal mogły być ze sobą. Trzymamy mocno kciuki!!!

Wysyłamy 30,00 - w poniedziałek będą na koncie.


[B]BASIU - AKCJA PRZEPROWADZONA NA ZŁOTY MEDAL:) DZIĘKUJEMY!!!






[/B][/QUOTE]
Dziękuję:buzi::buzi::buzi:
Ja też żałuję ale swoją drogą , tak szalały,że nie wiem czy najczulszy aparat dałby radę:)

Link to comment
Share on other sites

Jednak nie umiem się cieszyć... W punkcie jest bardzo chory, śliczny szczeniaczek- biały , chudziutki...:( Klaudia powiozła go do Bielska, do weterynarza. Strasznie się martwię. Oby to nie parwo...Był w boksie z innym cudnym szczeniaczkiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jednak nie umiem się cieszyć... W punkcie jest bardzo chory, śliczny szczeniaczek- biały , chudziutki...:( Klaudia powiozła go do Bielska, do weterynarza. Strasznie się martwię. Oby to nie parwo...Był w boksie z innym cudnym szczeniaczkiem...[/QUOTE]

[B]Niestety, Lumpo ma parwo i jest w bardzo ciężkim stanie :(


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229159-Piękny-biszkoptowy-szczeniak-Lumpo-walczy-o-życie-parwo[/URL]


[/B]Co to za szczeniak, ten drugi??

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Ja też mam nadzieję, że Państwo zatrzymają dwie :) Teraz coraz więcej ludzi ma po dwa psy.

A z tym parwo to masakra jakaś !! :-([/QUOTE]

to prawda, że ludzie teraz częściej mają po 2 psy, jak ja wzięłam drugiego psiaka, to było 5-6 lat temu, to było naprawdę mało spotykane (chyba, że były rasowe, to była parka, bo czemu nie zarobić:( ), a teraz często na spacerach widzę po 2 psiaki. I ze swojego doświadczenia powiem, że to jest fantastyczna sprawa, bo interakcje między psiakami są o wiele fajniejsze niż pomiędzy mną, a nimi. Z tym, że ja wiedziałam, że chcę mieć 2 psy i wzięłam drugiego psa nie całe 3 miesiące po pierwszym, żeby pierwszy nie czuł się odrzucony, czy zazdrosny o mnie, żeby nie było scysji;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']to prawda, że ludzie teraz częściej mają po 2 psy, jak ja wzięłam drugiego psiaka, to było 5-6 lat temu, to było naprawdę mało spotykane (chyba, że były rasowe, to była parka, bo czemu nie zarobić:( ), a teraz często na spacerach widzę po 2 psiaki. I ze swojego doświadczenia powiem, że to jest fantastyczna sprawa, bo interakcje między psiakami są o wiele fajniejsze niż pomiędzy mną, a nimi. Z tym, że ja wiedziałam, że chcę mieć 2 psy i wzięłam drugiego psa nie całe 3 miesiące po pierwszym, żeby pierwszy nie czuł się odrzucony, czy zazdrosny o mnie, żeby nie było scysji;[/QUOTE]
Ja mam trzy a miałam kiedyś cztery:) Zawsze z stadzie są przyjaźnie i animozje:)
Teraz pierwszy raz mam mieszane towarzystwo, wcześniej same sunie. Mam jeszcze dzikiego królika, dziewczynkę.
Uwielbiam patrzeć jak moje psiaki się bawią, jak ustawiają wzajemnie poziom ważności, jak droczą czy nawet wkurzają na siebie. Nie ma poważnych scysji ale takie powarkiwanie na zasadzie :"uważaj":)
Generalnie jest szaleńswo, bieganie z zabawkami i turlanie po podłodze, zapasy. Nestorka Kreciunia leży w posłaniu i czasem warczy na młodzież:)
Kupa radochy:)
Człowiek nigdy nie zastąpi psu drugiego psa , zresztą żadnego zwierzęcia...Zawsze dwa psiaki są szczęśliwsze,nie nudzą się, nie czują samotne. Ludzie wychodzą, często nie mają czasu a psiaki cudownie się wspierają. Czasem razem psocą.. Zrzucenie tortu na podłogę we trójkę jest fantastyczne:cool2:

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Fotki gotowe , potem wrzucę:)
Panny szaleją na kanapie:) Frania zdominowała Marcelkę( a właściwie -Becky, tak się nazywa Marcelka).
Frania pozostaje Franią bo Państwo są jednak trochę przerażeni wizją posiadanie dwóch piesków. Zrobimy ogłoszenia dla Frani a Oni też szukają domku.
Frania bezpieczna śpi z panem Krzyśkiem i terroryzuje Becky:)
Wolałam -"Marcelka" ale córka bardzo chciała- Becky , więc musieli się zgodzić...:)

PS Oczywiście córka moich Znajomych , nie moja..:) :)

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Fotki gotowe , potem wrzucę:)
Panny szaleją na kanapie:) Frania zdominowała Marcelkę( a właściwie -Becky, tak się nazywa Marcelka).
Frania pozostaje Franią bo Państwo są jednak trochę przerażeni wizją posiadanie dwóch piesków. Zrobimy ogłoszenia dla Frani a Oni też szukają domku.
Frania bezpieczna śpi z panem Krzyśkiem i terroryzuje Becky:)
Wolałam -"Marcelka" ale córka bardzo chciała- Becky , więc musieli się zgodzić...:)[/QUOTE]

No proszę, Frania terroryzuje rezydentkę!!!!
Czekamy na fotki z niecierpliwością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ttroszkę mnie nie było, a tyle się tutaj dzieje :D :D :D Super, że suńki już bezpieczne!!!! :)))))))))) Gratuluję domku Marcelki i trzymam mocno kciuki za domek dla Frani, jej też się uda ;)[/QUOTE]
Frania posiedzi u tych Państwa i poczeka bezpiecznie na domek:)

Link to comment
Share on other sites

Coś nie mogę ostatnio spać.....:shake:
Siedzę do trzeciej , czwartej...
Skoro i tak nie mogę zasnąć, to napiszę jeszcze o siostruniach:)
To dwa odmienne bieguny- plus i minus:)
Marcelka to delikatne, urocze i bardzo nieśmiałe dziewczę:) Jest spokojna i zrównoważona. Frania to żywe srebro, niecierpliwe i skoczne:) Wszystko musi wiedzieć i koniecznie rządzić.Jest przebojowa i dominująca. Ona w mig złapała o co chodzi z tym wychodzeniem na dwór i już pięknie robi wszystko na dworze:) Marcelka jeszcze na to nie wpadła i woli warunki domowe;)
Zaniosłam im dzisiaj biały wiejski serek. Były najedzone ale Frania oczywiście musiała wszamać pół pudełka i zafundować rzyganto na dywan...Marcelka powąchała , polizała i odeszła... zostawiła na kolację.
Cudne są obie- mała księżniczka Becky i mała rozbójniczka Frania.
Obie do kochania:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...